Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas, 8 tema

QUOTE(zuzanele @ 2011 02 26, 11:57)
Kaip greitai bigsmile.gif


Dabar greitai eina, aš iš Anglijos sijoną pirkau, per savaitę atėjo, turint omenį, kad Kalėdų-Naujų metų laikotarpiu iš tos pačios Anglijos siunta ėjo 39 d. blink.gif
Atsakyti
Ko taip tylu? Ar jau darbeliai visi namo parkeliavo? Man rodos dar ne visus matėme ax.gif Inesiuuu, kaip sekasi paukščiukus siuvinėti? Labai laukiu, noriu kuo greičiau pabaigti viską 4u.gif
Atsakyti
dar 3liko.Paiksciukai kita savaite pas tave iskeliaus.jura priekoniai
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2011 03 03, 08:47)
Ko taip tylu? Ar jau darbeliai visi namo parkeliavo? Man rodos dar ne visus matėme  ax.gif  Inesiuuu, kaip sekasi paukščiukus siuvinėti? Labai laukiu, noriu kuo greičiau pabaigti viską  4u.gif

ir man idomu kiek dar rr'u nesugrizusiu yra? man jau knieti savo sirdeles pamatyt biggrin.gif issiuvinejau Inesiuuu matuokles klouno kojas hihihi.gif letai einasi kazko, gal kad ant aidos, bet manau baigsiu per si savaitgali ax.gif siaip graziai gaunasi, graziau negu schemoj, tokios ryskios spalvos bigsmile.gif
Atsakyti
Bet tikrai pastrigo visi rr'ai. Kame reikalas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2011 03 03, 10:48)
ir man idomu kiek dar rr'u nesugrizusiu yra?


Mano dar negrįžęs.
Atsakyti
su mano skaiciuojant 4 negrize
Atsakyti
Tai gal tada aš po Dantistės užsirezervuoju kluonus? Ar yra kurios labai norit anksčiau, tai sakykit... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(renami @ 2011 03 03, 20:20)
Tai gal tada aš po Dantistės užsirezervuoju kluonus? Ar yra kurios labai norit anksčiau, tai sakykit...  4u.gif


Aš sutinku, nes turiu ką siuvinėt, tad nenuobodžiauju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 03 03, 18:33)
Aš sutinku, nes turiu ką siuvinėt, tad nenuobodžiauju mirksiukas.gif


Aš irgi tris pradėtus turiu, vienas jų naujas RR. biggrin.gif
Atsakyti
Tema aprimusi, tai manau galiu parodyti savo naująjį RR, kovo viduryje jį turėčiau perduoti kitai vilnietei.

user posted image
Atsakyti
kokia tema? wub.gif
Atsakyti