Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas, 8 tema

QUOTE(Inesiuuu @ 2011 01 26, 23:56)
kuri galetu pas ja uzsukt ?unsure.gif o jei ne rimtai reik mentus kviestis,ziu da per tv parodys  g.gif biggrin.gif


Kalbėjau su savo kaimynu apie tai. Vis tik jis advokatas, gali kažką patarti. Jis sakė, kad jei ir nuvažiuosim, ji turi pilną teisę sakyti, kad neturi, išsiuntė... O mes gi neįeisim į butą ir kratos nepadarysim, nes tai nusikaltimas. blink.gif
Atsakyti
eisim i sroves ar abipus sienos,ten ieina kur niekas neieina biggrin.gif

o rimtai ka daryt jei niekaip neatsiliepia
Atsakyti
Bandysiu rašyt žinutę, kad kol negausim jūros ji savo TT negaus
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 01 27, 12:42)
eisim i sroves ar abipus sienos,ten ieina kur niekas neieina biggrin.gif

o rimtai ka daryt jei niekaip neatsiliepia


Pas jas forume jau buvę 11 RR'ų, antradienį pradedam 12, tai sakė, kad buvo atvejis, kai teko persiuvinėt, viena mergina buvo dingus pusę metų, po to atsirado ir grąžino RR. Žodžiu, visokių čiūdų yra buvę.
Žodžiu mamusikai, nesiųsk decopai jos meškučių kol kas.
Atsakyti
Nesiųsiu kol negausiu iš jūsų žinių, kad Inesiuuu jūra atsirado sveika ir gyva mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2011 01 27, 15:09)
Nesiųsiu kol negausiu iš jūsų žinių, kad Inesiuuu jūra atsirado sveika ir gyva  mirksiukas.gif

vargas koks blink.gif doh.gif

jai man taip butu,su vejais lekciau ,ir pareikalauciau sumoketi man uz kelione schmoll.gif i klp man tai netoli ,nedaug,bet i vilniu wacko.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 27 sausio 2011 - 13:14
tai jei iki taves tai ir as nulekciau,bet ivln man 100lt nesimeto

oi buciau nescia,tai jaucu kaip imanoma taip visko prilinkeciau biggrin.gif cia man bausme,kad veluoju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 01 27, 15:45)
tai jei iki taves tai ir as nulekciau,bet ivln man 100lt nesimeto

oi buciau nescia,tai jaucu kaip imanoma taip visko prilinkeciau biggrin.gif  cia man bausme,kad veluoju doh.gif

ir dziaukis kad nesilauki ,kudykiui pakenktu schmoll.gif
Atsakyti
Sveikutės, mielosios. Vis paskaitinėju apie jūsų bėda. Norisi pagelbėt, patart, įsivaizduoju, kaip šlykštu tokioj situacijoj, bet kad irgi nelabai galiu kuo.
Na nežinau ar jau taip darėt, gal tiesiog nusiųskit paprastą registruotą laišką jai ir dar sykį gražiai papraįykit, kad grąžintų darbelį kad žodžiu jokių pretenzijų jai neturėsit, kad gyvenime visko būna, ir kad tik tenorit gražiuoju atgaut darbelį.
Man dalyvaujant RR viena mergina irgi buvo dingusi, tad ėmėm jos ieškoti, forume ji irgi nesirodė. Kadangi ji, kaip ir aš, buvo vilnietė, nutariau imtis paieškos, tad pirmiausia parašiau jai laiškutį. Tada susiveikėm jos telefoną - ačiū dievui, kad telefono ji neišjungus buvo. Paskambinau kaip tik tą dieną, kai ji gavo mano laiškutį. Pasikalbėjom, pasirodo, žmogučiui tikrai buvo tuo metu asmeninių problemyčių, bet ji susiėmė ir toliau gražiai užbaigėme žaidimą.
Tad tegaliu patarti na nors laišką parašyt, juk adresą turit - vis kažkaip manau ramiau būtų... negu visai nieko nedaryt. Geriausia aišku būtų nuvažiuot, bet suprantama, kad ne 5 km, tai nors tiek tegaliu patart. Sėkmės jums
Atsakyti
QUOTE(laujus @ 2011 01 27, 16:09)
Sveikutės, mielosios. Vis paskaitinėju apie jūsų bėda. Norisi pagelbėt, patart, įsivaizduoju, kaip šlykštu tokioj situacijoj, bet kad irgi nelabai galiu kuo.
Na nežinau ar jau taip darėt, gal tiesiog nusiųskit paprastą registruotą laišką jai ir dar sykį gražiai papraįykit, kad grąžintų darbelį kad žodžiu jokių pretenzijų jai neturėsit, kad gyvenime visko būna, ir kad tik tenorit gražiuoju atgaut darbelį.
Man dalyvaujant RR viena mergina irgi buvo dingusi, tad ėmėm jos ieškoti, forume ji irgi nesirodė. Kadangi ji, kaip ir aš, buvo vilnietė, nutariau imtis paieškos, tad pirmiausia parašiau jai laiškutį. Tada susiveikėm jos telefoną - ačiū dievui, kad telefono ji neišjungus buvo. Paskambinau kaip tik tą dieną, kai ji gavo mano laiškutį. Pasikalbėjom, pasirodo, žmogučiui tikrai buvo tuo metu asmeninių problemyčių, bet ji susiėmė ir toliau gražiai užbaigėme žaidimą.
Tad tegaliu patarti na nors laišką parašyt, juk adresą turit - vis kažkaip manau ramiau būtų... negu visai nieko nedaryt. Geriausia aišku būtų nuvažiuot, bet suprantama, kad ne 5 km, tai nors tiek tegaliu patart. Sėkmės jums

tikrai gera mintis,i namus kad laiska atnestu ,kad grazintu graziuoju,viskas tuom ir baigtusi rolleyes.gif
as ir galvoju jai pas mane gaisras vyktu,ir darbelio neber unsure.gif atsiprasyti turbut vien neuztektu kad sudege unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 27 sausio 2011 - 14:26
jo tikrai gera mintis del registruoto laisko thumbup.gif
idomu kas cia gerai laiskus rasyt moka? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tvikse @ 2011 01 27, 19:03)

idomu kas cia gerai laiskus rasyt moka?  mirksiukas.gif


Svarbiausia, kad laiškas būtų mandagus.
Atsakyti