Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas, 8 tema

QUOTE(Florestina @ 2011 02 10, 14:13)
Užsirašykit į sąrašą visos, kurios sutiktų persiuvinėt Inesiuuu RRą ant EWO 25ct  atitinka14 , jos pasirinkta tema:

1. Zuzanele
2 Renami
3. dantiste
4. tvikse
5. mamusikas
6. pirmaargenta
7. Hmmm...
8. Ingrida45
9. Florestina
10. Hmm



ar nieko pries,kad ant evo? ax.gif butu balta arba kremine spalva.turiu daug jos norec panaudot,nebereiktu pirkt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 02 10, 21:20)
ar nieko pries,kad ant evo? ax.gif butu balta arba kremine spalva.turiu daug jos norec panaudot,nebereiktu pirkt blush2.gif

thumbup.gif man tai dar geriau butu, nelabai bemegstu aida kai kitas medziagas isbandziau ax.gif tik 25ct ne 14 atitinka, jei per 2 siuliukus tai kaip ir 12,5ct unsure.gif stambiai gausis g.gif
Atsakyti
tai gal galit parodyt ta prazuvele jura? blush2.gif
o del ewo... nu nesu dar bandzius, bet jei nebijot duot tai as sutinku smile.gif
Atsakyti
Aš kaip ir Tviksė nesu bandžius, bet jei pasitikit tai aš už ir įšūkis man bus smile.gif
Atsakyti
kad lyginau tai vos vos mazesni kvadraciukai uz 14 g.gif dabar prie kito pc sedziu negaliu parodyt. Duot nebijau,tik nebent zadat pasisavint mastau.gif hihihi.gif
dar palaukim savaitele,gal juros turetoja atsilieps bigsmile.gif
Atsakyti
tavo 25 evas stambesnis gausis nei ant 14, nes 28 atitinka 14 mirksiukas.gif Neisiūlyčiau unsure.gif
Atsakyti
neee nu juksiuvineju avantiura unsure.gif ir lyginau unsure.gif na ryt parodysiu kaipis arti atrodo
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 02 10, 22:33)
neee nu juksiuvineju avantiura unsure.gif  ir lyginau unsure.gif  na ryt parodysiu kaipis arti atrodo

tu kalbi apie tą pačią kur pradžioje RR rodei, norėjai paukštukus ant jos siuvinėt?
Atsakyti
ten sumaisiau dydzius ten 18ct ewas doh.gif kur tau rodziau
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 02 10, 15:08)


Hmm, pirmaargentą praleidai mirksiukas.gif




Ooops biggrin.gif Sorry biggrin.gif

QUOTE(Inesiuuu @ 2011 02 10, 21:20)
ar nieko pries,kad ant evo? ax.gif butu balta arba kremine spalva.turiu daug jos norec panaudot,nebereiktu pirkt blush2.gif


Man tinka.
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 02 10, 22:20)
ar nieko pries,kad ant evo? ax.gif butu balta arba kremine spalva.turiu daug jos norec panaudot,nebereiktu pirkt blush2.gif


Išbandysim rolleyes.gif Tik pirmai neduokit siuvinėti, nes galiu nusigrybauti blush2.gif


Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 02 10, 20:20)
ar nieko pries,kad ant evo? ax.gif butu balta arba kremine spalva.turiu daug jos norec panaudot,nebereiktu pirkt blush2.gif


Aš irgi sutinku, jau namuose turiu ewo, vis ruošiuosi pabandyti, kaip ant jo bus. Bes vis tiek teks ant lino kitam forume RR siuvinėti.
Atsakyti