Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio ir megztinio nėrimas/mezgimas

QUOTE(@asta @ 2011 02 15, 16:41)
Aš nėriau su 3,5 nr.vąšeliu,esu žemutė ir tai  kartojau motyvą,kad sijonas būtų maždaug tokio ilgio kaip nuotraukoj.



QUOTE(poeme @ 2011 02 15, 17:02)
OOOooo as turiu ta antraji  bigsmile.gif Anyta nunere  ax.gif Taip pat ruda  drinks_cheers.gif



nieko sau !!! mergos, greit dedat vaizdeliu to nunerto sijonuko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 02 15, 17:22)
nieko sau !!! mergos, greit dedat vaizdeliu to nunerto sijonuko  bigsmile.gif

Deja niekaip. Nenešiojau aš jo ir išardžiau. Man negražu buvo tie stulpeliai. Grubus nėrinys man atrodė unsure.gif Beja buvo rudas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(poeme @ 2011 02 15, 17:02)

Gal juokauji?  doh.gif  doh.gif As su virbalais net elgtis nemoku  lotuliukas.gif Siulus reikia nusipirkti, virbalus....o su shcema is vis bus tragedija  g.gif Moku megzti tik gerom ir blogom akim  lotuliukas.gif O ten tiek pyniu  doh.gif Numirsiu kol issiaiskinsiu. Bet noras didesnis uz baime, tad tikiuosi isdrysiu  blush2.gif


Visko išmokstama, aš irgi išmokau merginų pagalba. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 02 15, 18:22)
nieko sau !!! mergos, greit dedat vaizdeliu to nunerto sijonuko  bigsmile.gif

Prašau mirksiukas.gif
(Tik nekreipkit demesio į bardaką, tik pamačiau prašymą ir puoliau
rengtis lotuliukas.gif )
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo poeme: 16 vasario 2011 - 10:11
QUOTE(asta30a @ 2011 02 15, 16:55)
na... as jau nusprendziau... jau rudus siuliukus uzsisakiau antrajam sijonukui  ax.gif

Labai grazus sijonukas. Ir as tokio noriu blush2.gif . Gal galetumet pasidalinti chemos nuoroda 4u.gif
Atsakyti
Poeme, nuostabus sijonas bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , graži spalva, sijonėlis labai tinka thumbup.gif

P.S. Tema baigiasi g.gif , reikia naują kurt mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai gražu, Poeme.
Atsakyti
Ačiū merginos blush2.gif Man jis irgi labai patinka, su malonumu vaikštau 4u.gif
O schemutes nebeturiu, jis prieš kokius 3-4 metus nertas g.gif @asta greičiausiai turi, jei ruošiasi nert ax.gif Aš šiandien nersiu medaliukus, geras daiktas - išeiginė thumbup.gif
Atsakyti
http://www.supermama...;#entry44682158
Pradėta nauja tema 4u.gif

Sudėkim grožius ir koreguokim naujos temos pradžią kartu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juodauoga: 16 vasario 2011 - 11:33
Poemės sijonas pribaigė thumbup.gif , kažkur schemą mačiau, reiks ieškot, ir tikrai megzt, labai gražu bigsmile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti