Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio ir megztinio nėrimas/mezgimas

QUOTE(asta30a @ 2011 01 09, 01:31)
siaip reikia tik kreditine kortele tureti... tadu ja ''pririsi'' prie acount'o  mirksiukas.gif  o prekes po visa pasauli siuntineja... pardavejas tau tiesiai i namus atsiuncia... nors... siaip... turbut nepigiai toks siuntinukas kainuoti i Lt  g.gif
na nieko... jei susirasi Airijoje, as ji paimsiu ir tau su autiku persiusiu po pigiaja  4u.gif  biggrin.gif

aciuks.gif mirksiukas.gif

OKEY-t ziurek gal pravers mirksiukas.gif http://club.osinka.r...518102

cia rusaites neria mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
Su Naujais! Dar geresniu ideju! Daugiau palatu! Platesniu lovu ( jog tilptu ir seimos nariai)! Didesniu paloviu ( jog tilptu daugiau siulu) ! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
O jei rimtai bais bais bijau fear.gif Gryztu su 9 medaliukais angel_sadangel.gif Per tiek laiko tik tiek tesugebejau frusty.gif Turejom tikru ligoniu, operaciju ir t.t. verysad.gif Bet nuo siandien prasides tolimesnis darbas pioneer.gif
O pas jus groziai nesibaigiantys, net raminanciu reikia karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(poeme @ 2011 01 10, 12:01)
Sveikos merginos  4u.gif
Su Naujais! Dar geresniu ideju! Daugiau palatu! Platesniu lovu ( jog tilptu ir seimos nariai)! Didesniu paloviu ( jog tilptu daugiau siulu) !  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
O jei rimtai bais bais bijau  fear.gif Gryztu su 9 medaliukais  angel_sadangel.gif Per tiek laiko tik tiek tesugebejau  frusty.gif Turejom tikru ligoniu, operaciju ir t.t.  verysad.gif  Bet nuo siandien prasides tolimesnis darbas  pioneer.gif
O pas jus groziai nesibaigiantys, net raminanciu reikia  karsta.gif

Tai jeigu jau pasveikot - tai palenktyniaujam bigsmile.gif
Aš kol kas turiu tik 2, bet gal kaip nors cool.gif

Mergos - kiek siūlų suryja mano medaliukai scare.gif

Bijau bijau, kad gali pritrūkt ir tų 1800g bijau.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 01 10, 11:07)
Bijau bijau, kad gali pritrūkt ir tų 1800g  bijau.gif


joo... tokio storio siulai ir vaselis - tikrai daug metrazo suvalgo unsure.gif man taaaaip patiko tos ramaskos ir heksagonai ... bet tedariau tirs ramaskas ir du heksagonus - bijojau, kad nebepanesiu to salio lotuliukas.gif

o as vakar viena rankove numezgiau... prisiuvau prie megztuko... ir vel nuardziau doh.gif siaip rankove graziai gavosi ir prisiuta neblogai atrode... bet... tik neblogai... man to maza schmoll.gif bandysiu siandien kaip nors kitaip ja prikomponuoti rolleyes.gif

beje... siulai siandien is Lt parejo skaroms... vadinasi mano megztuko finalas uzsites ax.gif o beliko viena rankove ir apykakle papalatinti blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas,

jūsų teismui merginos, pasirodau kaip ką išmokau ir kiek padariau smile.gif
Tik va vakar pamačiau klaidą,tai teks viską išardyt verysad.gif
user posted image

Bet siaurokas atrodo tas apskritimas,kažkaip keista ar užteks tokio pločio man.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matre: 10 sausio 2011 - 12:23
QUOTE(matre @ 2011 01 10, 12:10)
Labas rytas,

jūsų teismui merginos, pasirodau kaip ką išmokau ir kiek padariau smile.gif
Tik va vakar pamačiau klaidą,tai teks viską išardyt verysad.gif



wub.gif bigsmile.gif puikus darbelis thumbup.gif
o cia tas klaidu ieskojimas - kaip galvosukiu zaidimas... kas greiciau pamatys klaida lotuliukas.gif
as du kartus ardziau nugara... vis pamatau klaida tik nufotkinusi doh.gif
Atsakyti
matre-nu super-liuks thumbup.gif .saunuole thumbup.gif thumbup.gif .

poeme-sveikute sugryzus bigsmile.gif ...lauksim vaizdeliu smile.gif ...

aagnex-nu nesinervavuok taip-juk detales dideles ir JU REIKS MAZIAU... mirksiukas.gif ...uzteks,pamatysi mirksiukas.gif ...

o man ner ikvepimo.per visa savaitgali tik kelios eiles doh.gif ..o siandien net i rankas nebuvau paemus mezginio schmoll.gif ...ech-kazkokia perdegus lempute as unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 01 10, 18:24)
matre-nu super-liuks thumbup.gif .saunuole thumbup.gif  thumbup.gif .



Jau viska isardziau.. verysad.gif
O jums mezgant nepasidaro skyluciu kai pynes kryziuojat? Man darosi skyles...Bandau glaust kuo arciau viena kitos,bet norisi ir laisviau,kad netemptu...
Atsakyti
nu akip negraziai man loposi skyles salio, kazkokia tragedija doh.gif
kaip gražiai uzlopyt a?
prasta aš nėrėja, nieko nemoku verysad.gif
kažkoks š
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolekcionierė: 10 sausio 2011 - 21:21
QUOTE(matre @ 2011 01 10, 18:50)
Jau viska isardziau.. verysad.gif
  O jums mezgant nepasidaro skyluciu kai pynes kryziuojat? Man darosi skyles...Bandau glaust kuo arciau viena kitos,bet norisi ir laisviau,kad netemptu...


imesk foto is arciau - kokios pas tave ten skyles ? g.gif siaip tai kaip ir nebuna skyliu unsure.gif ...

QUOTE(Kolekcionierė @ 2011 01 10, 21:19)
nu akip negraziai man loposi skyles salio, kazkokia tragedija  doh.gif
kaip gražiai uzlopyt a?
prasta aš nėrėja, nieko nemoku  verysad.gif
kažkoks š


kokiu budu lopai ? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 01 10, 21:36)
imesk foto is arciau - kokios pas tave ten skyles ?  g.gif  siaip tai kaip ir nebuna skyliu  unsure.gif ...
kokiu budu lopai ?  cool.gif

a kokie yra? nefotkinsiu nes baisu ziuret, lopau aklinai, bet jauciu teks imtis tinklelio umn.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2011 01 10, 22:44)
a kokie yra? nefotkinsiu nes baisu ziuret, lopau aklinai, bet jauciu teks imtis tinklelio  umn.gif

Galima dėt mažus medaliukus į tarpus, galima jeigu skylė nedidelė medaliuką ant viršaus gražiai su adata prisiūt, galima tinkliuku, galima taip kaip asta30a...

Aš saviškį įvairiais mažais medaliukais lopiau, o dabar kur neriu, tai jaučiu tinklelį reiks nert... Tik neramina mane tai, kad jo niekad nenėriau... ir tai ar viengubu siūlu nert ar dvigubu (jaučiu viengubu reiks) g.gif
Atsakyti