Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas, 8 tema

Inesiuuu ohmy.gif tai mano virtuvė/prieskoniai dar ne pas tave g.gif
Atsakyti
net niekas dar nezadejo man siust. kaip pas mane stovi jura tiek apie prieskoniu nesu girdejus nuo praitu metu unsure.gif
Atsakyti
Aciu Inesiuu gavau savo paukstukus jau vakar. Noriu labai visoms padekoti uz sudeta triusa clap_1.gif visoms, nesitikejau tokio rezultato, tai nuostabus visi paukstukai. Mano mazutei labai patiks smile.gif kaip tik bus dovana 4tojo gimtadienio proga .
Dar karteli didelis didelis, ai ka cia didelis, milziniskas ACCCCCCCCCCCCCCCCCCCIUUUUUUUUUUUUUUUU
Nuotraukele idesiu kaip issiuvines pirmaargenta smile.gif o tada jau ir as paskutini stiricha uzdesiu smile.gif
Atsakyti
blink.gif ei ei kas per X failai kur mano virtuvė/prieskoniai unsure.gif merginos susiimkit, tiek nedaug liko, kad visi rr'ai sugrįžtu į namus
Atsakyti
merginos,kuri galetu sudaryt lentele kas kam beliko 4u.gif kuriai man reiks siust Jura? (ja kita savaite tureciau turet gatava blush2.gif )
noreciau kita savaite prieskonius gaut rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida45 @ 2011 03 21, 00:06)
Noriu labai visoms padekoti uz sudeta  triusa  clap_1.gif


Kaip šaunu, kad paukščiukai pasiekė savo šeimininkę thumbup.gif Laukiam galutinio rezultato mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 03 21, 15:15)
merginos,kuri galetu sudaryt lentele kas kam beliko 4u.gif  kuriai man reiks siust Jura? (ja kita savaite tureciau turet gatava blush2.gif )
noreciau kita savaite prieskonius gaut rolleyes.gif


Jūrą reiks siųsti namo, tai yra man. Decopa gi atsisakė siuvinėti. 4u.gif
Atsakyti
help.gif Merginos atsišaukit pas ką mano virtuvė/prieskoniai g.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2011 03 21, 20:14)
help.gif Merginos atsišaukit pas ką mano virtuvė/prieskoniai  g.gif


Pas Rolytę, ką tik išsiaiškinau. Ji pati žadėjo pasirodyt čia artimiausiu metu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 03 21, 21:45)
Pas Rolytę, ką tik išsiaiškinau. Ji pati žadėjo pasirodyt čia artimiausiu metu. 4u.gif

karsta.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif sorry labai iškart, kad taip ilgai čia nesirodžiau, pakeičiau gyvenamą vietą, spėjau ir ištekėt per tą laiką blush2.gif baisiausia, kad per tuos visus rūpesčius, užlaikiau jūsų darbus, o pati savo gavau ir jais labai džiaugiuosi wub.gif didelis AČIŪ visoms prisidėjusioms, dedu žemiau nuotraukas 4u.gif labai atsiprašau merginų, kurių darbus užlaikiau, neseniai gavau laiko prisėst prie siuvinėjimo verysad.gif klausiu iškart kam reikia siųsti mamusiko prieskonius ir lino grupės širdeles?
o čia prašau gerėtis, daugiau foto įkelsiu į photobucket bigsmile.gif
user posted image

ornamentų nuotrauką įkelsiu kitą kartą, reikia sumažint, nenoriu čia užgriozdint;)
Atsakyti
Rolyte sveikinimai sukūrus šeimą drinks_cheers.gif

prieskonius/virtevę siųsk Inesiuu
Atsakyti