Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio ir megztinio nėrimas/mezgimas

QUOTE(tiklis @ 2011 01 08, 15:27)
siandien sugalvojau kad man reik mezgimo masinos biggrin.gif ....

Aš jau senokai apie tai pagalvoju,bet kolkas jai labai gailiu pinigų blush2.gif Bet ta freeform technika labai fainai atrodo,bet kolkas man asmeniškai tamsus miškas,bet galbūt už tai ir įdomu,kad kažkas naujo ir nebandyto g.gif Gal čia tik labai sudėtingai atrodo,kol nepradėta dirbt su ja g.gif
Papildyta:
QUOTE(Viksė @ 2011 01 08, 14:42)
http://olvasko.gallery.ru/
Čia palto autorės puslapis...

O čia būtent apie paltuką ir jo mezgimą

Ir dar... gal bus paprasčiau peržiūrėt blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 08 sausio 2011 - 15:52
QUOTE(tiklis @ 2011 01 08, 15:27)
..ir  ne i tema,bet siandien sugalvojau kad man reik mezgimo masinos biggrin.gif ....


as jau senai apie ja galvoju ax.gif net buvau pradejus dometis, skaitineti apie modelius ... bet... kazkaip nusprendziau dar luktereti rolleyes.gif
Atsakyti
na va, atsirinkau pradziai siuliuku ir pabandziau pavyzdeli

user posted image

user posted image

tik gal spalvos nuotraukoje nelabai tikros
Teks prisipirtkti-matau, kad neuzteks. Manau, kad pirksiu Lanoso kasmyra. Naujame turguje-didelis spalvu pasirinkimas ir nerti is ju smagu
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 01 08, 17:53)
as jau senai apie ja galvoju  ax.gif  net buvau pradejus dometis, skaitineti apie modelius ... bet... kazkaip nusprendziau dar luktereti  rolleyes.gif

tau gerai,tu ten ebey juj gali gera ir pigia nustvert unsure.gif ...o cia lietuvoj doh.gif ...kaina kosmine ir kokybe s....as kazkaip pirmaoi pradziai jauciu kokia neva5 palauzyt pasiimsiu biggrin.gif ...mokintis bus pats tas lotuliukas.gif ..

vikse-nu labai grazuuu wub.gif ..baik tu ir negundyk doh.gif
Atsakyti
pioneers.gif klausau...
einu, ilysiu i kamputi ir viena sau tyliai nersiu, nersiu, nersiu...


Tik dar Martinio taure isipilsiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viksė: 08 sausio 2011 - 17:16
QUOTE(Viksė @ 2011 01 08, 17:00)
na va, atsirinkau pradziai siuliuku ir pabandziau pavyzdeli
Teks prisipirtkti-matau, kad neuzteks. Manau, kad pirksiu Lanoso kasmyra. Naujame turguje-didelis spalvu pasirinkimas ir nerti is ju smagu

Kaip fainai atrodo bigsmile.gif
Naujas turgus aišku ne Kaune g.gif

Dar ne į temą-gal kas buvot naujoje parduotuvėje,kurią atsidarė kasiulai.lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 01 08, 17:10)
tau gerai,tu ten ebey juj gali gera ir pigia nustvert unsure.gif ...o cia lietuvoj doh.gif ...kaina kosmine ir kokybe s....as kazkaip pirmaoi pradziai jauciu kokia neva5 palauzyt pasiimsiu biggrin.gif ...mokintis bus pats tas lotuliukas.gif ..

vikse-nu labai grazuuu wub.gif ..baik tu ir negundyk doh.gif


taigi, o kas tau neleidzia ebay pirktis ?? bigsmile.gif as tai brather susigundziau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2011 01 08, 18:50)
Kaip fainai atrodo  bigsmile.gif 
Naujas turgus aišku ne Kaune  g.gif


Vilniuje. Tik per gatve pereiti. Na, gal 300 m doh.gif Vargas man. Net su chalatu galiu nulekti... lotuliukas.gif
Atsakyti
nu koks idomus tas paltuks bigsmile.gif tik man Vikse pasakyk kas ten adata salia vasiuko dedasi g.gif kaip ten ka su ja daryti, biski neisikertu blush2.gif
Atsakyti
adata dedasi tam, kad butu lengviau per apsuktas vijas istraukti vaseli, kad nesikabintu. Dar maciau, kad deda pagaliuka nuo ciulpinuko, istrizai nupjauta (i ta istriza nuopjova statosi vasiuko galvute)
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 01 08, 18:07)
Vilniuje. Tik per gatve pereiti. Na, gal 300 m  doh.gif  Vargas man. Net su chalatu galiu nulekti...  lotuliukas.gif

Net matau vaizdelį lotuliukas.gif

QUOTE(okkey @ 2011 01 08, 18:36)
adata salia vasiuko dedasi  g.gif kaip ten ka su ja daryti

http://gallery.ru/wa...eature=mainlist čia video apie tą stulpelio mezgimą su adata,pažiūrėk ir viską įkirsi mirksiukas.gif


Aš baigiu nupint antrą dėžutę assa.gif tada gal dar.... ir užsiimsiu "dažymu-lakavimu" didis.gif
Atsakyti
gal galetum parodyti... nes kazkaip matyt praleidau sita tema blush2.gif
Atsakyti