Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio ir megztinio nėrimas/mezgimas

Smina, labai gražu 4u.gif 4u.gif super gavosi ir spalvytė liuks thumbup.gif O kraštelį darei taip kaip ir buvai aprašiusi,nieko nekeitei?

Likau ant ledo viena, nu bet man taip ir reikia smile.gif Pabaigsiu kaip nors...

Dija480, keleta puslapių atgal yra aprašytas kraštelio nėrimas ir net įdėta foto iš arti smile.gif
Atsakyti
Dekui dija480, dekui Matre 4u.gif

QUOTE(dija480 @ 2011 02 11, 09:46)
Smina gal gali paaiskinti kaip nerei ta pakrasti vaseliu,iskart dekoju uz atsakyma  4u.gif  4u.gif  4u.gif  o megztukas tiesiog nuostabus,dar ta spalva  wub.gif  tokia pavasariu kvepia


krastelis nertas vaseliu pagal asta30a, t.y., pirma eile zemais stulpeliais arba stulpeliais su vienu uzmetimu(as neriau), o visos sekancios eiles - apkabinamais stulpeliais, tik viena stulpelis apkabini is gerosios, kita is blogosios puses.

Matre, krasta taip ir neriau, kaip buvau rasius, neardziau biggrin.gif , nieko nekeiciau, gavos gerai ax.gif O kiek tau liko? rankoves jau abi turi? tai krasciukas?
Atsakyti
QUOTE(smina @ 2011 02 10, 23:37)


Nu labai gražu 4u.gif Spalva labai pavasarinė.

O maniški guli gražiai padėtas. Vieną kartą į darbą nuėjau... Nedžiugina schmoll.gif ir labai nepatogus. Nes jei lavai šalta, tai man krūtinei per šalta su juo, o šiaip tiesiog per šilta lotuliukas.gif Laukiu pavasario, tada kaip švarkelį GAL sunešiosiu
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 02 11, 12:18)
Nu labai gražu  4u.gif  Spalva labai pavasarinė.

O maniški guli gražiai padėtas. Vieną kartą į darbą nuėjau... Nedžiugina  schmoll.gif  ir labai nepatogus. Nes jei lavai šalta, tai man krūtinei per šalta su juo, o šiaip tiesiog per šilta  lotuliukas.gif  Laukiu pavasario, tada kaip švarkelį GAL sunešiosiu


Aciu Forget 4u.gif

Man tai taviskio spalva labai grazi. O kaip bendradarbes - nenuciupinejo? bigsmile.gif
As ir tokia pat - man visa gyvenima ziauriai karsta, tai zadu po juo vilktis toki plonyti golfuka be rankoviu, na kaip bliuzele aukstu kaklu ir tai kazin ar neiskepsiu g.gif lotuliukas.gif
Siandien po lauka vaiksciojau su pizama ir ka jus manot - ne trupucio nesalta lotuliukas.gif Gerai, kad artimiausi kaimynai uz kokio 100m, o be to diena visi darbuose biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(smina @ 2011 02 11, 13:31)
Aciu Forget 4u.gif

Man tai taviskio spalva labai grazi. O kaip bendradarbes - nenuciupinejo? bigsmile.gif 
As ir tokia pat - man visa gyvenima ziauriai karsta, tai zadu po juo vilktis toki plonyti golfuka be rankoviu, na kaip bliuzele aukstu kaklu ir tai kazin ar neiskepsiu g.gif 


Tai, kad nėra moterų pas mane, tik šefo žmonai pademonstravau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 02 11, 12:48)
Tai, kad nėra moterų pas mane, tik šefo žmonai pademonstravau  lotuliukas.gif

tai sefo zmona turbut negyre is pavydo lotuliukas.gif
Atsakyti
smina, labai sauniai gavosi thumbup.gif thumbup.gif
labai graaaziai ziurisi ir spalvike liuxiska bigsmile.gif
labai labai laaaabai grazuuu wub.gif

o as irgi si megztuka nesioju ant ''golfo'' be rankoviu... pats tas - ne per karsta thumbup.gif
Atsakyti
smina,suoer duper,truksta zodziu wub.gif
agnexx,kaip einasi megztinukas zalias?as pamezgiau is savo zaliu,pamaciau,kad man ju niekaip neuzteks,isverciau atsargas siulus,bet nieko tinkamo jam neradau.trenkiau savo sarafana,nes nesusigyvenau su juo niekaip.
Atsakyti
Aciu merginos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smina @ 2011 02 11, 12:10)

Matre, krasta taip ir neriau, kaip buvau rasius, neardziau biggrin.gif , nieko nekeiciau, gavos gerai ax.gif  O kiek tau liko? rankoves jau abi turi? tai krasciukas?


Rankovės kaip yra,nebent nuleidimą teks taisyt.Bet gi čia greit pataisoma.Dar neturiu vašelio didesnio nr.,tai ir nelabai kur skubu su megztuku. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dvynuke85 @ 2011 02 11, 14:36)
agnexx,kaip einasi megztinukas zalias?as pamezgiau is savo zaliu,pamaciau,kad man ju niekaip neuzteks,isverciau atsargas siulus,bet nieko tinkamo jam neradau.trenkiau savo sarafana,nes nesusigyvenau su juo niekaip.

Nu einasi lėtai dėl tam tikrų priežasčių blush2.gif :
1. Kartu dar neriu mdaljoninį šalį, kuris šiai dienai skubesnis 4u.gif
2. Šeimynai nesakiau, kad žalią mezgu megstuką sau, tai mezgu tik, kai jų nėra namie biggrin.gif
3. Ploni virbalai doh.gif
4. Lėta mezgėja doh.gif
5. Padėjėją turiu, kuri nemėgsta, kai mama užsiima mezgimais rolleyes.gif
6. kaklo iškirptė nesigauna tokia, kokios noriu, nes pagal raštą neišeina kaip reikia... nu čia dilema dar normaliai neišspręsta unsure.gif
7. Rankovių iškirptės irgi galvos skausmas, nes irgi pagal raštą sunkiai išeina... blush2.gif

o šiaip - turiu nugaros pusę iki rankovių - dabar kaip tik rankovių išėmimus bandau padaryt mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 11 vasario 2011 - 15:19
Smina, wow bigsmile.gif , griūk negyvas, koks megztinis bigsmile.gif thumbup.gif bigsmile.gif thumbup.gif , spalva labai graži...tikras pavasariškas megztukas wub.gif
Auksarankės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Matre, nepergyvenk, ne tu viena nebaigus blush2.gif , kol kas atidėjau megztinį, nes internete akys užkliuvo už tokio "rūbo", ir... ax.gif , keli atkaklūs vakarai - ir jau baiginėju rolleyes.gif

Toks nebus, bet kažkas panašaus į šį internetinį pavyzdį:
user posted image
Atsakyti