Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio ir megztinio nėrimas/mezgimas

QUOTE(poeme @ 2011 01 11, 15:19)
pas mane kazkokia juoda juosta gyvenime  doh.gif Kaip pas koki zebra - juoda, balta, juoda, balta  doh.gif

Ar įsivaizduoji koks būtų gyvenimas jei būtų tik juoda? Todėl reikia pasidžiaugti tomis baltomis akimirkomis,kad ir kokios plonos jos būtų,kad ir kaip sunku viską pergyventi.Kantrybės ir sėkmės tau,kad baltos juostelės vis labiau platėtų ir taptų pagrindine spalva tavo gyvenime 4u.gif

QUOTE(Forget @ 2011 01 11, 15:20)
Sakoma: juoda, balta, užpakalis ir vėl juoda balta  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif dabar žinosiu ir aš šį posakį,prajuokinai iš pat ryto thumbup.gif

Vikse,žiūriu po truputį patirtis ateina smile.gif kantrybės dar turi?Jei atvirai,tai žaviuosi tavo užsispyrimu,o gal tai didelis kablys išmokti naujos technikos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Em vienas plius @ 2011 01 11, 22:14)

forgeyli--kaip megstuko reikalai?




Puikiai!! nesitikėjau, kad taip gerai rankovės megsis pagal tavo nuodymus rolleyes.gif . Turiu puse pirmos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 12, 10:54)
Puikiai!! nesitikėjau, kad taip gerai rankovės megsis pagal tavo nuodymus  rolleyes.gif . Turiu puse pirmos  biggrin.gif

:assa:jeeeee...tai liuks...lengva visai ,ania?vat tik sita buda mums vikse(jei neklystu mirksiukas.gif ) pakiso -apie primezgamas ''statytas'' rankoves nuo virsaus biggrin.gif . aciuks.gif vikse-nes zinok jauc niekaip as tokiu rankoviu nebuciau pasiryzus ismokti megsti mirksiukas.gif ...

o as jau sugalvojau,kad dar ir liemene nusimegsiu tokia pat-tik be rankoviu biggrin.gif .pilka wub.gif ...tik gal darysiu is dvigubo siulo-nes noriu diiideles ir stooooros tongue.gif ...

a,vat dar kas-nu neapsisprendziu kokio ilgio rankoviu noriu doh.gif .cia jau mani perkalbejo,kad daryt paprastas ilgas be riesiniu unsure.gif .nu bet man tadu reik siaurint,o pas mane ten nelabai yra kur siaurint doh.gif -tarpuse blogu tik po2 akis g.gif ...jauciu vistik reiks 3/4 daryt biggrin.gif ..
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 11, 16:20)
Sakoma: juoda, balta, užpakalis ir vėl juoda balta  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

va va, as jau ta taska ir pasiekiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
aciu uz palaikyma merginos group.gif viskas bus ok
pasirodau ka turiu siai dienai
user posted image
heksagono neidejauu fool.gif na kita kart g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo poeme: 12 sausio 2011 - 11:06
QUOTE(poeme @ 2011 01 12, 10:59)

pasirodau ka turiu siai dienai



Super,labai gražiai atrodo 4u.gif

O aš megztuko turiu tik vieną skiltelę blush2.gif nu vis pradedu,vis klaidų įveliu,tai ir ardau ardau.... doh.gif Bet labai nesigraužiu,nes norisi kad būtų gražu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 01 12, 11:39)
:assa:jeeeee...tai liuks...lengva visai ,ania?vat tik sita buda mums vikse(jei neklystu  mirksiukas.gif ) pakiso -apie primezgamas ''statytas'' rankoves nuo virsaus biggrin.gifaciuks.gif vikse-nes zinok jauc niekaip as tokiu rankoviu nebuciau pasiryzus ismokti megsti mirksiukas.gif ...

o as jau sugalvojau,kad dar ir liemene nusimegsiu tokia pat-tik be rankoviu biggrin.gif .pilka wub.gif ...tik gal darysiu is dvigubo siulo-nes noriu diiideles ir stooooros tongue.gif ...

a,vat dar kas-nu neapsisprendziu kokio ilgio rankoviu noriu doh.gif .cia jau mani perkalbejo,kad daryt paprastas ilgas be riesiniu unsure.gif .nu bet man tadu reik siaurint,o pas mane ten nelabai yra kur siaurint doh.gif -tarpuse blogu tik po2 akis g.gif ...jauciu vistik reiks 3/4 daryt biggrin.gif ..


