Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio ir megztinio nėrimas/mezgimas

Sveikos 4u.gif

Tikli, koks grozis wub.gif Ir kaip tau tinka thumbup.gif Nenuostabu, kad nesirodei ci akeleta dienu - toki sedevra mums cia pateikei 4u.gif

O as pagaliau vakar pabaigiau savo megztuka ax.gif Bet foto dar nera, dabar isbegu i sokius, ko gero ryt pasirodysiu
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 02 07, 14:39)
Šalia medaljoninio šalio mezgu tokį


Tik dar nežinau arbus megstinis ar liemenė ax.gif

Gal kas norit prisijungt? blush2.gif Spalva mano labai panaši wub.gif

Gražu wub.gif panašiu raštu aš jau mezgiau,užpernai ax.gif

va kokį
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 08 vasario 2011 - 17:36
QUOTE(@asta @ 2011 02 08, 18:32)
Gražu  wub.gif  panašiu raštu aš jau mezgiau,užpernai  ax.gif

va kokį

aš tokiu pačiu mezgu raštu, jei gerai įžiūriu...

o tau kraštas mezginio nesibangavo? o tai man gaunasi taip - user posted image

bijau, kad susiuvus negražiai atrodys unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 02 08, 17:34)
aš tokiu pačiu mezgu raštu, jei gerai įžiūriu...

o tau kraštas mezginio nesibangavo? o tai man gaunasi taip -

bijau, kad susiuvus negražiai atrodys unsure.gif

Net nuėjau pažiūrėt nes nebepamenu jau smile.gif kogero bagavosi,bet pagarinus ir susiuvus nieko nesimato,gal šiek tiek pati siūlė banguoja (aš nesiūnu o vąšeliu sunerinėju ir išvirkščioje pusėje gaunasi panašiai kaip mašininis siuvimas) Mezgiau iš angoros.
Papildyta:
Ne toks pat raštas. Pas mane apvalesni ir mažesni lapeliai. Kažkada žurnale nusižiūrėjau raštą,labai patiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2011 02 08, 18:42)
Ne toks pat raštas. Pas mane apvalesni ir mažesni lapeliai. Kažkada žurnale nusižiūrėjau raštą,labai patiko  wub.gif

Gal ir ne toks pats, bet esmė ta pati cool.gif Visai man gražiai ir šitas atrodo raštas... tik mezgu 3mm virbalais unsure.gif Lėtokai eisis jaučiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 08 vasario 2011 - 17:45
QUOTE(dvynuke85 @ 2011 02 07, 14:49)
o tiklis ziuriu irgi mergyte ugnyte turi biggrin.gif
per kiek savo megztuka,paltuka pavarei?nu labai fainas thumbup.gif pagal schema varei ar is makaules pylei? ax.gif

blush2.gif jezau sita posta gi praziurejau doh.gif ...jap-ugnyte ir mano mergyte biggrin.gif ..vardas atitinka charakteri biggrin.gif .jei dar kelios tokios ugnytes-ir namus galim paskelbt stichines nelaimes zona lotuliukas.gif ..

o mezgiau is paveiksliuko.jokiu schemu nera dau-nu bet ju ir nereik cool.gif ...cia gi perlinis,pynes ir geru blogu akiu eiles... cool.gif ..juokas biggrin.gif ...siaip mezgas greit(kai mezgi aisku biggrin.gif ,).as priekio skverna per vakara numezgiau biggrin.gif ..alia paskui apsirgau-o as kai sergu negaliu megst doh.gif ,atrodo kad kokia bacila imegsiu unsure.gif ...nesidirba man tadu ax.gif ...

aciukas uzt ivertnimus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 02 08, 17:44)
Gal ir ne toks pats, bet esmė ta pati cool.gif Visai man gražiai ir šitas atrodo raštas... tik mezgu 3mm virbalais unsure.gif Lėtokai eisis jaučiu blush2.gif

