Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas, 8 tema

kad jau taip uztruko inesiuuu jura,idomu kiek dar nesiuvinejusiu yra?
Atsakyti
Vėl sukeliu visus RRus, kad pasigėrėtume wub.gif

7 sugrįžę RRai namo thumbup.gif

user posted image user posted image

user posted image user posted image

user posted image user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(tvikse @ 2011 01 25, 23:12)
jegaaa! labai aciu visom dar karta smile.gif
nezinau net ka sakyt, bet tikrai nenusivyliau  bigsmile.gif


thumbup.gif dar vienas iš mūsų grupės grįžo namo 4u.gif
QUOTE(tvikse @ 2011 01 26, 00:34)
ahair man atrodo kad  arba ryzenas arba mitelis arba cvergas smile.gif
tik kazkaip keistai apkirptas tai matyt neparodinis laugh.gif

doh.gif Visiškai neįsivaizduoju kokios veislės šunį išsiuvinėjau, man jis buvo gražus, bet žiūriu tarp portretų kažkaip iškrenta iš konteksto g.gif ( kalbu apie kairėje apačioje esantį šuniuką) g.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2011 01 26, 18:48)

doh.gif Visiškai neįsivaizduoju kokios veislės šunį išsiuvinėjau, man jis buvo gražus, bet žiūriu tarp portretų kažkaip iškrenta iš konteksto  g.gif ( kalbu apie kairėje apačioje esantį šuniuką)  g.gif


O aš taip nemanau, nes būtų neįdomu, jei vien šuniukų portretus matytume. Man gražu, kai vienas vienaip, kitas kitaip... mirksiukas.gif
Atsakyti
kokie sunyciai wub.gif
viskas labai grazu,gaila,kad as ne LT-noreciau prisijungt blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 01 26, 13:18)
kad jau taip uztruko inesiuuu jura,idomu  kiek dar nesiuvinejusiu yra?


Kalbėjom apie tuos RR per susitikimą vakar. Merginos decopos telefono neturi, sakė, kad turi darbo adresą, bet jis irgi Nemenčinėj, o antra decopa joms prigrasino, kad jei dalins jos adresą visoms iš eilės- tai jas paduos į teismą. O su RR sakė yra buvę visokiausių dalykų, pradedant nuo vėlavimų iki pusės metų, važiavimo į namus ir deja visiško pradingimo. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 26 sausio 2011 - 21:17
QUOTE(Florestina @ 2011 01 26, 23:05)
Kalbėjom apie tuos RR per susitikimą vakar. Merginos decopos telefono neturi, sakė, kad turi darbo adresą, bet jis irgi Nemenčinėj, o antra decopa joms prigrasino, kad jei dalins jos adresą visoms iš eilės- tai jas paduos į teismą. O su RR sakė yra buvę visokiausių dalykų, pradedant nuo vėlavimų iki pusės metų, važiavimo į namus ir deja visiško pradingimo. verysad.gif


Manau, jei atvažiuosi į namus pasiimti kas tau priklauso, tai joks čia nusikaltimas. O kaip kitaip tada? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 01 26, 22:05)
o antra decopa joms prigrasino, kad jei dalins jos adresą visoms iš eilės- tai jas paduos į teismą.


g.gif panašu, kad ne pirmą kartą kažką iškrečia, jei teismais grasina už adreso dalinimą, nes kai žmogus sąžiningas, jam nereikia bijoti supermamų cool.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2011 01 26, 17:48)
thumbup.gif  dar vienas iš mūsų grupės grįžo namo  4u.gif

doh.gif Visiškai neįsivaizduoju kokios veislės šunį išsiuvinėjau, man jis buvo gražus, bet žiūriu tarp portretų kažkaip iškrenta iš konteksto  g.gif ( kalbu apie kairėje apačioje esantį šuniuką)  g.gif

o man tas koks grazutis, spalvingas toks wub.gif

radau savo pyragelio nuotraukas biggrin.gif
user posted image

is tiesu kai issiuvinejau, truputi neramu buvo, ar kitoj pusej kazkuri siuvines tokiu stilium, kad simetrija islaikyt blush2.gif bet labai graziai merginos sudeliojo viska thumbup.gif

bet su decopa tai visai ciudai doh.gif mes ir galim teismu uz svetimo turto pasisavinima pagrasint biggrin.gif na jei ir nutiko kas nors tam rr'ui, tai kodel negalima pasakyt, dabar kazkokie slapstymaisi doh.gif
Atsakyti
nu sakes doh.gif
kosmaras...
as neturejau tos juros... ir labai idomu kaip ji atrodo... ir aisku tikiuos kad ji grys namo...
o gal decopai ji taip patiko kad atiduot nebenori? bash.gif
Atsakyti
as turiu adresa decopos[COLOR=red]!!!

kuri galetu pas ja uzsukt ?unsure.gif o jei ne rimtai reik mentus kviestis,ziu da per tv parodys g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 01 27, 01:56)
as turiu adresa decopos!!

kuri galetu pas ja uzsukt ?unsure.gif o jei ne rimtai reik mentus kviestis,ziu da per tv parodys  g.gif biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 27 sausio 2011 - 08:35