Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas, 8 tema

as jai laiska siunciau.

seip galeciau pati nupirkt medziaga ir is naujo siuvinet,beet ar beapsimoka unsure.gif kazkaip as jau atsisiuvinejau o ypac ant aidos. Viena rr turesiu-pauksciukus. O ir jus nemanau kad benorit antra kart ta pati siuvinet g.gif .
As va ryt eisiu su reikalais tai mentura uzsuksiu paklaust,kiek cia sansu yra issiryskint.
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 02 07, 18:52)
nebeatgausiu juros cry.gif buvo prisijungus ir nieko neparase decopa,jau geriau zinot kad veluoja nei isvis nieko verysad.gif


Nepergyvenk, Inesiuuu. Manau kažkaip šią bėdą galima išspręsti unsure.gif

QUOTE(Florestina @ 2011 02 07, 19:07)
Siūlau palaukti pvz. iki kovo 8 d. (tada gausiu algą už vasarį) ir jei niekas nepasikeis, aš nupirksiu medžiagą ir padarysim antrą ratą. Tiesiog nieko daugiau neateina į galvą. g.gif


Aš sutinku su tavo pasiūlymu, nes man kažkaip nelogiška atrodo palikti žmogų be RR. Aš sutinku siuvinėti ir antrą kartą, nors jau jūrą ir siuvinėjau mirksiukas.gif Jei būtų prieštaraujančių siuvinėti antrą kartą, galima nesiųsti toms merginoms ax.gif
Arba kitas variantas, atiduoti Inesiuuu Decopos TT meškiukus. Nors tai maža paguoda, bet gal geriau taip, nei nieko g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 07 vasario 2011 - 18:29
Merginos,gal bus greičiau jei aš išsiųsčiau Siluetus paštu? Kaip patogiau? smile.gif Kadangi visai pamečiau seką,nežinau kuriai iš Jūsų turėčiau perduoti,gal galėtumėte priminti? aš kad ir rytoj popiet išsiųsčiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 02 07, 20:27)

neblogas pasiulymas,visgi dvi mazutes inesiuuu turi ,kurios dziaugsis meskuciais thumbup.gif
Atsakyti
sutinku,periimti TT, nes persiuvinet is naujo nenoriu schmoll.gif o kad jus pirktumet medziaga nesutinku schmoll.gif hgeriau uz ta suma pas ja i svecius nuvaziuokit
Atsakyti
o jin zino pvz inesiuu adresa? gal tada issiustu ir viskas tuo pasibaigtu...
Atsakyti
QUOTE(tvikse @ 2011 02 07, 20:35)
o jin zino pvz inesiuu adresa? gal tada issiustu ir viskas tuo pasibaigtu...


Taip, nes Inesiuuu siuntė jai laišką, manau su atgaliniu adresu.
Atsakyti
Merginos negaliu siųst Inessiuu TT meškučiu, nes dar nepabaigiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2011 02 07, 21:02)
Merginos negaliu siųst Inessiuu TT meškučiu, nes dar nepabaigiau  blush2.gif


Tai dar ir nereikia siųsti.

Pasigirsiu, vakar pradėjom naują RR, žaidžiam penkiese, vieną darbelį siuvinėjam 6 savaites.
Atsakyti
lotuliukas.gif tai man niekas ir negali siust mano rr as nebaigiau dar 3 rr blush2.gif
adresa turi,net laiske atskirai parasiau,jei kartais perplestu voka
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 02 07, 18:24)
as jai laiska siunciau.

seip galeciau pati nupirkt medziaga ir is naujo siuvinet,beet ar beapsimoka unsure.gif kazkaip as jau atsisiuvinejau o ypac ant aidos. Viena rr turesiu-pauksciukus. O ir jus nemanau kad benorit antra kart ta pati siuvinet g.gif .
As va ryt eisiu su reikalais tai mentura uzsuksiu paklaust,kiek cia sansu yra issiryskint.


Decopai meškiukų tai tikrai nesiųskite, jei ji jūros negrąžina, o jūrą aš sutinku dar kartelį siuvinėti. Gal ne visos merginos gali antrą kartą siuvinėti, dėl kokių nors priežasčių, tai tos, kurios galime, siuvinėtume tik vienoje pusėje paveikslėlius, o kitoje Inesiuuu išsiuvinėtų skaičius ir turėtų ūgio matuoklę.
Kas sutiktumėte dar kartą siuvinėti jūrą?
Atsakyti
o kam paliks decopos robinas ???? g.gif
Atsakyti