Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas, 8 tema

QUOTE(pirmaargenta @ 2011 02 09, 11:55)
Decopai meškiukų tai tikrai nesiųskite, jei ji jūros negrąžina, o jūrą aš sutinku dar kartelį siuvinėti. Gal ne visos merginos gali antrą kartą siuvinėti, dėl kokių nors priežasčių, tai tos, kurios galime, siuvinėtume tik vienoje pusėje paveikslėlius, o kitoje Inesiuuu išsiuvinėtų skaičius ir turėtų ūgio matuoklę.
Kas sutiktumėte dar kartą siuvinėti jūrą?


Aš sutinku 4u.gif

QUOTE(Uodegyte @ 2011 02 09, 13:14)
o kam paliks decopos robinas ????  g.gif


Manau, Inesiuuu decopos robinas bus už tas, kurios nesiuvinės ar atsisako antrą kartą siuvinėti jūrą ax.gif Inesiuuu jis bus kaip moralinė paguoda 4u.gif
Atsakyti
Inesiuuu pati atsisako siuvinet jura lotuliukas.gif as nenoriu vel jos siuvinet ir nebeturiu tiek laiko unsure.gif ir nenoriu,kad gaistumet laika. schmoll.gif gaila veltui sugaisto laiko. (galeciau nuvaziuociau ir prismaugciau ja)
Cia ant jos sazines,gal po metu susimyles prasvieses jai protelis ir parsius. Gal ten buvo medziagos nemazai tuscios,norejo pasilikt kaip medziaga issiuvines ka nores pati. Bet cia jau vagyste.

man asmeniskai jos tt nereik schmoll.gif net nemiela,kai tokia kiaule pakiso doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 02 09, 16:58)
Inesiuuu pati atsisako siuvinet jura lotuliukas.gif  as nenoriu vel jos siuvinet ir nebeturiu tiek laiko unsure.gif ir nenoriu,kad gaistumet laika.  schmoll.gif gaila veltui sugaisto laiko. (galeciau nuvaziuociau ir prismaugciau ja)
Cia ant jos sazines,gal po metu susimyles prasvieses jai protelis ir parsius. Gal ten buvo medziagos nemazai tuscios,norejo pasilikt kaip medziaga issiuvines ka nores pati. Bet cia jau vagyste.

man asmeniskai jos tt nereik schmoll.gif  net nemiela,kai tokia kiaule pakiso doh.gif


Bet norisi, kad ir tau šis bei tas nuo šio RRo liktų. Aišku, liks, bet ne tai ko visai nesitikėjai. Juk tu tiek darbo visoms įdėjai, tai nesinori tau likt skolingoms. Jei mes tau išsiuvinėtume, tai vėliau, kai sugrįš, gal atsiras nuotaika ir pati mielai pasibaigsi ax.gif
Atsakyti
nebet kokia kita tema tada pergalvociau g.gif ir pati nupirkciau medziaga. kazkaip nebesinori jan juros rolleyes.gif gal kad nebeprimintu decopos .nebent jus nesutinkat
Atsakyti
Susiorganizuokite naują RR ir bus liuks, lai jungiasi kas nori siuvinėt mirksiukas.gif
Atsakyti
ooi ne naujo nenoriu,man dar reik 3 uzbaigt,manau man uzteks ir siu esamu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 02 09, 17:18)
nebet kokia kita tema tada pergalvociau g.gif  ir pati nupirkciau medziaga. kazkaip nebesinori jan juros rolleyes.gif  gal kad nebeprimintu decopos .nebent jus nesutinkat


Galim ir ne jūrą. Man tinka viskas. Kažkaip negražiai gavosi, tad reikia pasistengti visoms.
Užsirašykit į sąrašą visos, kurios sutiktų persiuvinėt Inesiuuu RRą ant Aidos jos pasirinkta tema:
1. Zuzanele 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 09 vasario 2011 - 17:10
Inesiuu, tu nepergyvenk, kad kai kas sutinka tau išsiuvinėti ir po antrą paveiksliuką. Juk mums ne taip ir sunku, ar 7 ar 8 paveiksliukai, tai ne toks ir didelis skirtumas... O tau, išsiuvinėjus tiek daug (neatsimenu jau, kiek ten jūsų per abi aidos grupes buvo), negauti nieko, tai tikrai yra labai skaudu...
Aš tai mielai tau išsiuvinėsiu kokią temą pasirinksi... Nes dabar savo jokių darbelių nesu pradėjus ir neplanuoju, o laiko ir noro šiek tiek vistiek yra...

Užsirašykit į sąrašą visos, kurios sutiktų persiuvinėt Inesiuuu RRą ant Aidos jos pasirinkta tema:
1. Zuzanele
2 Renami
Atsakyti
QUOTE(renami @ 2011 02 09, 19:11)
Inesiuu, tu nepergyvenk, kad kai kas sutinka tau išsiuvinėti ir po antrą paveiksliuką. Juk mums ne taip ir sunku, ar 7 ar 8 paveiksliukai, tai ne toks ir didelis skirtumas... O tau, išsiuvinėjus tiek daug (neatsimenu jau, kiek ten jūsų per abi aidos grupes buvo), negauti nieko, tai tikrai yra labai skaudu...
Aš tai mielai tau išsiuvinėsiu kokią temą pasirinksi... Nes dabar savo jokių darbelių nesu pradėjus ir neplanuoju, o laiko ir noro šiek tiek vistiek yra...

drinks_cheers.gif tikrai nesmagu, kad Inesiuuu nieko nelieka. Man dar Inesiuuu paukstuka liko issiuvinet, bet visai mielai prisideciau mirksiukas.gif

Užsirašykit į sąrašą visos, kurios sutiktų persiuvinėt Inesiuuu RRą ant Aidos jos pasirinkta tema:
1. Zuzanele
2 Renami
3. dantiste
Atsakyti
grazi mintis 4u.gif o as net tos juros nesiuvinejus... ir net nemacius... todel idomu kas ten jau buvo susiuvineta...

Užsirašykit į sąrašą visos, kurios sutiktų persiuvinėt Inesiuuu RRą ant Aidos jos pasirinkta tema:
1. Zuzanele
2 Renami
3. dantiste
4. tvikse
Atsakyti
kiek jura buvo issiuvinejusiu,man reik skaiciaus. Ar paskutine,kuri siuntet nufotkinot visa rr ar tik savo paveiksliuka. Ir kiek ivertinate lt savo siuvineta paveiksliuka juroje?
Atsakyti
Užsirašykit į sąrašą visos, kurios sutiktų persiuvinėt Inesiuuu RRą ant Aidos jos pasirinkta tema:
1. Zuzanele
2 Renami
3. dantiste
4. tvikse
5. Florestina

Išsiuvinėta buvo nemažai, aš mačiau pas mamusiką prieš išsiunčiant Decopai.
Papildyta:
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 02 09, 19:21)
kiek jura buvo issiuvinejusiu,man reik skaiciaus. Ar paskutine,kuri siuntet nufotkinot visa rr ar tik savo paveiksliuka. Ir kiek ivertinate lt savo siuvineta paveiksliuka juroje?


Paskutinė turėjo mamusikas. Baik čia su tais vertinimais, aš vieną dieną darbe sugaišau.

Atsakyti