Aš dabar jaučiu visur tokias darysiu biggrin.gif nes taip gražiai įstatyt man neišeina schmoll.gif

QUOTE(poeme @ 2011 01 12, 11:59)
va va, as  jau ta taska  ir pasiekiau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
aciu  uz palaikyma merginos  group.gif viskas bus ok 
pasirodau ka turiu siai dienai


Labai gražu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 12, 12:12)
Aš dabar jaučiu visur tokias darysiu  biggrin.gif  nes taip gražiai įstatyt man neišeina  schmoll.gif


lotuliukas.gif as irgi lotuliukas.gif ...SUPER thumbup.gif ...
POEME- laaaabai GRAZU IR KRUOPSTU bigsmile.gif na saunuole- thumbup.gif ....labai graziai atrodys mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos! 4u.gif Su Naujais metais visas! Kurybingu, siulingu, spalvingu metu! Buvau prapuolus, nes nesiojamo kompo klaviatura sugedo, tai tik skaitinejau, bet nuo jusu nenutolau biggrin.gif Dabar, aisku, irgi jos nieks nepataise, tai supykus atsinesiau didele klaviatura nuo sunaus kompo, o sunu pasieme is vyro kompo. Taigi, vyras liko be klaviaturos lotuliukas.gif , tai gal dabar jau reikalai pajudes.

Taigi va, as vis mezgiau skaras, pusskares, bet sios palatos neapleidau, viska viska skaiciau. Katik pabaigiau nerti marga sijonuka sau sokiams is siulu likuciu ir dabar noreciau jungtis prie jusu megztuko, jei tik man padesit, nes man ten kolkas pievos doh.gif Siuliukus jau turiu - pusvilne 700g sviesiai samanine, 50g - 100m. Tikiuos uzteks g.gif O mezgat paprastais virbalais? Ne valiniais?, kiek is nuotrauku maciau. O kelinto numerio nebepamenu, nors zinau, kad raset, bet gal galit pasikartot? blush2.gif

Poeme, labai graziai atrodo tavo medaliai wub.gif Tokie purus, svelnus, bus puikus salis thumbup.gif
Atsakyti
Aš tai žinok, mezgu viską valiniais, nes su paprastais man rankas nuo svorio skauda lotuliukas.gif Bet galima su kokiais nori, įpročio reikalas.

Aš tą megztinį su tiek kliauzusų mezgiau, kad turbūt ir pirmokui išaiškinčiau kaip reikia lotuliukas.gif taip, kad klausk drąsiai smile.gif


Aš visam apskritimui sumezgiau tik 300g teksrenos. 100 g- 200 m. Turiu tai 12 lotuliukas.gif
Papildyta:
mezgu 3,5 nr virbalais, nes kitų neturiu (o ir an siūlų tokia rekomendacija) kitos kaip supratau, storesniais, bet aš taip nemoku. Visai skystalas tada būtų mano mezginys
Atsakyti
liaba smina bigsmile.gif ...nu saunumelis kad atleki pas mus ir toliau musu neapleidi biggrin.gif ...mes kazkokios bendrasirgejos visos pasidare lotuliukas.gif -vis tuos pacius virusus pasigaunam thumbup.gif ...jeee...
aisku padesim kuo galesim mirksiukas.gif ...tik rek jei kas mirksiukas.gif .

as mezgu 4 nr.virbalais...siulo storis sakyciau raso toks pats g.gif ...matre-4,5nr. forget-irgi 4,5 atrodo blush2.gif ..nu bet zinok musu siulai vienos firmos mirksiukas.gif ...o vat astulka jau 6 nr...-tep kad pabandyk pati ir pamatysi biggrin.gif .jei labai laisvai mezgi-imk mazesnius biski-jei laisvai-didesnius.... ax.gif ai,vat kas-cia zinok reik biski laisviau megst-nes pynes traukia mirksiukas.gif ...

Atsakyti
Poeme, puikus vaizdelis thumbup.gif 4u.gif

Smina, as mezgu turbut storiausiais virbalais nr. 6 ax.gif o siulai, kaip ir visu 100 g- 200 m ... pagrindiniam medalionui - megztuko pagrindui sumezgiau 350 g siulu rolleyes.gif
Atsakyti
Aciu merginos 4u.gif , tikrai klausiu, nes be jusu pagalbos neapsieisiu. Bus ir durnu klausimu doh.gif , nes tokiu pyniu gyvenime nesu mezgus blush2.gif Kolkas numezgiau 4 eiles. Kryziuoju paprastai, kaip nupiesta, ziuresiu kas gausis. Pasiemiau 4 dydzio virbalus, nors ant siulu parasyta 4,5 - 5. Bet mano mezgimas gana laisvas, tai ir dabar atrodo platu, bet gal tik pradzioj, tikiu, kad pynes patrauks.
Atsakyti