Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas, 8 tema

QUOTE(zuzanele @ 2011 02 05, 11:23)
Tai kad jis visai nesusiraukęs, o dainas traukiantis biggrin.gif

Mes apie šį gražuolį kalbam biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2011 02 05, 12:57)
Mes apie šį gražuolį kalbam  biggrin.gif

user posted image

wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2011 02 05, 13:57)
Mes apie šį gražuolį kalbam  biggrin.gif


Man tai šitas svajingai miegantis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 02 05, 11:43)
nera ziniu verysad.gif


Ir man į az neatsakė, kitam forume irgi nesirodo. Ten yra geresnė situacija su az, visada matai ar narys perskaitė, ar ne. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 02 05, 14:29)
Ir man į az neatsakė, kitam forume irgi nesirodo. Ten yra geresnė situacija su az, visada matai ar narys perskaitė, ar ne. g.gif


Tai ką darysim, mergaitės? Negali likti Inesiuuu be RRo g.gif
Atsakyti
Rytoj būsiu mieste,tad jei rytojus yra Jums yra tinkama diena, galime susimatyt ir atiduosiu Siluetus smile.gif
Atsakyti
nebeatgausiu juros cry.gif buvo prisijungus ir nieko neparase decopa,jau geriau zinot kad veluoja nei isvis nieko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 02 07, 18:52)
nebeatgausiu juros cry.gif buvo prisijungus ir nieko neparase decopa,jau geriau zinot kad veluoja nei isvis nieko verysad.gif

duodu nukirst galva kad kazka padarius g.gif ,ir bijo prisipazint.
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 02 07, 16:52)
nebeatgausiu juros cry.gif buvo prisijungus ir nieko neparase decopa,jau geriau zinot kad veluoja nei isvis nieko verysad.gif


Pirmiausia nusiramink, gal žmogus jaučia vidinį pasitenkinimą visus nervuodamas.

Sekantis klausimas: ką darom toliau? Važiuot pas ją, ji turi pilną teisę neįsileisti į namus, sakyt, kad išsiuntė ir nieko nežinanti ir pan. Jėga į namus neįeisim. blink.gif

Atvirai kalbant, gyvenime esu gana bjaurus žmogus, galėčiau ir piktybiškai kažką padaryti, bet ant savo galvos nenoriu turėti bėdų, nes už turėjimą reikalų su teisėsauga gali išmesti iš darbo. Dabar labai viskas sugriežtinta oro uoste, saugumas kasmet tikrina per VRM ar neturi kokių nors nuodėmių, jei turi- viskas, meta lauk.

Siūlau palaukti pvz. iki kovo 8 d. (tada gausiu algą už vasarį) ir jei niekas nepasikeis, aš nupirksiu medžiagą ir padarysim antrą ratą. Tiesiog nieko daugiau neateina į galvą. g.gif
Atsakyti
bet kad visiskai ignoruot doh.gif verysad.gif liudna


bet jai siuvineti jura priklausytu tiem kurie nesiuvinejo.nes kurios issiuvinejo butu nelogiska moketi vel pinigus ,uz siuntima,plius ir siulai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 07 vasario 2011 - 17:19
QUOTE(Uodegyte @ 2011 02 07, 16:55)
duodu nukirst galva kad kazka padarius  g.gif ,ir bijo prisipazint.


Įdomumo dėlei:

decopa, Paskutinį kartą aktyvus: Šiandien, 13:13

Prisipažinti yra sunku, bet gi dar nei vienos nemušėm už tai, juk visko gali nutikti. doh.gif
Atsakyti
prisipazinti nereikia bijoti,nebukim savanaudziai .reikia atsakyti uz savo veismus .
Atsakyti