Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio ir megztinio nėrimas/mezgimas

Ilamka, nuostabiai gražu thumbup.gif , kruopštumas Tavo visuose darbeliuose atsispindi mirksiukas.gif , ir spalva nuostabi - thumbup.gif
Vikse , išradingai sugalvota rankinė thumbup.gif
Nėriniai gražu abeji wub.gif : paltas freeforminis , matosi, būtų šiltas...o šitas ažūrinis - daugiau puošnus wub.gif
Paltą pasidėk, kol kils kokių minčių, juk nemažai darbo įdėta 4u.gif ...galų gale kokią skraitytę nedidutę vietoj jo nerti pavasariui - būtų ir praktiška ir gražu 4u.gif
Papildyta:
Airiškų nėrinių tema: http://www.supermama...
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2011 01 30, 16:44)
O tai dabar jau šitaip darysi?  g.gif  Nebe Free... ? O kur anas?  g.gif

Per daug man ten visko, per marga. Zinau, kad padarysiu-ir dulkes spintoje... sad.gif Kartais "uzsiciklinu" ant savo amziaus. Lyg ir noretusi ko nors crazy, bet kai pasiziuriu i data pase... doh.gif
Atsakyti
Idėjoms: http://picasaweb.goo...tionjanlin/483#

http://picasaweb.goo...njanlin/qBZnDH#

Atsakyti
[quote=juodauoga,2011 01 30, 17:32]
Ilamka, nuostabiai gražu thumbup.gif , kruopštumas Tavo visuose darbeliuose atsispindi mirksiukas.gif , ir spalva nuostabi - thumbup.gif
Ačiū labai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 01 30, 16:34)
Per daug man ten visko, per marga. Zinau, kad padarysiu-ir dulkes spintoje... sad.gif Kartais "uzsiciklinu" ant savo amziaus. Lyg ir noretusi ko nors crazy, bet kai pasiziuriu i data pase...  doh.gif

Na jei žinai,kad nenešiosi,tai tikrai neverta daryt,juolab,kad darbo tikrai daug. O dėl amžiaus....nemanau,kad reikėtų taip įsispraust į rėmus smile.gif nors parašo nematau ,bet tokia technika padarytas švarkelis manau tiks visoms smile.gif Tik reikia atitinkamai pasiderinti likusią aprangą,kad pats švarkelis būtų akcentas ax.gif Na kalbu iš savo varpinės,nes sau esu labai priekabi drabužių deriniams doh.gif


Tikli,kaip tau sekas megzt pyniuotą liemnę ? Aš dar nepradėjau blush2.gif galvoju,kad noriu storesnio paltuko,ilgesnėm rankovėm,reikia prisiderinti kokį siūlą pridėt,kad storesnis būtų... Bet kolkas netinginiauju,baiginėju skarą,kaip tik paskutinę eilę baiginėju,bet padariau kliurką doh.gif Pažiūrėsiu,jei labai trukdys,tai teks šiek tiek nuardyti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2011 01 30, 19:50)
  Na kalbu iš savo varpinės,nes sau esu labai priekabi drabužių deriniams  doh.gif


va, butent. Ir as labai preikabi. Ir kartais mane pacia tai uzknisa. Bet is kitos puses, jei mano 20-mete dukra pakrausto mano spinta ir mielai devi mano rubus, manau, kad nesu atsilikusi nuo mados ar subobejusi smile.gif
Atsakyti
Gražus šalis, Ilamka.
Atsakyti
Smina,pasakok kaip rankoves nuleidinėjai.Priėjau prie tos vietos kur nuleidinėt ir sustojau. O kodėl tu kitai nusprendei nuleidinėt nei pagal schemą? g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Nu turiu abi rankoves, dabar reik siut - katastrofa man doh.gif , jau tris kartus ardziau siule, oj, gal i siuvykla reik nest biggrin.gif Nu nemoku siut nors tu ka, ir tokia siule bandau ir tokia, bet jau kaip susiusiu taip blush2.gif

