Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio ir megztinio nėrimas/mezgimas

Asta, ačiū, labai naudingi nėrimo pavyzdžiai 4u.gif
Barbė thumbup.gif , nuostabiais nėriniais išpuošta thumbup.gif
Papildyta:
Asta, aš labai suspaustai mezgu mirksiukas.gif ...bet darysiu šiek tiek kitaip tą "blyną" ...siūlų storis bus panašus...nenoriu imt storesnių virbalų, bus per daug laisvas mezginys rolleyes.gif
Man jis pasirodė mažokas unsure.gif , pridėsiu daugiau akių... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(smina @ 2011 02 03, 13:46)

Kurioj vietoj tau per ilga - iki pazasties ar nuleidinejime paciam jau? Bet kuriuo atveju turesi nusiardyt, nes manau, po skalbimo, ir siaip nesiojant, megztas daiktas dar ir pasitemps siek tiek, tai geriau jau nenusiilgint labai. As nederinau akiu, ta prasme, skylei rankoves buvau nuleidus 10 akiu, o paskutinej rankoves eilej nuleidau berods 16, ten gi pasitempia siunant i viena ar i kita puse, nemanau, kad reik taip tiksliai, o be to ten ta skyle pasikreipia kai siuni, ne visai toj vietoj tas rankoves virsus ir dedasi. Tai medalius varai dabar? bigsmile.gif 



Taigi vakar sudygsniavau rankovę, užsidėjau.Kaip ir čiki ilgis. Tokia aptempta gaunasi, bet gal bus gerai. Kol kas ją palikau ramybėj, mezgu antrą. Po to žiūrėsiu ar netaisysiu akių nuleidimo, nes man viena vieta nepatinka. smile.gif
Medalius varau kai turiu laiko, jiems ir vaikai trukdyt gali.O va megztinis mezgamas kai niekas netrukdo. smile.gif

Ačiū už pamokymus ir vaizdinę medžiagą 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif ,
Labai labai gražūs, kruopštus, dailūs darbai smile.gif . Aukštasis pilotažas smile.gif.
O kaip jūs prižiūrite savo mezginius, kai tenka skalbti? Ar nepakeičia formos gėlės, neišsitampo? Džiovinate turbūt horizontaliai?
Aš iš viso nebuvau mačiusi tokiu grožiu pasipuošusios nė vienos, kol čia atsitiktinai neužklydau ax.gif . Gerų idėjų ir kantrybės pradėjusioms megzti 4u.gif 4u.gif .
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

mezgejeles, kaip siandien sekasi? bigsmile.gif

As judu labai letai, nu bet i prieki biggrin.gif Gal netycia siandien pabaigsiu megztuka:hm Jei nereiks permegzt krasto hihihi.gif Nu bet gal per daug isisvajojau biggrin.gif

QUOTE(matre @ 2011 02 03, 16:48)
Taigi vakar sudygsniavau rankovę, užsidėjau.Kaip ir čiki ilgis. Tokia aptempta gaunasi, bet gal bus gerai. Kol kas ją palikau ramybėj, mezgu antrą. Po to žiūrėsiu ar netaisysiu akių nuleidimo, nes man viena vieta nepatinka. smile.gif


Nu, va kaip gerai, jei ilgis tinka drinks_cheers.gif O istatyt jau bandei? Ten ir siunant gali gi biski pakoreguot, nebent labai jau netiktu. Pas mane irgi aptemptos gana, ir pas asta maciau gana aptemptos, bet man tai pats tas, nes pynes ir taip jas papucia, tai jei laisvesnes, manau, butu visai issiputusios g.gif
Atsakyti
QUOTE(smina @ 2011 02 04, 11:41)
Sveikutes 4u.gif

mezgejeles, kaip siandien sekasi? bigsmile.gif

As judu labai letai, nu bet i prieki biggrin.gif  Gal netycia siandien pabaigsiu megztuka:hm Jei nereiks permegzt krasto hihihi.gif Nu bet gal per daug isisvajojau biggrin.gif
Nu, va kaip gerai, jei ilgis tinka drinks_cheers.gif O istatyt jau bandei? Ten ir siunant gali gi biski pakoreguot, nebent labai jau netiktu. Pas mane irgi aptemptos gana, ir pas asta maciau gana aptemptos, bet man tai pats tas, nes pynes ir taip jas papucia, tai jei laisvesnes, manau, butu visai issiputusios g.gif


Čia tipo lėtai varai,kad jau šiandien gali baigt? blink.gif Aš dar antroj rankovėj sėdžiu. Kol kas nieko nebandžiau įstatyt, kol kas viskas tik sudygsniuota smile.gif Tai kraštas gerai gaunas?
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2011 02 04, 11:52)
Čia tipo lėtai varai,kad jau šiandien gali baigt? blink.gif Aš dar antroj rankovėj sėdžiu. Kol kas nieko nebandžiau įstatyt, kol kas viskas tik sudygsniuota smile.gif Tai kraštas gerai gaunas?


Nu tai cia mes jau ir taip "velkames uodegoj" biggrin.gif pirmunes kadais jau nusimezge, jau gal ir sunesiojo biggrin.gif Nu bet kas mums - svarbu kapanojames drinks_cheers.gif

Krastas kol kas lyg ir gerai, sunku pasakyt, kol nebaigtas, nezinau ka su priekiu reiks daryt, koki susegima - saga didele ar sage kokia g.gif Bent jau kol kas man atrodo, kad susegima darysiu zemiau - po krutine - tada kazkaip graziau issitempia visas megztukas, nugara, nu matysiu, kai baigsiu
Atsakyti
QUOTE(smina @ 2011 02 04, 12:02)
Nu tai cia mes jau ir taip  "velkames uodegoj" biggrin.gif  pirmunes kadais jau nusimezge, jau gal ir sunesiojo biggrin.gif Nu bet kas mums - svarbu kapanojames drinks_cheers.gif

Krastas kol kas lyg ir gerai, sunku pasakyt, kol nebaigtas, nezinau ka su priekiu reiks daryt,  koki susegima - saga didele ar sage kokia g.gif Bent jau kol kas man atrodo, kad susegima darysiu zemiau  - po krutine - tada kazkaip graziau issitempia visas megztukas, nugara, nu matysiu, kai baigsiu


Mes temą palaikom lotuliukas.gif O tai būtų visai tyla jei mes būtume baigę jau. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2011 02 04, 12:05)
Mes temą palaikom lotuliukas.gif O tai būtų visai tyla jei mes būtume baigę jau. mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif va va lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(smina @ 2011 02 04, 14:08)

Šaunuolės thumbup.gif
užrodė freeform techniką, tai doh.gif ...nieko su savim nepadarau : rankos pačios siūlus susiranda ir pirmyn nert sages lotuliukas.gif
Atsakyti
Sagės, nertos FreeForm technika. Naudota: įvairūs siūlai, karoliukai, dydžiai 12x12cm, 14x14 cm

"Pokalbis"
user posted image

"Spalvų šypsenos"
user posted image

"Apsiniaukęs dangus"
user posted image

"Emocija"
user posted image

"Trys kampai"
user posted image

Sagės "Žaidimas" , segamos komponuojant pasirinktinai
user posted image

"Saldumas"
user posted image


Atsakyti
cool.gif laaba dien..viska maciau ir girdejau biggrin.gif `...greit ir trumpam atalakiu...komentarai veliau mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Tikli, be žodžių thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti