Įkraunama...
Įkraunama...

Round Robin žaidimas, 8 tema

o kaip manot gal pragane ,antraip butu pasiekiama g.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 01 23, 15:27)
o kaip manot gal pragane ,antraip butu pasiekiama  g.gif


Antradienį kitam forume Vilniaus siuvinėtojų susitikimas, ankščiau decopa ten lankydavosi, reiks merginų paklausinėti, gal kokį kitą tel. numerį joms davė. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 01 23, 15:32)
turiu beda,help!!!! siuvineju pauksciukus Pauksciuko ir priejau prie sakos,bet neturiu spalvu jos verysad.gif  bendram ner atskirai surasytu kokiom ja reik siuvinet,o senu temus nebeatseku doh.gif .Padekit kas turi nurodymus ka ir kaip. o tai liks skraidantys ore biggrin.gif

839, 840, 841 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 01 23, 10:11)
Manau geriausias variantas būtų, jei kuri vilnietė aplankytų ją namuose ir gražiuoju paprašytų atiduoti darbą g.gif Juk jo labai laukia Inesiuuu 4u.gif

Tai, va, kad ji ne Vilniuj, o Nemenčinėj doh.gif
Atsakyti
sunys baigti,ryt namo keliauja smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 23 sausio 2011 - 22:23
QUOTE(Dantiste @ 2011 01 23, 18:29)
839, 840, 841 mirksiukas.gif

notworthy.gif

negazdinkit,kad pradangino bijau.gif man jis labai svarbus,vaika ugio matuokle. jau geriau pauksciukus butu taip uzlaikius. man ir neina susiriekt verysad.gif box.gif bash.gif vaziuociau i vilniu tikrai i svecius uzsukciau triniti.gif

blem ir reikejo man prie juros prisest,uzsikabliavau nebenoriu haritagiu doh.gif unsure.gif biggrin.gif kaip nors reiks susiimt ryt da patarkuos Pauksciukas uzpakali lotuliukas.gif ir bus viskas ok
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 01 23, 22:55)
notworthy.gif

negazdinkit,kad pradangino bijau.gif man jis labai svarbus,vaika ugio matuokle. jau geriau pauksciukus butu taip uzlaikius. man ir  neina susiriekt verysad.gif  box.gif  bash.gif vaziuociau i vilniu tikrai i svecius uzsukciau triniti.gif

blem ir reikejo man prie juros prisest,uzsikabliavau nebenoriu haritagiu doh.gif  unsure.gif  biggrin.gif kaip nors reiks susiimt ryt da patarkuos Pauksciukas uzpakali lotuliukas.gif  ir bus viskas ok

blink.gif tu dar jų nebaigei ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif
tuoj tau bus jūra iki kelių cool.gif
Atsakyti
veikia thumbup.gif
Atsakyti
kagi turiu sunis jaauu!
didziaussias aaciuuu visom!
veliau ir foto parodysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tvikse @ 2011 01 25, 18:40)
kagi turiu sunis jaauu!
didziaussias aaciuuu visom!
veliau ir foto parodysiu smile.gif


Jau? bigsmile.gif Greičiau rodyk. Nekantraujam rolleyes.gif
Atsakyti
gal as galiu ideti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 01 25, 21:34)
gal as galiu ideti  blush2.gif


Manau palauksim ką tviksė pasakys rolleyes.gif
Atsakyti