Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas, 8 tema

QUOTE(Ameera @ 2011 01 10, 21:20)
Vis dar pas mane  blush2.gif
Bet jau šią savaitę tikiuosi Jums atiduoti juos, nes aš paskutinį siuvinėju  4u.gif


Jau paskutinis bigsmile.gif
Oi, Ameera, tikrai neskubėkit ir nesiverskit per galvą mirksiukas.gif
Man tikrai nėra skubu. Paklausiau tik iš smalsumo, kad žinočiau, kokioj maždaug stadijoj rolleyes.gif
Atsakyti

Merginos, gal kas turit decopos telefono numerį?
Atsakyti
pasiteirauciau kitame forume,vistiek taves neatpazins.bet gal cia viska persiskaicius specialiai nesirodo.o kiek ji veluoja ?????
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 01 10, 21:14)
pasiteirauciau kitame forume,vistiek taves neatpazins.bet gal cia viska persiskaicius specialiai nesirodo.o kiek ji veluoja ?????


Tai kad jinai ir ten nesirodo. g.gif
Atsakyti
Jau siunciu tau jos mobilu smile.gif jei reiktu gerai duoti pylos smile.gif
Atsakyti
Ką tik gavau kaktusus thumbup.gif O jau grožis wub.gif

Bet kaip keista, vakar Inesiuuu išsiuntė, šiandien man namie įteikė. Greiti kai nori mirksiukas.gif
Atsakyti
nu saunu kad nors kazkokia pagaliau gera zinia thumbup.gif
jo... pastas labai savotiskas organizmas biggrin.gif
Atsakyti
Nu jo, stebina tas paštas-visa laimė, kad šį kartą teigiamai stebina biggrin.gif
O daugiausia laimės, kad pagaliau gavai darbo, tiesa, zuzanele? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2011 01 11, 19:00)
Nu jo, stebina tas paštas-visa laimė, kad šį kartą teigiamai stebina  biggrin.gif
O daugiausia laimės, kad pagaliau gavai darbo, tiesa, zuzanele? biggrin.gif


Darbu esu apsikrovusi doh.gif Net stebėdavausi, kaip kiti gali siuvinėti kelis darbus. Dabar pati tą patį darau blush2.gif Įpusėtos magnolijos. Ką tik pabaigtas knygai skirtukas. Dabar pabaigiau pakabuką - obuolį, bet nufotografavau ir fotoaparatas su manim nedraugauja, nuotraukų nerodo, tad negaliu pasirodyti. Ieškosim kito... g.gif Dabar siuvinėju pakabuką - meškiuką, dukra užsinorėjo. Mielas darbelis thumbup.gif O va šiandien lauktieji kaktusai atkeliavo. Dabar tris dienas rinksiuosi kaktusą doh.gif Paskui viskas vyks greitai biggrin.gif
Atsakyti
O aš jau paspėjau kitam forume į naują RR įsirašyti.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 01 11, 21:49)
O aš jau paspėjau kitam forume į naują RR įsirašyti.


Na tu ir greita thumbup.gif Kokią temą RRui pasirinkai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 11 sausio 2011 - 20:01
Zuzanele-gali ir neskubėti su mano kaktusais. Pirmiausia baik svarbiausius darbelius 4u.gif
Atsakyti