Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio ir megztinio nėrimas/mezgimas

QUOTE(aaagnex @ 2011 01 10, 21:59)
Galima dėt mažus medaliukus į tarpus, galima jeigu skylė nedidelė medaliuką ant viršaus gražiai su adata prisiūt, galima tinkliuku, galima taip kaip asta30a...

Aš saviškį įvairiais mažais medaliukais lopiau, o dabar kur neriu, tai jaučiu tinklelį reiks nert... Tik neramina mane tai, kad jo niekad nenėriau... ir tai ar viengubu siūlu nert ar dvigubu (jaučiu viengubu reiks) g.gif


nepergyvenk... as irgi pirma kart ta tinkleli/voratinkli neriau ax.gif ir atrodo - pavyko cool.gif
neriau is viengubo siulo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2011 01 10, 13:10)
Labas rytas,

jūsų teismui merginos, pasirodau kaip ką išmokau ir kiek padariau smile.gif
Tik va vakar pamačiau klaidą,tai teks viską išardyt verysad.gif
user posted image

Bet siaurokas atrodo tas apskritimas,kažkaip keista ar užteks tokio pločio man.. g.gif


Ir dar ji sako, kad megzt nemoka biggrin.gif neieškok tu tų klaidų, aš nieko nematau.

Visą laiką galvojau, kad per siauras bus, bet tikrai ne schmoll.gif pamatysi, kai skyles padarysi.

Man dabar vargas rankovės, nors dariau tik iš pusės didelės pynės 12 akių, vis tiek labai jau didelė skylė unsure.gif bandau primezginėt kaip tiklis.
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 11, 11:04)
Ir dar ji sako, kad megzt nemoka  biggrin.gif  neieškok tu tų klaidų, aš nieko nematau.

Visą laiką galvojau, kad per siauras bus, bet tikrai ne  schmoll.gif  pamatysi, kai skyles padarysi.

Man dabar vargas rankovės, nors dariau tik iš pusės didelės pynės 12 akių, vis tiek labai jau didelė skylė  unsure.gif  bandau primezginėt kaip tiklis.


tai blogai ieškai. Toj sudėtingoj pynėj pradžioj per mažai susukimų vidury.Jau išardžiau biggrin.gif Jūsų dėka mergytės mezgu,nes viena nebūčiau išmokusi. Ačiū jums galiu sakyt,kad netingėjot man išaiškint. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2011 01 11, 12:11)
tai blogai ieškai. Toj sudėtingoj pynėj pradžioj per mažai susukimų vidury.Jau išardžiau biggrin.gif  Jūsų dėka mergytės mezgu,nes viena nebūčiau išmokusi. Ačiū jums galiu sakyt,kad netingėjot man išaiškint. 4u.gif


Kaip pikta ir dar pačioj pradžioj klaida doh.gif
Aš irgi be šitos temos niekad nebūčiau numezgus 4u.gif net pradėjus
Atsakyti
liaaaba zuikiai biggrin.gif ..kaip matau dar biggrin.gif bai verda,ania?...
forget-jau antra pradejau megst-visai gerai situo budu iseina mirksiukas.gif ...svarbiausia nereiks prisiut-nes man tai graziai jauciu nepavyktu schmoll.gif ...

matre- mirksiukas.gif zinau viena-jai laaaabai nori-tai ir iseina mirksiukas.gif ...paskui net pati stebies bigsmile.gif .

kolekcioniere- unsure.gif nu kas dabar-vis dar nera ikvepimo unsure.gif ...nu parodyk kas negaunasi mirksiukas.gif ..gal kaip nors bendrom jegom...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 11 sausio 2011 - 12:13
Vikse, man tas paltukas nenusakomo gražumo. aš jau beveik susigundžiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 01 10, 12:07)
Tai jeigu jau pasveikot - tai palenktyniaujam bigsmile.gif
Aš kol kas turiu tik 2, bet gal kaip nors cool.gif