Žinome ne esmė smile.gif svarbu geras galutinis rezultatas būtų mirksiukas.gif 3mm virbalams nėra plona...aš kažkaip paskutiniu metu pirmenybę teikiu 2,5-3,nors ir siūlas būna ne plonas,bet numegzto daikto vaizdas būna nesulyginamas...
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 02 08, 23:00)
blush2.gif jezau sita posta gi praziurejau doh.gif ...jap-ugnyte ir mano mergyte biggrin.gif ..vardas atitinka charakteri biggrin.gif .jei dar kelios tokios ugnytes-ir namus galim paskelbt stichines nelaimes zona lotuliukas.gif ..o mezgiau is paveiksliuko.jokiu schemu nera dau-nu bet ju ir nereik cool.gif ...cia gi perlinis,pynes ir geru blogu akiu eiles... cool.gif ..juokas biggrin.gif ...siaip mezgas greit(kai mezgi aisku biggrin.gif ,).as priekio skverna per vakara numezgiau biggrin.gif ..alia paskui apsirgau-o as kai sergu negaliu megst doh.gif ,atrodo kad kokia bacila imegsiu unsure.gif ...nesidirba man tadu ax.gif ...

aciukas uzt ivertnimus blush2.gif

jezau pas mus tas pats,dar viena ugnyte ir mamai koma doh.gif
nu matau,kad nieko sunkaus megztini,bet man reikia pries akis derini tu perliniu,pyniu ir blogu turet,piest rastu nekenciu blush2.gif
agnnex,ziuriu pradejai tu jau kol as dar galvoju.nu einu atsitempiu ir as siulus,tik pas mane jauciu bus storesni ir virbalai bus 4nr.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dvynuke85: 08 vasario 2011 - 23:21
QUOTE(dvynuke85 @ 2011 02 09, 00:19)
agnnex,ziuriu pradejai tu jau kol as dar galvoju.nu einu atsitempiu ir as siulus,tik pas mane jauciu bus storesni ir virbalai bus 4nr.

Nu tai va - tavo storesni siulai ir virbalai, tai mane pralenksi dar... nes as tik po truputi kas dien pamezgu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 02 09, 09:24)
Nu tai va - tavo storesni siulai ir virbalai, tai mane pralenksi dar... nes as tik po truputi kas dien pamezgu mirksiukas.gif

vakar issitraukiau as tuos siulus,juos net 5virbalais megzt reikia.nu dar pasimegsiu,bet kazi ar bus grazu.itrenksiu veliau cia.
Atsakyti
Sveikutes merginos 4u.gif

na pagaliau as prisiruosiau nufotkinti savo grozi biggrin.gif Labai nepeikit blush2.gif , tiek pyniu mezgiau pirma karta g.gif
Siulai - balmy BBB - 50 proc. virdzinijos vilna, 50 proc. akrilas, 50g - 96m. Sumezgiau kokius 670g. Spalva foto panasi, gal tik realiai maziau ryski. Kas cia dar g.gif dziaugiuosi, kad baigiau, dabar mezgu vyrui plona salika, kai baigsiu, jau nupirkti siulai megztiniui su kasom per pecius, kur tiklis buvo ikelus is osinkos, bet dar viskas gali keistis biggrin.gif doh.gif

Labai noriu jums visoms padekoti uz pagalba 4u.gif - jei ne jus, niekada nebuciau pasiryzus tokiam megztukui.
Taip pat issikirtinis dekui astai30a uz krasto rastelio vaseliu uzrodyma 4u.gif - saunus rastas, megztukas su juo atrodo daug rimciau - nesitampo, nera skystas, netysta thumbup.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Nuotraukos nekokybiskos, sunus nelabai moka pagaut momenta biggrin.gif O i slapius plaukus nekreipiam demesio, nes jei buciau laukus, kol isdzius, vel nebuciau nufotkinus biggrin.gif

Panos, vakar iki nakties narsiau po osinka, tai dabar nebegaliu, kaip man visko is ten reikia verysad.gif Nervai ima, nu uzpuole bacilos juodaaaai unsure.gif Gal jums cia imest, gal irgi kuo uzsikresit, vel bus grupinis darbas cool.gif
Atsakyti
Smina gal gali paaiskinti kaip nerei ta pakrasti vaseliu,iskart dekoju uz atsakyma 4u.gif 4u.gif 4u.gif o megztukas tiesiog nuostabus,dar ta spalva wub.gif tokia pavasariu kvepia
Atsakyti