Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio ir megztinio nėrimas/mezgimas

QUOTE(Arveda @ 2011 02 01, 12:24)
Smina  4u.gif  man jis gražus ir dabar , nors dar nebaigtas, bet jaučiu kad nenešiosiu  verysad.gif  o dovanot nelabai turiu kam tokį grožį  blush2.gif  Nu gal susitupėsiu dar, dabar turiu užsakymų, leisiu savaitėlę akims pailsėt, gal pasikeis nuomonė  4u.gif


Na na, kas cia dabar? O tu kad ir nepatiks, uzsidek ir nueik vienakart i kokia kavine ar i prekybcentri, kai nuciupines tave babulkos, o panoms is pavydo seiles nutys, tai nosi uzrietus vaiksciosi ir nuomone iskart pakeisi biggrin.gif Cia jau ne vienai taip buvo, merginos man neleis meluot bigsmile.gif , taip merginos?
O Siauliuose mes kolkas tik trys, berods, medalines busim mirksiukas.gif taip kad galvok, galvok 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smina: 01 vasario 2011 - 12:39
QUOTE(smina @ 2011 02 01, 13:35)
Na na, kas cia dabar? O tu kad ir nepatiks, uzsidek ir nueik i kokia kavine ar i prekybcentri, kai nuciupines tave babulkos, o panoms is pavydo seiles nutys, tai nosi uzrietus vaiksciosi ir nomuone iskart pakeisi  biggrin.gif  Cia jau ne vienai taip buvo  merginos man neleis meluot bigsmile.gif , taip merginos?
O Siauliuose, mes kolkas tik trys berods medalines busim mirksiukas.gif  taip kad galvok, galvok 4u.gif

Tai kada einam į kokį prekybcentrį? biggrin.gif
Tiesa, jis man labai greit susisiuvo thumbup.gif Per du pusdienius thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arveda: 01 vasario 2011 - 12:37
QUOTE(Arveda @ 2011 02 01, 12:36)
Tai kada einam į kokį prekybcentrį?  biggrin.gif
Tiesa, jis man labai greit susisiuvo  thumbup.gif  Per du pusdienius  thumbup.gif


Tai gal pavasariop, sakyciau drinks_cheers.gif biggrin.gif Nes po kailiniais ar paltu jo neuzsidesi biggrin.gif , o vien su juo is namu vaziuot nu kazkaip ner taip karsta dar biggrin.gif Kai jau orai atsils siek tiek ir pasidemonstruosim, galesim kokiam Akropoly ar Tilzej medaliu meeta suorganizuot mirksiukas.gif thumbup.gif

O tai tikrai greit susiuvai, as gerokai ilgiau kankinausi doh.gif Bet tai dar skylutes uztvarkyt nemazai darbelio (bent jau man buvo) Ar desi mazus medaliukus, gelytes, ar tinkla koki narpliosi?
Atsakyti
Kazkaip net nezinau ar gelytes ar tinklas bus g.gif Dabar atsiriboju nuo jo savaitei biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Arveda @ 2011 02 01, 10:01)
Baigiu "pasveikti" ir aš  ax.gif  Liko tik keli medaljonai ir tarpus užtaisyt  thumbup.gif  Bet kad jis man nebepatinka  doh.gif  verysad.gif  Tikrai jaučiu kad nenešiosiu  verysad.gif 




bigsmile.gif labai grazus vaizdelis wub.gif

ziuriu... ir isivaizduju tokia juoda skraiste, o bumbuliukai, kurie dedasi i viduriukus - balti arba pilki rolleyes.gif
Atsakyti
Aciu asta30a 4u.gif O spalva tai ne juoda, o tokia tamsiai zalia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Arveda @ 2011 02 01, 10:01)
Baigiu "pasveikti" ir aš  ax.gif  Liko tik keli medaljonai ir tarpus užtaisyt  thumbup.gif  Bet kad jis man nebepatinka  doh.gif  verysad.gif  Tikrai jaučiu kad nenešiosiu  verysad.gif 


viskas labai saunu, ir tikrai neduosiu meluoti, man su manuoji ta pati stadija buvo, nu kaip nepatiko siaubas doh.gif o dabar neatsidziaugiu kad turiu nesvarbu kad dar daug ir nenesioju, bet koks kaifas buvo kaip darbe ji mergickos ciupinejo - patikek visiems cia kosmasas ir meno sedevras nerealus mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(smina @ 2011 02 01, 12:17)

Matre, kaip tau su rankovem sekasi?


