Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas, 8 tema

QUOTE(rolyte @ 2011 03 21, 23:47)
Sveikos 4u.gif sorry labai iškart, kad taip ilgai čia nesirodžiau, pakeičiau gyvenamą vietą, spėjau ir ištekėt per tą laiką blush2.gif


O kokios naujienos bigsmile.gif

Sveikinu

user posted image
Atsakyti
Ačiū už sveikinimus blush2.gif
Atsakyti
Sveikinimai! clap.gif user posted image
Mano sirdeles gal dar Hmmm nesiuvinejo g.gif o jei jau 7 yra tada siust namo bigsmile.gif
Atsakyti
Rolytė, laimės ir vienas kito supratimo Jums abiems heart.gif
Vakar jau klounai pas mane atkeliavo. Labai gražūs, spalvingi, o jau Dantistės kryželių lygumas... Reiks stengtis nenusileist
Atsakyti
rolyte sveikinu,tau tiek ispudziu tiek naujienu tavo gyvenime wub.gif wub.gif pilnai suprantu kad nebuvo ne kaip prisest prie siuviniu,mes ir perkam buta kita menesi keliames...
Atsakyti
Ačiū merginos už linkėjimus wub.gif va va Inesiuuu, o mes pagaliau po visų įsirenginėjimų įsikėlėm, bet dar vistiek tarp maišų/dėžių gyvenam, tai po truputį tvarkinėjamės.. tikiuosi dabar ilgai nepatirt kraustymosi "malonumų" doh.gif sukėliau daugiau foto į photobucket prie savo procesų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(renami @ 2011 03 22, 07:44)
Rolytė, laimės ir vienas kito supratimo Jums abiems  heart.gif
Vakar jau klounai pas mane atkeliavo. Labai gražūs, spalvingi, o jau Dantistės kryželių lygumas... Reiks stengtis nenusileist

irnesakyk.gif nusiciokinau is pauksciuko kaip daryt perejimus tarp eiluciu, tada lygiau gaunausi blush2.gif
Atsakyti
rolyte wub.gif Sveikinu 4u.gif 4u.gif
QUOTE(Dantiste @ 2011 03 22, 12:41)
irnesakyk.gif nusiciokinau is pauksciuko kaip daryt perejimus tarp eiluciu, tada lygiau gaunausi blush2.gif

bigsmile.gif thumbup.gif pamaloninta blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2011 03 22, 14:41)
irnesakyk.gif nusiciokinau is pauksciuko kaip daryt perejimus tarp eiluciu, tada lygiau gaunausi blush2.gif


Jei gali, primink, nes aš neįsidėmėjau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 03 22, 16:01)
Jei gali, primink, nes aš neįsidėmėjau ax.gif

net nezinau kaip cia aiskiai pasakyt g.gif va sitoj foto gal biski matosi krastas:
user posted image

nu pvz jei yra dvi eilutes viena virs kitos, nueini virsutine eilute //////, grizti \\\\\\ ir tada apatine eilute vel pradedi ///, gaunasi kad pratempi siula blogojoj pusej per du kryzelius. nezinau ar aisku blush2.gif bet tikrai siek tiek skiriasi, as savo mirabilijos puse sijono tokiu metodu siuvinejau, tai ta puse daug lygiau atrode thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dantiste: 22 kovo 2011 - 15:19
QUOTE(Dantiste @ 2011 03 22, 17:15)
nu pvz jei yra dvi eilutes viena virs kitos, nueini virsutine eilute //////, grizti \\\\\\ ir tada apatine eilute vel pradedi ///, gaunasi kad pratempi siula blogojoj pusej per du kryzelius. nezinau ar aisku blush2.gif bet tikrai siek tiek skiriasi, as savo mirabilijos puse sijono tokiu metodu siuvinejau, tai ta puse daug lygiau atrode thumbup.gif


Aišku, aš taip irgi siuvinėju, bet mano kryželiai dar nelygūs. Siūlai abu nevienodai gula blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2011 03 22, 15:15)

nu pvz jei yra dvi eilutes viena virs kitos, nueini virsutine eilute //////, grizti \\\\\\ ir tada apatine eilute vel pradedi ///, gaunasi kad pratempi siula blogojoj pusej per du kryzelius. nezinau ar aisku blush2.gif bet tikrai siek tiek skiriasi, as savo mirabilijos puse sijono tokiu metodu siuvinejau, tai ta puse daug lygiau atrode thumbup.gif

drinks_cheers.gif
naujoj eilutėje, naują kryžiuką pradedu durti iš viršaus
Atsakyti