Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio ir megztinio nėrimas/mezgimas

QUOTE(Viksė @ 2011 01 08, 19:57)
gal galetum parodyti... nes kazkaip matyt praleidau sita tema  blush2.gif

Vienos pradžia yra čia. O ryt pafotkysiu ir pasirodysiu abi baigtas blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 08 sausio 2011 - 21:00
QUOTE(tiklis @ 2011 01 08, 17:10)
.as kazkaip pirmaoi pradziai jauciu kokia neva5 palauzyt pasiimsiu biggrin.gif ...mokintis bus pats tas lotuliukas.gif ..



Turiu tokią,bet kol kas kažkur pas tėtį įkišta guli.Bet sakiau,kad pasaugotų,mažu kada prireiks.Ir užrašai kažkur buvo mamos su pavyzdėliais išmegztais....

Aš jau vieną skiltelę nunarpliojau,visai gražiai guli ta pynę,tik šiek tiek traukia ji. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 01 08, 18:59)
taigi, o kas tau neleidzia ebay pirktis ??  bigsmile.gif  as tai brather susigundziau  rolleyes.gif

2.gif kaip tai kas neleidzia?no acount ten lotuliukas.gif ..nemoketi as ten statyti...o ir spec saskaitos reik unsure.gif ..ar ne? o kaip paskui i lietuva parsigabent? doh.gif ...vnz-dauuuug ''o kaip'' doh.gif ....
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 01 08, 21:58)
2.gif kaip tai kas neleidzia?no acount ten lotuliukas.gif ..nemoketi  as ten statyti...o ir spec saskaitos reik unsure.gif ..ar ne? o kaip paskui i lietuva parsigabent? doh.gif ...vnz-dauuuug ''o kaip'' doh.gif ....


siaip reikia tik kreditine kortele tureti... tadu ja ''pririsi'' prie acount'o mirksiukas.gif o prekes po visa pasauli siuntineja... pardavejas tau tiesiai i namus atsiuncia... nors... siaip... turbut nepigiai toks siuntinukas kainuoti i Lt g.gif
na nieko... jei susirasi Airijoje, as ji paimsiu ir tau su autiku persiusiu po pigiaja 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
na va-bandziau delioti. Nesiziuri man kazkaip-ar spalvu kontrastingu per mazai, ar detales per stambios ir per plokscios-nepagaunu kol kas. sad.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 01 09, 11:48)
na va-bandziau delioti. Nesiziuri man kazkaip-ar spalvu kontrastingu per mazai, ar detales per stambios ir per plokscios-nepagaunu kol kas. sad.gif


Man apačioje kažkaip tamsios spalvos norėtūsi g.gif O šiaip visai dailiai žiūrisi.Kaip sekėsi megzt suktą stulpelį? Adatą naudojai? g.gif
Atsakyti
taip. Naudojau adata, bet labai nepatogu. Gal igudziu truksta. Mastau koki nors kitoki buda. Gal koki siaudeli ant vaselio mauti. Nes adata slysta, laikyti reikia, tada siulas atsipalaiduoja... doh.gif O gal reikia tik pasitreniruoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 01 09, 12:36)
taip. Naudojau adata, bet labai nepatogu. Gal igudziu truksta. Mastau koki nors kitoki buda. Gal koki siaudeli ant vaselio mauti. Nes adata slysta, laikyti reikia, tada siulas atsipalaiduoja...  doh.gif O gal reikia tik pasitreniruoti smile.gif

Pabandyk su šiaudeliu,gal bus patogiau unsure.gif
Atsakyti
vikse-nu man ten kairej pusej truksta kazko ''iskilusio'' biggrin.gif ...ir dar idek tamsios spalvos ta banguota iskilusi kaspinuka smile.gif ...nemoku paaiskint,gal supratai-toki kaip skiautere biggrin.gif ...ir viskas daugiau thumbup.gif ..tiesiog-as taip suprantu-kuo daugiau skirtingu spalvu IR FAKTURU,tuo geriau...turi buti ''trimatis vaizdas'' biggrin.gif ...siaip tai ziurisi visai graziai thumbup.gif ...ir vat ka supratau-mes kiekviena savo darbeli darom ''vienetini ir nepakartojama'' blush2.gif ...net jei ir paimti tokius pat siulus,vasiuka,detales ir t.t-kita mezgeja padarys visai kitoki daikta-atkartoti idealai tiksliai praktiskai neimanoma schmoll.gif ..todel as paimu tai kas man grazu ir idedu kazka savo ax.gif ...tada ir daigtas buna toks,bet kartu ir nepakartojamas blush2.gif ...ir nesinervuoji,kad neisejo visiskai identiskas biggrin.gif ..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 09 sausio 2011 - 14:09
o man noretusi storesniu siulu rolleyes.gif ... bent jau foto, paltukas atrodo toks kietas, standus... o pas tave, Vikse, toks svelnutis, minkstas ax.gif
kas del spalvu... manau, kad ir nereikia cia tamsesnes spalvos ar kokios kitos - jei neri virsutine dali... juk, kuo auksciau - tuo sviesiau... jei neri nuo apacios - tai laaabai reikia tamsinti 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz patarimus smile.gif Zinau, kad tokio darbo tiksliai nukopijuoti neimanoma, net ir nebandau. Bet man kol kas nesiziuri, tai dar paeksperimentuosiu. Nunerti toki paltuka-be galo daug darbo, tai norisi, kad paskui nenumesciau:) Ir jau meciau optimistines svajones pasidaryti pavasariui. Geriausiu atveju-rudeniui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 01 08, 19:07)
Vilniuje. Tik per gatve pereiti. Na, gal 300 m  doh.gif  Vargas man. Net su chalatu galiu nulekti...  lotuliukas.gif

thumbup.gif MANIAKĖ lotuliukas.gif (čia gerąja prasme)
Atsakyti