Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas, 8 tema

QUOTE(zuzanele @ 2011 02 09, 21:43)
Tai gal aš ir siunčiau mamusikui, nes manęs kažkas prašė išsiuvinėjus atsiųsti. Ir lygtai siunčiau į Vilnių. Tai gal ji ir buvo paskutinė siuvinėjusi? Tai tada būtų septyni darbai su Inesiuuu siuvinėjimu.
Ot galva doh.gif Nepamenu ir taškas blush2.gif


Žinok aš irgi nepamenu, berods tada buvo spalis, kai mačiau paskutinį kartą.
Atsakyti
Merginos, niekam nereikia Siluetų? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sauluzee @ 2011 02 09, 21:57)
Merginos, niekam nereikia Siluetų?  4u.gif


Man rodos, turi perduot juos Rolytei, kiek žinau, ji keitė gyvenamą vietą, galiu tau duoti jos tel. numerį.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 02 09, 22:59)
Man rodos, turi perduot juos Rolytei, kiek žinau, ji keitė gyvenamą vietą, galiu tau duoti jos tel. numerį.


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Užsirašykit į sąrašą visos, kurios sutiktų persiuvinėt Inesiuuu RRą ant Aidos jos pasirinkta tema:
1. Zuzanele
2 Renami
3. dantiste
4. tvikse
5. mamusikas

Taip aš siunčiau Decopai, bet turiu nufotkinus tik savo paveiksliuką blush2.gif tik po to susizgrybaut, kad reikia fotografuot ne tik savo darbelį, bet kaip keičiasi RR blush2.gif
Atsakyti
joooo jai liko medziagos blink.gif ir dar uz siuntima nereikejo moket
Atsakyti
Užsirašykit į sąrašą visos, kurios sutiktų persiuvinėt Inesiuuu RRą ant Aidos jos pasirinkta tema:
1. Zuzanele
2 Renami
3. dantiste
4. tvikse
5. mamusikas
6.pirmaargenta

QUOTE(*mamusikas* @ 2011 02 10, 00:00)
Taip aš siunčiau Decopai, bet turiu nufotkinus tik savo paveiksliuką  blush2.gif  tik po to susizgrybaut, kad reikia fotografuot ne tik savo darbelį, bet kaip keičiasi RR  blush2.gif


Išsiuvinėti buvo jau 8 paveiksliukai, Decopos jau turėjo būti 9-tas. Aš viso irgi neturiu nufotografavusi, tik savo dalį blush2.gif
user posted image

Atsakyti

1. Zuzanele
2 Renami
3. dantiste
4. tvikse
5. mamusikas
6. Hmmm...

Jei tinku, aš taip pat norėčiau prisidėti smile.gif Pasisakau temoje ne dažnai, bet kas priklauso išsiuvinėju biggrin.gif Nu žodžiu, man per AŽ jei ką parašykit, kai siuvinėsit ir man eilė ateis, jei kartais temos nesusekčiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 10 vasario 2011 - 09:55
1. Zuzanele
2 Renami
3. dantiste
4. tvikse
5. mamusikas
6. Hmmm...
7. Ingrida45

Ir as prisijungiu. Butinai issiuvinesiu su dideliu malonumu smile.gif

Kiek pamenu as turejau gauti is Decopos ir po to siusti Vienisai...su ja tampiausi visa menesi, gal reikejo man anksciau ja papurtyt huh.gif huh.gif huh.gif

Tu tik nepergyvenk taip Inesiuu, zinok viena, kad Dievulis viska mato ir anksciau ar veliau jai atsirugs viskas su kaupu...

4u.gif balionelis tau smile.gif
Atsakyti
Užsirašykit į sąrašą visos, kurios sutiktų persiuvinėt Inesiuuu RRą ant Aidos jos pasirinkta tema:

1. Zuzanele
2 Renami
3. dantiste
4. tvikse
5. mamusikas
6. pirmaargenta
7. Hmmm...
8. Ingrida45

Hmm, pirmaargentą praleidai mirksiukas.gif

Inesiuuu, štai kiek norinčių atsirado ir vis daugėja thumbup.gif Taigi, galvok temą ir kimbam į darbą mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 10 vasario 2011 - 14:11
Užsirašykit į sąrašą visos, kurios sutiktų persiuvinėt Inesiuuu RRą ant Aidos jos pasirinkta tema:

1. Zuzanele
2 Renami
3. dantiste
4. tvikse
5. mamusikas
6. pirmaargenta
7. Hmmm...
8. Ingrida45
9. Florestina

Hmm, pirmaargentą praleidai mirksiukas.gif

Inesiuuu, štai kiek norinčių atsirado ir vis daugėja thumbup.gif Taigi, galvok temą ir kimbam į darbą mirksiukas.gif

Ir mane pametėt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 10 vasario 2011 - 14:13
merginos, mane sugraudinot cray.gif
teks galvot tema unsure.gif
dabar Ingridos pauksciukus lesinu biggrin.gif
Atsakyti