QUOTE(matre @ 2011 01 31, 11:50)
Smina,pasakok kaip rankoves nuleidinėjai.Priėjau prie tos vietos kur nuleidinėt ir sustojau. O kodėl tu kitai nusprendei nuleidinėt nei pagal schemą? g.gif


Rankoves nuleidinejau kitaip, nes man pamatavus taip atrode. Juk skyles rankovems irgi darem kitaip nei ta rusaite savo schemoj nupiese, tai ir pacia rankove koregavau. O dariau grynai is galvos. Pradejau nuleidinet 107toj eilej, man tiek ilgio reikejo, pirmiausia nuleidau 5 akis, po to 3, po to vel 3. Nezinau, galiu tau surasyt viska, bet abejoju, kad ir tau atitiks toks nuleidimas, vistik tavo virbalai storesni, nezinau kiek ilgiotu mezgei, kiek akiu i ploti turi, o ir rankovei skyle darei ne is 10 akiu kaip as g.gif Zodziu pasidedi ta numegzta apskritima sulankstyta kaip megztinis -priekis uzlenktas i prieki, rankoviu skyle perlenkta pusiau, ir vis nuleidinedama po kazkiek akiu rankove, blogojoj pusej ismezgus lygiai puse eiles(kad butu nuleista is abieju pusiu vienodai), lenkiu mezgini per puse, dedu prie rankoves skyles (taip kaip siusiu) ir matuoju, ziuriu, kiek reiktu sekancioj eilej nuleist/nenuleist. Nezinau, ar suprantamai cia surasiau, bet as taip dariau
Papildyta:
Ilamkos medaljoninis nuostabus wub.gif Ir spalva, ir nunertas labai dailiai thumbup.gif
Papildyta:
Ai dar va Matre, as kai dariau rankovems skyles, tai dariau is dalies tos didziosios pynes(10 akiu), bet ne per visa skiltele, o nuo 11tos eiles tik. Tai uztat man ta rankoviu nuleidima ir reik koreguotis pagal save.
Atsakyti
Baigiu "pasveikti" ir aš ax.gif Liko tik keli medaljonai ir tarpus užtaisyt thumbup.gif Bet kad jis man nebepatinka doh.gif verysad.gif Tikrai jaučiu kad nenešiosiu verysad.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Arveda @ 2011 02 01, 10:01)
Baigiu "pasveikti" ir aš  ax.gif  Liko tik keli medaljonai ir tarpus užtaisyt  thumbup.gif  Bet kad jis man nebepatinka  doh.gif  verysad.gif  Tikrai jaučiu kad nenešiosiu  verysad.gif 


Arveda, tai kad liuksiskai atrodo thumbup.gif Pamatysi, kai tarpeliai uzsitaisys, dar pagrazes, tau tik reikia duoti akim pailseti nuo jo keleta dienu mirksiukas.gif
Pavasari bus pats tas vietoj striukes ar paltuko. O jei ir pabaigus nepatiks, tai jau teks padovanoti kazkokiam artimam ir brangiam zomgui, nes juk darbo tiek ideta.

O as jau irgi medaliu pasiilgau wub.gif Visai noreciau dukrytei maza medaline skraiste nunarplioti. Bet kad darbu eile laukia, o dar reikia geles, paprikas pasiseti doh.gif Bet pirmiausia megztuka pabaigsiu ax.gif Vakar susiuvau pagaliau ir rankoves istaciau, nu nieko atrodo ax.gif Dabar reik kibt apmezginet rolleyes.gif

Matre, kaip tau su rankovem sekasi?
Atsakyti
Smina 4u.gif man jis gražus ir dabar , nors dar nebaigtas, bet jaučiu kad nenešiosiu verysad.gif o dovanot nelabai turiu kam tokį grožį blush2.gif Nu gal susitupėsiu dar, dabar turiu užsakymų, leisiu savaitėlę akims pailsėt, gal pasikeis nuomonė 4u.gif
Atsakyti