Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio ir megztinio nėrimas/mezgimas

QUOTE(tiklis @ 2011 02 07, 13:20)
unsure.gif  turiu pura medaliuku-ir vis dar pratinuos prie spalvos lotuliukas.gif ...jei per savaite nepriprasiu-nenersiu is jos biggrin.gif ...


O kokia spalva? Aš tai vėl baltą neriu,nežinau kiek medalių turiu,neskaičiavau. smile.gif Bet lygtai 400g sunėriau jau.

Megztiniui nuleidinėju jau antrą rankovę. smile.gif Tikli, kokio Nr. vašelį naudojai kraštams?
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 02 07, 14:20)
unsure.gif  turiu pura medaliuku-ir vis dar pratinuos prie spalvos lotuliukas.gif ...jei per savaite nepriprasiu-nenersiu is jos biggrin.gif ...

o tiklis ziuriu irgi mergyte ugnyte turi biggrin.gif
per kiek savo megztuka,paltuka pavarei?nu labai fainas thumbup.gif pagal schema varei ar is makaules pylei? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2011 02 07, 14:45)
O kokia spalva? Aš tai vėl baltą neriu,nežinau kiek medalių turiu,neskaičiavau.  smile.gif Bet lygtai 400g sunėriau jau.

Megztiniui nuleidinėju jau antrą rankovę.  smile.gif Tikli, kokio Nr. vašelį naudojai kraštams?

4 nr. tik neriau labai laisvai mirksiukas.gif ...

spalva-
http://siulai.eu/lt/...;category_id=26

60 nr...realiai SOOODRII ir ryski tokia blink.gif ...nu siaip labai grazi,bet man,pilkai pelytei,lyg per ryski doh.gif ...o balta tai man grazi sitam saliui,vat tik man paciai butu tik iseiginis doh.gif ..tepliu seimyna pas mumis doh.gif doh.gif ..man reik tamsios kokios unsure.gif
Atsakyti
apie koki sali kalbat,busiu kazka nuskaicius jau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dvynuke85 @ 2011 02 07, 15:12)
apie koki sali kalbat,busiu kazka nuskaicius jau blush2.gif

nieko tu nenuskaitei biggrin.gif .tiklis ruosias SAU sali ner t.medelionini mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 07 vasario 2011 - 14:16
QUOTE(dvynuke85 @ 2011 02 07, 15:12)
apie koki sali kalbat,busiu kazka nuskaicius jau blush2.gif

apie tą patį pagrindinį mirksiukas.gif apie kurį ir tema čia sukurta biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 07 vasario 2011 - 14:16
QUOTE(tiklis @ 2011 02 07, 15:15)
nieko tu nenuskaitei biggrin.gif .tiklis ruosias SAU sali ner t.medelionini  mirksiukas.gif

o tai kur pats pirmas? g.gif
vakar namie saltoka buvo,tai saviski uzsimeciau,eisiu dar as ji pakaisiot biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dvynuke85: 07 vasario 2011 - 14:31
Šalia medaljoninio šalio mezgu tokį
user posted image

Tik dar nežinau arbus megstinis ar liemenė ax.gif

Gal kas norit prisijungt? blush2.gif Spalva mano labai panaši wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 07 vasario 2011 - 14:40
QUOTE(aaagnex @ 2011 02 07, 15:39)
Šalia medaljoninio šalio mezgu tokį
user posted image

Tik dar nežinau arbus megstinis ar liemenė ax.gif

Gal kas norit prisijungt? blush2.gif Spalva mano labai panaši wub.gif

koks fainuolis,turi rastuka?kaip tik turiu zaliu siulu,gal prisijungciau.tik jauciu 400gr butu daugoka man ant jo g.gif
Atsakyti
QUOTE(dvynuke85 @ 2011 02 07, 15:49)
koks fainuolis,turi rastuka?kaip tik turiu zaliu siulu,gal prisijungciau.tik jauciu 400gr butu daugoka man ant jo g.gif

https://picasaweb.go...634621895068194
va čia yra... Aš turiu mezgimo enciklopediją, tai iš ten pažiūrėsiu megzdama, nes irgi toks pats raštas yra...

beje, jeigu mezgei aeolian skarą, tai čia tokie patys lapeliai mirksiukas.gif

Aš turiu 350g princesės siūlų... jei liks-mažajai ką nors sumeistrausiu... pritruks - dasipirksiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 02 07, 15:54)
https://picasaweb.go...634621895068194
va čia yra... Aš turiu mezgimo enciklopediją, tai iš ten pažiūrėsiu megzdama, nes irgi toks pats raštas yra...

beje, jeigu mezgei aeolian skarą, tai čia tokie patys lapeliai mirksiukas.gif

Aš turiu 350g princesės siūlų... jei liks-mažajai ką nors sumeistrausiu... pritruks - dasipirksiu ax.gif

o kur pirkai mezgimo enciklopedija?neuzilgo i lt leksim,noriu ja nusipirkt.paskutini karta buvau vln akropoli baltos lankos ,tai nebuvo,o taip norejau.
Atsakyti
QUOTE(dvynuke85 @ 2011 02 07, 17:16)
o kur pirkai mezgimo enciklopedija?neuzilgo i lt leksim,noriu ja nusipirkt.paskutini karta buvau vln akropoli baltos lankos ,tai nebuvo,o taip norejau.

gavau dovanų, betjauseniai-galprieš 3 metus... Pirko tada Kaune Akropolyj...

Bet šiaip ten nieko gero - pati tokios tikrai nepirkčiau ax.gif
Atsakyti