Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio ir megztinio nėrimas/mezgimas

Tikli !!!! aina sau kaip graaazuuuuu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Nu tikrai Tikli, aiiiiiiiina saaaauuuuuuuuuuu kaip gražu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif

Dovanokit, kad lendu i jusu temute, noriu paklausti blush2.gif

Labai noriu, kad man numegstu stai toki bolero, bet bijau kad kas pernelyg neuzkeltu kainos blush2.gif (pinigeliu ir taip per daugiausiai neturiu) Kaip manot, kiek jis mazdaug kainuotu? aciu uz atsakyma 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Mirabele, Jūs jau ne vienoje temoje to paties klausiate , yra tema apie rankdarbių kainas : http://www.supermama...howtopic=630254
4u.gif
Atsakyti
Juodauoga, bet kaip tu viską spėji blink.gif sagės labai vykusios 4u.gif

Tikli, gal tau jo nereikia? bigsmile.gif man labai tiktų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(juodauoga @ 2011 02 06, 22:25)
Mirabele, Jūs jau ne vienoje temoje to paties klausiate , yra tema apie rankdarbių kainas : http://www.supermama...howtopic=630254
4u.gif

didelis dekui 4u.gif bandau visur ieskot pagalbos, bet tik jus man padejote 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Forget, ačiū, kai rankos pačios susiranda siūlus, kaip čia nespėsi ax.gif , Labai patiko ta FreeForm technika, vėl kalnas sagių pridarytas per keletą dienų ... nail.gif
Mirabele, sėkmės ieškant atsakymo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 02 06, 18:08)
cool.gif laaba dien..viska maciau ir girdejau biggrin.gif `...greit ir trumpam atalakiu...komentarai veliau mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

ne nu pyp pyp pyp jusu ir tempai,o jau groziai bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
nu atlekiu pas jus biggrin.gif ...aciu uz pagyras blush2.gif ...

FORGET- nu su tavo tempais-tai kelios dienos ir turi sita liemene mirksiukas.gif ..labai greit mezgas is storo siulo biggrin.gif ..

ILAMKOS-salis-nu pasaka wub.gif ....

MATRE,SMINA- saunuoliukes jus biggrin.gif ...man statyta rankove vis dar mistika,o jus jas mezgat biggrin.gif SITAM megstiniui ...

turiu siulu saliui-nu bet ka as zinau ar ji man patink unsure.gif ...ai,nu bet gal priprasiu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 02 07, 13:56)
turiu siulu saliui-nu bet ka as zinau ar ji man patink unsure.gif ...ai,nu bet gal priprasiu blink.gif

tai dar neneri? g.gif Aš tai krutinu po truputį kasdien... Norėčiau iki kovo pradžios užbaigt blush2.gif

Ar yra dar neriančių šalį? g.gif pasirodykit mirksiukas.gif

Tiklio liemenės negiriu - iš pavydo viskas cool.gif netinka man tokia, netinka, netinka (tipo saviįtaiga biggrin.gif ) lotuliukas.gif O jei rimtai, tai visai mielu noru atimčiau wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 07 vasario 2011 - 13:18
QUOTE(aaagnex @ 2011 02 07, 14:16)
tai dar neneri?  g.gif Aš tai krutinu po truputį kasdien... Norėčiau iki kovo pradžios užbaigt blush2.gif

Ar yra dar neriančių šalį? g.gif  pasirodykit mirksiukas.gif

Tiklio liemenės negiriu - iš pavydo viskas cool.gif netinka man tokia, netinka, netinka (tipo saviįtaiga biggrin.gif ) lotuliukas.gif O jei rimtai, tai visai mielu noru atimčiau wub.gif

unsure.gif turiu pura medaliuku-ir vis dar pratinuos prie spalvos lotuliukas.gif ...jei per savaite nepriprasiu-nenersiu is jos biggrin.gif ...
Atsakyti
dėl spalvos, tai nepatarėja aš - šita spalva man fui blush2.gif Bet niekaip violetinių-alyvinių atspalvių neprisijaukinu... Nu neįtinka jie man doh.gif

Užtat žalią - salotinę žadu šiais metais į spintą parsikviest rolleyes.gif Dar labai apelsinio kažko noriu wub.gif Bet kol kas nerandu net siūų tinkamos spalvos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 07 vasario 2011 - 13:26