Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas, 8 tema

QUOTE(Inesiuuu @ 2011 02 18, 16:07)
nezinau,be pavadinimo verysad.gif

skaiciukai tik surasyti ,galima kitka siuvineti.mergaitei gelyciu kokiu,arba gyvuneliu,fejukiu,zaismingo ax.gif nors savajam issiuvinejau mcqueena,ne ka te dziaugiasi schmoll.gif taigi ir ugio matuokle vienam kartui,kol uzaugs unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 18 vasario 2011 - 14:15
Čia ne iš šios serijos? g.gif

user posted image
Atsakyti
ne neistos

as ugio matuokle darysiu iki koki 170cm
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 02 18, 14:22)
ne neistos

as ugio matuokle darysiu iki koki 170cm


O gal gali įkelti, kokia turėtų gautis, aš kitam forume pklausiu gal merginos turės geresnės kokybės. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 02 18, 16:22)
ne neistos

as ugio matuokle darysiu iki koki 170cm


Na jei kuri rasim aiškesnę, įmesim. O šiaip, manau, ir tavo turima neblogos kokybės mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

taip teturiu
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 02 18, 16:42)
taip teturiu


Dvi paskutinės vienodos ax.gif
Atsakyti
beveik tongue.gif bet is to pacio smoto. tokia ta liniuote ax.gif
Atsakyti
Inesiu, nepergyvenk taip... Tikiuosi su šiuo RR jau geriau ir greičiau gausis... Man tai visai nieko tie klaunai, atrodo lengvai turėtų siuvinėtis... O paukščiukų jau savo sulaukei ar ne, nebeprisimenu?
Atsakyti
Nu pala,jei Inesiuuu pati taip nenori viso šito siuvinėjimo, tai kam gaišti laiką? Bent jau iš to post'o, kur prieš kelis psl.yra, tai parašyta, kad 1% noro. Tai gaunasi vos ne brukimas per prievartą, o tam laiko tikrai nesurasiu. Siūlau Inesiuuu apsispręsti ar ji vis tik to nori ir ar jai to reikia, nes darbas bus visiškai veltui.
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2011 02 18, 17:51)
Nu pala,jei Inesiuuu pati taip nenori viso šito siuvinėjimo, tai kam gaišti laiką? Bent jau iš to post'o, kur prieš kelis psl.yra, tai parašyta, kad 1% noro. Tai gaunasi vos ne brukimas per prievartą, o tam laiko tikrai nesurasiu. Siūlau Inesiuuu apsispręsti ar ji vis tik to nori ir ar jai to reikia, nes darbas bus visiškai veltui.

Ji tikrai nenori, tik nemoka jum gražiai parašyti. Ji labai dėkinga už supratingumą, parodytą daugelio nuoširdumą, tad bijo būt nesuprasta ir nenori nieko įžeisti 4u.gif

Tad siūlau Inesiuuu, gerai pagalvot ir iš širdies pasakyti kas yra kas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 18 vasario 2011 - 18:51
as jau siulus surinkau blush2.gif ir iki medziagos zimejimo daejau unsure.gif

as nuskriausta jauciuosi del decopos poelgio. Nemanau,kad jus turetumet siuvinet antra kart ypac,kurios jau siuvinejo. As nenoreciau siuvinet schmoll.gif pilnai suprantu Uodegyte.Jei butu noras turbut kitaip galvociau biggrin.gif Nenoriu jusu apkraut,juk bet kam gali taip nutikt. Kartais atsiranda tokiu zmoniu,kurie megsta pasisavint svetima.
Man kazko neramu unsure.gif ir nesinori siust.
Labai esu nustebusi ir tikrai nesitikejau is jusu,kad taip susitarsit. Esu pamaloninta wub.gif iki sirdies gelmiu.
As ta ugio matuokle tureciau pati uzbaigt blush2.gif Jei taip nepersigalvojat,tai as ja jum siunciu,su savais siuliukais. Bet jus tikrai gerai pagalvokit per si savaitgali,iki pirmadienio,ar tikrai norit. Nei ant vienos nepykstu ir nepyksiu. 4u.gif Jausiuos net skolinga jum,kad padejot uzbaigt mano siuvinuka,jei bus toks jusu apsisprendimas.
Sekmadieni vakare ,manau ,jau bus aisku ar is vis reikes siust, jei taip tai kuriai pirma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inesiuuu: 18 vasario 2011 - 19:41