Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas, 8 tema

Dantiste, kaip sekasi kluonai?
Atsakyti
panos gal pradėkit rašyt etapus, nes visiška velniava schmoll.gif Toks jausmas, kad tai pirmas RR ir paskutinis čia sm doh.gif
Atsakyti
prispažinsiu, kad pradėjau TT, bet padėjau į šalį, nėra jokio noro siuvinėt jo sad.gif
Atsakyti
mastau.gif velniava tai velniava, bet kad pirmas etapas kaip ir senu senoviai turejo pasibaigti ( neskaitant ka cia Dekopa pridirbo ) as jau nebezinau ka savo dukrytei sakyti, kur jos pazadeti paukstukai.... cray.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2011 03 15, 20:11)
prispažinsiu, kad pradėjau TT, bet padėjau į šalį, nėra jokio noro siuvinėt jo sad.gif


Gali neskubėt, aš leidžiu. Kaip sakant: kaip ji šaukia, taip mes atsiliepiam.
Atsakyti
QUOTE(Ingrida45 @ 2011 03 15, 21:19)
mastau.gif velniava tai velniava, bet kad pirmas etapas kaip ir senu senoviai turejo pasibaigti ( neskaitant ka cia Dekopa pridirbo ) as jau nebezinau ka savo dukrytei sakyti, kur jos pazadeti paukstukai.... cray.gif

o tai kur tavo paukštukai, g.gif jau ir pavasaris, o dar neparskrido sad.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2011 03 15, 21:22)
o tai kur tavo paukštukai, g.gif  jau ir pavasaris, o dar neparskrido sad.gif

Inesiuuu sakė ant rėmo užsitempė
Atsakyti
Blyn negazdinkit:-( nebesuprantu jau cia nieko, dar to betruko,kad ir su mano darbu prasidejo X FAILAI. Jau praeita savaite ji turejo nusiusti paukstukus pirmaargentai... O ji tik dabar ant remo deda!!! Gal kas galit pasakyti,kaip man pasakyti dukrai kad ir gimtadienio proga ji ju negaus...Gal ir negraziai pasakysiu ar pasielgsiu, bet Inesiuu mano darba jau laiko nuo gruodzio!!! Noriu,kad mano paukstukus Inesiuu parsiustu man namo. Nebenoriu laukti ne dienos.. Nuotaika juodai sugedo,tikiuosi suprasit mane...
Atsakyti
QUOTE(renami @ 2011 03 15, 19:24)
Dantiste, kaip sekasi kluonai?

liko galva ir BS blush2.gif
Atsakyti
Ingrida, pauksciukai supakuoti,dabar mazaja migdau ir eisiu i pasta kai uzmigs. Jie pabaigti 4u.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
bet sumokejau tai kosminia suma 10lt uz siuntima,nes pastas neturejo reikiamo voko blink.gif dave spec doh.gif

kada prieskoniai pas mane ruosiasi. As dabar jura temsiu ant remo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 03 18, 09:38)
kada prieskoniai pas mane ruosiasi. As dabar jura temsiu ant remo 4u.gif


Jie man rodos pas Rolytę. g.gif

Mes jau siunčiam anoj temoj, tik mes nuolat siųsim tam pačiam žmogui. Dabar aš dar laukiu, kol į mano namus atstraksės triušiukai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 18 kovo 2011 - 11:24