Turiu vieną rankovę,bet ir ją reiks taisyt. verysad.gif Nuleidinėjau iš akies.Ir man rodos per ilga man gaunasi.Bet kol kas tingiu susiimt ir taisyt.Vat kai prasideda sunkumai tai ir nesinori imt į rankas. ax.gif O tu rankoves nuleidinėjai tol kol liko tiek akių kiek buvai palikus rankovės skylei?
Merginos,gal galit įmest nertą megztinio kraštą iš arti. Kol kas sunkiai įsivaizduoji kaip ten darosi. smile.gif

Arveda, liuks atrodo.O nuotaika tikrai pakils kai pasirodysi viešumoj ir dėmesio sulauksi. Aš va neriu dabar dovanų tetai tokį,nes labai labai ji norėjo. Negalėjo atsigrožėt manuoju biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

O tyluma-ramuma cia bigsmile.gif Tai kur visos pleputes dingusios? Tilkis seniai bematyta, kaip ten su ta ilga liemene reikalai? O gal jau megztini ta su pynem per pecius varai? Pasirodyk mirksiukas.gif , tema iskart atgytu biggrin.gif As vakar vakare pradejau apnerinet krasta megztuko ax.gif

QUOTE(matre @ 2011 02 02, 09:38)
Turiu vieną rankovę,bet ir ją reiks taisyt. verysad.gif  Nuleidinėjau iš akies.Ir man rodos per ilga man gaunasi.Bet kol kas tingiu susiimt ir taisyt.Vat kai prasideda sunkumai tai ir nesinori imt į rankas. ax.gif O tu rankoves nuleidinėjai tol kol liko tiek akių kiek buvai palikus rankovės skylei?
Merginos,gal galit įmest nertą megztinio kraštą iš arti. Kol kas sunkiai įsivaizduoji kaip ten darosi. smile.gif



Kurioj vietoj tau per ilga - iki pazasties ar nuleidinejime paciam jau? Bet kuriuo atveju turesi nusiardyt, nes manau, po skalbimo, ir siaip nesiojant, megztas daiktas dar ir pasitemps siek tiek, tai geriau jau nenusiilgint labai. As nederinau akiu, ta prasme, skylei rankoves buvau nuleidus 10 akiu, o paskutinej rankoves eilej nuleidau berods 16, ten gi pasitempia siunant i viena ar i kita puse, nemanau, kad reik taip tiksliai, o be to ten ta skyle pasikreipia kai siuni, ne visai toj vietoj tas rankoves virsus ir dedasi. Tai medalius varai dabar? bigsmile.gif
O del krasto, jei as teisingai supratau (nes taip pati darau) Apneri vaseliu pirma eile paprastai su vienu uzmetimu, tik reik daugiau akiu pridet, as dariau taip:i tris po viena stulpeli, i ketvirta - po du, toliau vel i tris po viena stulpeli, i ketvirta po du, toliau i keturis po viena stulpeli, i penkta po du ir taip kartojau ta seka. Nezinau ar bus gerai, netemps, nesibanguos, dar tik tris eiles apneriau, kol kas nieko g.gif O nuo antros eiles pradedant ir visas sekancias reikia nert apkabinamais stulpeliais su uzmetimu, tik i viena stulpeli is geros puses apkabint, kita is blogos. Jei bus neaisku, parasyk, bandysim smulkiau nupasakot.
Atsakyti
Labai teisingai aprasytas krastelio nerimas thumbup.gif tik as pirmaja eile apneriau zemais stulpeliais daugindama akiu skaiciu mirksiukas.gif
cia, kad isivaizduotumet, kaip neriasi tie apkabinami stulpeliai

user posted image
user posted image
Atsakyti
Pasinėriau į kitokius rankdarbius, megztinis kol kas atidėtas...bet iš siūlo galo pabandžiau juodraštį "ratuotojo" megztinio pamegzt:
user posted image
Mezgasi labai smagiai, siūlų megztukui jau žvalgausi wub.gif
Atsakyti
cia pagal prasyma rodau megztuko krasteli is arti smile.gif

user posted image

o cia mane mano mazoji isprovokavo, kad jos barbe papuosciau doh.gif

user posted image
user posted image
Papildyta:
QUOTE(juodauoga @ 2011 02 03, 16:09)
Pasinėriau į kitokius rankdarbius, megztinis kol kas atidėtas...bet iš siūlo galo pabandžiau juodraštį "ratuotojo" megztinio pamegzt:



ziurisi labai puikiai 4u.gif tik, atrodo prasyte prasosi storesnio siulo, pagal tokius virbaliukus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta30a: 03 vasario 2011 - 16:11