Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio ir megztinio nėrimas/mezgimas

juodauoga aciu 4u.gif

Oho koks idomus nerinys, net nezinau, kaip pavadint ji g.gif -tunika-liemene-apsiaustas, nu labai labai lauksim rezultato bigsmile.gif

aaagnex, man labiausiai patiko punktas nr.2 lotuliukas.gif O tai ka seimyna, gali priestaraut ar ka biggrin.gif Sakys, kad mamkos is po siulu nebesimato g.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smina: 11 vasario 2011 - 17:10
smina bigsmile.gif sveikinu su pabaigtuvėm,gražu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(smina @ 2011 02 11, 14:10)
Dekui dija480, dekui Matre 4u.gif
krastelis nertas vaseliu pagal asta30a, t.y., pirma eile zemais stulpeliais arba stulpeliais su vienu uzmetimu(as neriau), o visos sekancios eiles - apkabinamais stulpeliais, tik viena stulpelis apkabini is gerosios, kita is blogosios puses.

Matre, krasta taip ir neriau, kaip buvau rasius, neardziau biggrin.gif , nieko nekeiciau, gavos gerai ax.gif  O kiek tau liko? rankoves jau abi turi? tai krasciukas?

aciu uz paaiskinima 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smina @ 2011 02 11, 18:08)
aaagnex, man labiausiai patiko punktas nr.2 lotuliukas.gif  O tai ka seimyna, gali priestaraut ar ka biggrin.gif Sakys, kad mamkos is po siulu nebesimato g.gif  4u.gif

Šeimyna laukia, kol aš nunersiu šalį medaljoninį, nes už jį pinigų gausiu cool.gif
o aš paneriu ir noriu megzt blush2.gif
Atsakyti
4u.gif https://picasaweb.go...17/RalphLauren# 4u.gif
Atsakyti
swoon.gif kaip gerai atrodot su rutuluniu megztuku
nor sprok iš pavydo dry.gif
Atsakyti
GRAZUUU GRAZUUUU GRAZUUUU bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif ...
NU LABI GRAZU SMINA 4u.gif ...tinka tau idealiai mirksiukas.gif ...na tikrai bigsmile.gif
Atsakyti
Labas dienas 4u.gif

Aciu mergaites uz pagyras 4u.gif

Siaudukes, kas cia dabar, prasom i mane vienaskaitoj mirksiukas.gif , nes pasijauciu labai sena iskart biggrin.gif

Tikli, nu man ir paciai patinka tas megztukas ax.gif O kazkaip kai visos ji puolet megzt, man didelio susizavejimo nebuvo, bet po truputi po truputi prisijaukinau as ji biggrin.gif Dabar tikrai dziaugiuosi, kad nusimezgiau, nes jei kas butu liepes vienai paciai (be jusu mano mielosios 4u.gif ) pries kokius kelis metus toki megzt, buciau pirsta prie smilkinio pasukiojus doh.gif , bo ten tos nebaigtos eiles ir mezgimas ratu atrode kaip kosmosas koks blink.gif biggrin.gif Ar neri medalini? To megztuko su kasom per pecius nebemegsi?

O gal kas noretu megzti toki?
user posted image
ar tokius?
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image


Papildyta:
As tai jau ligonis verysad.gif , man reik visuuuu ju ir dar kokiu 20 unsure.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE
Papildyta:
As tai jau ligonis  verysad.gif  , man reik visuuuu ju ir dar kokiu 20  unsure.gif  doh.gif  

lotuliukas.gif , ne tu viena tokia console.gif , mano poreikiai megztiems rūbams per per kelis metus tiek išaugo, kad dabar jau 3 spintos prikimštos mezginiu ir tuoj suluš ...ir vistiek negana unsure.gif g.gif
Papildyta:
Ratuotojo megztuko 99% kad nenešiosiu...bet vietiek megsiuos ax.gif , kad tokį turėčiau rolleyes.gif

Smina, nesikankink, megzk visus iš eilės, turėsi daug megztinių ir bus rami galva mirksiukas.gif
Tikrai smagus jausmas, kai megzti moki ir įgyvendini pati savo norus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juodauoga: 12 vasario 2011 - 13:41
pirmoji liemenė FANTASTIŠKA wub.gif
jau matau prie ko nešiočiau cool.gif tik rankoves trumputes reglanines daryčiau g.gif ,kad netrugdytų rankos į viršų pakelt.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Taip ir galvojau, kad atejus rasiu cia sitieeeeeeeeeeeek groooooooooooooziu doh.gif
Ne viska perziurejau, bet tiklio ir sminos paskutiniai darbai bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif
Super thumbup.gif thumbup.gif
Dabar jau ir as noriu ratuoto megztuko verysad.gif labai labai noriu frusty.gif Kiek laiko mezget ji? Man zinoma reikes padauginti is 5 g.gif Kokiu cia virbalu reikia? Kokiu siulu? As nieko apie virbalus ir mezgima nei bum bum doh.gif doh.gif
Man dar iki salio pabaigtuviu toloka cray.gif O jau ratuoto noriu....o kai pamaciau sminos sudetas pagundas, tai is vis tease.gif Noriu pirmos liemenes ir paskutines sukneles cry.gif cry.gif Einu toliau sirgti angel_sadangel.gif isgersiu vaistu, gal nusiraminsiu devil.gif
Atsakyti
Vau, kokie groziai. Baigsiu dukrai narplioti liemene ir butinai pradesiu koki grozi megzti sau bigsmile.gif
Atsakyti