Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas, 8 tema

is turimu pati skalpuoju saviems darbams ax.gif
Atsakyti
tai as idesiu visu siulu po matkiuka,bet jau svoris prisides g.gif
galeciau ryt uodegytei perduot su viskuo,gal taip saziningiau bus rolleyes.gif ,tik tiem kitiem is kitos serijos netureciau ,nes nesu ziurejus ko reik.
jei tinka tai taip ir padarom.Seip supratau,kad Uodegyte nenori siuvinet
Atsakyti
Jei Uodegytė nenori, tai nepriversim. Kiek žinau Ameera laukia, tai gal geriau pirmai jai unsure.gif O jei Uodegytė persigalvos, tai kai sugrįš RRas į Klaipėdą, tai tada... ax.gif

Dėl siūlų, tai daryk kaip tau atrodo. Jei kam pritrūks kokio matkelio, panaudos. O jei ne, sugrįš atgal.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 18 vasario 2011 - 12:41
kai gris i klp jau nebus tu pagrindiniu klounu. Jei ji pasakys,kad ir taip nesiuvines tai tik pirmadieni issiusiu Ameerai,nes pastas sestadieni pas mane rajone nedirba.
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 02 18, 14:43)
kai gris i klp jau nebus tu pagrindiniu klounu. Jei ji pasakys,kad ir taip nesiuvines tai tik pirmadieni issiusiu Ameerai,nes pastas sestadieni pas mane rajone nedirba.

siusk ameerai,as nepersigalvosiu.
Atsakyti

QUOTE(Uodegyte @ 2011 02 18, 14:45)
siusk ameerai,as nepersigalvosiu.


Net jei ir siūlus duos? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 18 vasario 2011 - 12:47
jei man reiktu persiuvinet kazkam nuosirdziai pasakysiu, as nesiuvineciau

gerai ruosiu viska ir siunciu,schemas i az persiusiu po biski,bet geriau butu per @
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inesiuuu: 18 vasario 2011 - 12:58
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 02 18, 14:56)
jei man reiktu persiuvinet kazkam nuosirdziai pasakysiu, as nesiuvineciau

gerai ruosiu viska ir siunciu,schemas i az persiusiu po biski,bet geriau butu per @


O ką pasakytum, jei žmogus nesiuvinėjo ir nesiruošia siuvinėt. O tu jam siuvinėjai... g.gif

Tai pasiųsk schemas kuriai arba susikelk pas save į emeilą, o paskui persisiuntinėsim viena kitai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 18 vasario 2011 - 13:07
nieko asmenisko,turiu savu priezasciu,kuriu nekomentusiu. rolleyes.gif
Atsakyti
na gal,kad as persisiuvinejau biggrin.gif tai nebenoriu siuvinet. uztenka man siu 3 lotuliukas.gif

jei nebuciau siuvinejus tada,taip siuvineciau smile.gif
Atsakyti
Man tinka klounai 4u.gif tik jeigu reikes per ta sujungima siuvinet, tai turesit paaiskint kaip ta graziai padaryt blush2.gif ten kaip suprantu du gabalai medziagos susiuti g.gif o gal zinai tos schemos pavadinima? gal iseitu kokybiskesne rast
Atsakyti
nezinau,be pavadinimo verysad.gif
Atsakyti