Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas, 8 tema

QUOTE(Inesiuuu @ 2011 03 07, 17:04)
kokia tema? wub.gif


Pavasaris.
Atsakyti
Grazu, pavasariu kvepia wub.gif o cia vienam zmogui toks plotas skirtas issiuvinet? blink.gif

Nespejau per savaitgali klouno pabaigt blush2.gif pranesiu kada jau bus gatavas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2011 03 07, 17:10)
Grazu, pavasariu kvepia wub.gif o cia vienam zmogui toks plotas skirtas issiuvinet? blink.gif


Čia vidurys, jį paskyriau sau. O kampus siuvinės kitos. Mes esam penkios, tai viršui ir apačioj yra po du kvadratus 80x80 kryželių.

Tiesiog mano paveikslėlis yra ištęstas į ilgį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 07 kovo 2011 - 17:22
QUOTE(Florestina @ 2011 03 07, 18:21)
Čia vidurys, jį paskyriau sau. O kampus siuvinės kitos. Mes esam penkios, tai viršui ir apačioj yra po du kvadratus 80x80 kryželių.

Tiesiog mano paveikslėlis yra ištęstas į ilgį.

Aisku, as kazkodel isivaizdavau kad ir kampuose tokio pat dydzio plotai biggrin.gif
Atsakyti
Florestina, kaip gražu bigsmile.gif
Tie žiedai taip ir kviečia pavasarį wub.gif
Atsakyti
as jau visi kiti grize rr? vakar norejau sudet baigtu rr foto. Prisiminiau,kad gali but nesugrize,nei siluetai,nei nei ka cia dar siuvinejau lotuliukas.gif vienu zo,as kiti sugrizo ir beliko tie 3 jura,haritagiai ir prieskoniai? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 03 09, 08:26)
as jau visi kiti grize rr? vakar norejau sudet baigtu rr foto. Prisiminiau,kad gali but nesugrize,nei siluetai,nei nei ka cia dar siuvinejau lotuliukas.gif vienu zo,as kiti sugrizo ir beliko tie 3 jura,haritagiai ir prieskoniai? unsure.gif

širdelės, ornamentai, disnėjus g.gif
Atsakyti
Pauksciuk,ir as dar savo paukstuku nesulaukiu>:)
Atsakyti
QUOTE(Ingrida45 @ 2011 03 09, 22:39)
Pauksciuk,ir as dar savo paukstuku nesulaukiu>:)

Ir aš dar tavo paukščiukų nesulaukiu ax.gif Inesiuuu, kaip sekasi, žadėjai šią savaitę atsiųsti g.gif
Atsakyti
Maniškis dar taip pat negrįžęs.Labai smalsu pamatyti tongue.gif
Atsakyti
Kažko užstrigo RRas g.gif dar ne visus darbelius matėm rolleyes.gif
Atsakyti
Primaargenta sveikute, gal kartais jau gavai mano paukstukus mirksiukas.gif
Atsakyti