Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio ir megztinio nėrimas/mezgimas

user posted image

Paimta iš čia: http://show.7ya.ru/p...;PhotoID=682633
Atsakyti
Nu nesupratau ax.gif Tipo nedraugaujat? g.gif
Help help del ratuotojo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(poeme @ 2011 02 14, 20:23)
Nu nesupratau  ax.gif Tipo nedraugaujat?  g.gif
Help help del ratuotojo  4u.gif


Poeme, kas del megztuko, cia merginos ji mezge ivairiais virbalais - nuo 3,5 nr iki 6to nr. As mezgiau 4nr. Siulai pas visas buvo panasus - pusvilne (50proc vilnos, 50proc akrilo berods) 100g - 200 m. Dauguma mezge isTekstrenos pusvilnes. Kiek laiko mezgem, na cia nevienareiksmiskas atsakymas biggrin.gif Forget, Tiklis ir asta30a numezge greit, nezinau per kiek, nu tikrai neilgiau kaip per savaite ko gero g.gif Gal net greiciau g.gif O mes su Matre ilgiau uzstrigom, aisku gi nemezgam pastoviai, tik pribegom, bet as jauciu visa men uztrukau g.gif doh.gif Nu gaila, nenuemiau laiko, tai neatsimenu tiksliai biggrin.gif Kas dar? Schemos yra, kai pradesi, jei kas neaisku bus, klausk.
Atsakyti
Poeme, siūlai tinkamiausi storesni, kaip Smina minėjo 100g = 200 m 4u.gif
Dar paties mezgtinio nepradėjau, bet išbandžiau vidutinio storumo siulus - nelabai žiūrisi, per siauras ratas atrodo smile.gif ,
Bandžiau iš kelių rūšių siūlų nusimegzti pavyzdžius : iš pusvilnės, vilnos ir merino vilnos...tinkamiausia pasirodė merinos vilna ( jei megzti is nelabai storų siūlų ), nes jie tamposi... rolleyes.gif
Kol pradėsiu mezgtinį, ir storus siūlus išbandysiu : žinosiu kurie tinkamiausi ax.gif
Atsakyti
Poeme, drąsiai gali bandyt,dar ir mane žėk pralenksi lotuliukas.gif Nu bet aš gal jau susiimsiu.Pabaigiau siūlus medaliams,tai reiks imtis megztuko,kol nusipirksiu. smile.gif
Atsakyti
Merginos !!!! padekit...
nebeissirenku kurio labiau noriuuuu doh.gif kuris jums labiau ? ax.gif

[url=http://www.radikal.ru]user posted image[/url

cia tas juodas, pirmasis...

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta30a: 15 vasario 2011 - 14:30
QUOTE(asta30a @ 2011 02 15, 15:29)
Merginos !!!! padekit...
nebeissirenku kurio labiau noriuuuu  doh.gif  kuris jums labiau ?  ax.gif

Man tas pirmas nea schmoll.gif
o antras norėtinas, bet ne dabar... cool.gif
Atsakyti
na... as jau nusprendziau... jau rudus siuliukus uzsisakiau antrajam sijonukui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 02 15, 16:55)
na... as jau nusprendziau... jau rudus siuliukus uzsisakiau antrajam sijonukui  ax.gif

iš kokių siūlų nersi? ax.gif Ar padėjau apsispręst? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 15 vasario 2011 - 15:58
QUOTE(aaagnex @ 2011 02 15, 15:58)
iš kokių siūlų nersi?  ax.gif Ar padėjau apsispręst?  rolleyes.gif


sie siulai... http://cgi.ebay.ie/w...e=STRK:MEWNX:IT

as pati buvau labiau linkusi i antraji varianta... o dar merginos is kito forumo irgi beveik vienbalsiai nusprende uz antraji cool.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 02 15, 15:55)
na... as jau nusprendziau... jau rudus siuliukus uzsisakiau antrajam sijonukui  ax.gif

Tik kai nersi,daryk stulpelius su 3 užmetimais,nes neriant su dviem,o ypač vienu, sijonas išeina neilgas ir reikia ilgint kartojant paskutinį motyvą. Aš nėriau su 3,5 nr.vąšeliu,esu žemutė ir tai kartojau motyvą,kad sijonas būtų maždaug tokio ilgio kaip nuotraukoj.
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 02 15, 15:29)
Merginos !!!! padekit...
nebeissirenku kurio labiau noriuuuu  doh.gif  kuris jums labiau ?  ax.gif


OOOooo as turiu ta antraji bigsmile.gif Anyta nunere ax.gif Taip pat ruda drinks_cheers.gif
Papildyta:
ACIU labai uz atsakymus del ratuotojo mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(matre @ 2011 02 15, 10:32)
Poeme, drąsiai gali bandyt,dar ir mane žėk pralenksi lotuliukas.gif  Nu bet aš gal jau susiimsiu.Pabaigiau siūlus medaliams,tai reiks imtis megztuko,kol nusipirksiu. smile.gif

Gal juokauji? doh.gif doh.gif As su virbalais net elgtis nemoku lotuliukas.gif Siulus reikia nusipirkti, virbalus....o su shcema is vis bus tragedija g.gif Moku megzti tik gerom ir blogom akim lotuliukas.gif O ten tiek pyniu doh.gif Numirsiu kol issiaiskinsiu. Bet noras didesnis uz baime, tad tikiuosi isdrysiu blush2.gif
Atsakyti