Davai bigsmile.gif
Bet jau dabar galiu tvirtai pasakyti - pasivysi ir pralenksi be vargo thumbup.gif Nes pas mane kazkokia juoda juosta gyvenime doh.gif Kaip pas koki zebra - juoda, balta, juoda, balta doh.gif Gerai kad buvau termina nusistaciusi - nusinerti iki pavasario, tai tikiuosi nepaveluosiu lotuliukas.gif Bet kaip faina nerti kartu 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(tiklis @ 2011 01 10, 19:24)
poeme-sveikute sugryzus bigsmile.gif ...lauksim vaizdeliu smile.gif ...

Jauciu ryt ikelsiu pasirodyti ax.gif

Matre nu jau koooooks geras vaizdialis wub.gif As irgi bandziau ieskoti klaidos - nu turbut akla lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo poeme: 11 sausio 2011 - 15:19
QUOTE(poeme @ 2011 01 11, 16:16)
Kaip pas koki zebra - juoda, balta, juoda, balta  doh.gif


Sakoma: juoda, balta, užpakalis ir vėl juoda balta lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 11, 13:40)
Vikse, man tas paltukas nenusakomo gražumo. aš jau beveik susigundžiau  biggrin.gif


va, mano dar vienas bandymas. Si karta sekmingesnis. Detales dar nesujungtos, bet sitas, manau, jau panaudosiu smile.gif Vistik, kuo reljefiskesnis rastas, tuo graziau

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 01 11, 22:02)
va, mano dar vienas bandymas. Si karta sekmingesnis. Detales dar nesujungtos, bet sitas, manau, jau panaudosiu smile.gif Vistik, kuo reljefiskesnis rastas, tuo graziau

user posted image


Tikrai gražiau, kai reljefas matosi. O jų iš karto nejungi? Kažkaip įsivaizdavau, kad gal geriau iš kart vieną su kitu jungti. Ta prasme primezginėt g.gif

Jau tikrai darysiu rolleyes.gif tik baigiu apvalų megztinį ir prisijungiu biggrin.gif galvoju pirksiu kokius storus nuo balintos kavos iki šokoladinės spalvos g.gif Nesuskaičiavau kiek spalvų naudosi?
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 11, 22:11)
Tikrai gražiau, kai reljefas matosi. O jų iš karto nejungi? Kažkaip įsivaizdavau, kad gal geriau iš kart vieną su kitu jungti. Ta prasme primezginėt  g.gif

Jau tikrai darysiu  rolleyes.gif  tik baigiu apvalų megztinį ir prisijungiu biggrin.gif  galvoju pirksiu kokius storus nuo balintos kavos iki šokoladinės spalvos  g.gif  Nesuskaičiavau kiek spalvų naudosi?

gal ir geriau is karto jungti, bet tik siandien nusipirkau bukle siulu matkiuka. Toliau bandysiu jungti is karto. Spalvu neskaiciavau, nes ivairiu artimu pilku atspalviu turiu gal 6-po kamuoliuka. Tamsiai pilku ir juodu-truks. Bet kol iki ju nusigausiu, spesiu nusipirkti
Atsakyti
bigsmile.gif nu jau geriau bigsmile.gif ...vat pastebejimas-tu bukle siulu juosteliu ilgesniu noretusi nei dabar padarei mirksiukas.gif nu bet tikiu,kad tu cia jau jungdama dadesi... siaip grazei tikrai ziurisi thumbup.gif ...o kaip suknute pabaigei 4u.gif ?...
forgeyli--kaip megstuko reikalai?

aaagnut-labai jau tyli,kiba nerinerinerineriii biggrin.gif ...

poeme- nu niekada nebuna''ilgai blogai'' ar ''ilgai gerai'' .gyvenime visko buna po lygiai mirksiukas.gif mirksiukas.gif ...tiesiog pakentek ir viskas susitvarkys console.gif

Atsakyti