Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio ir megztinio nėrimas/mezgimas

QUOTE(viosim @ 2011 01 28, 21:12)
Superinis megztukas, Tikli. O schemos yra, ar fantazuoti reikės?

prasom,vat kas yra biggrin.gif ..reik cia ieskot mirksiukas.gif

http://club.osinka.r...489952

Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 01 28, 19:50)
drinks_cheers.gif ..labai gerai...kas garsiausiai reikia kad nemoka,tam graziausiai isena biggrin.gif ...

mano busimas naujas virusas mirksiukas.gif



sitas man labai labai wub.gif Ju pas mane jau pilnas kompas prisaugotas, megzciau ir as toki butinai, pries pora savaiciu pas rusaites nusiziurejau. Bet kadangi su situo niekaip nebaigiu, tai nesiuliau anksciau, o ir modelis, manau, ne visoms, tinkamas, pecius platintu gerokai g.gif , bet man tai labai labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 28, 21:46)

Vikse, kaip paltukas? ASš tikiuosi savaitgalį prisėst. Labai gražias sagas, pagamino viena forumietė, tai kaip tiks  bigsmile.gif  rudos su lapų įspaudais.


Supasavau sad.gif Eillini karta isitikinau, kad mano stilius-minimalistinis. Kaip koleges sako-kukliai elegantiskas ax.gif Nelimpa man sitas freeforminis, nors tu ka ... Per margas, per daug visko. Bet kadangi tokio labai noriu-sumasciau siek tiek kitoki varianta. Dar turiu labai nedaug, tai pasirodysiu veliau, po kokios savaiteles, kai jau bus vaizdas smile.gif
O sita, kadangi ideta nemazai darbo ir ismesti gaila, galiu kam nors padovanoti. Dar ir siuliuku likusiu prideciau-"uzlopius" skyles gal butu galima rankine pasidaryti ar, pasitelkus fantazija, ka nors kito ismastyti smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 28, 17:42)
Nu matre, kas čia tokia skundėsi, kad neišeis ir, kad megzti nemoka bigsmile.gif
Puikiai  4u.gif


Aha o kieno dėka man viskas pavyko? Čia jums visoms ačiū galiu sakyt,kad netingėjot ir kantriai man aiškinot 4u.gif

QUOTE(tiklis @ 2011 01 28, 19:50)
drinks_cheers.gif ..labai gerai...kas garsiausiai reikia kad nemoka,tam graziausiai isena biggrin.gif ...

mano busimas naujas virusas mirksiukas.gif



Čia apie save kalbi? mirksiukas.gif
Virusas labai gražus,bet aišku ne mano figūrai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 01 28, 21:46)
prasom,vat kas yra biggrin.gif ..reik cia ieskot mirksiukas.gif

http://club.osinka.r...489952

Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
sveikos.. gal kas esat narplioje sia suknele.. atrodo paprasta, bet nelabai issifruoju kaip jungti tuos medaliukus..
user posted image
Atsakyti
va ir mano pagaliau užbaigtas medaljonas biggrin.gif doh.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2011 01 30, 13:07)
va ir mano pagaliau užbaigtas medaljonas  biggrin.gif  doh.gif



ploja.gif ploja.gif
graaazuuu wub.gif !!!
saunuolyte thumbup.gif !!!
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2011 01 30, 14:07)
va ir mano pagaliau užbaigtas medaljonas  biggrin.gif  doh.gif


Nu tikra šaunuolė 4u.gif ir spalva baisiai graži bigsmile.gif
Atsakyti
Ačiū merginos blush2.gif
Atsakyti
Atsiduodu Jusu teismui is naujo smile.gif Gal si karta daugiau airiskas, negu freeforminis. Kol kas tik padeliotos atskiros detales. Del jungimo-dar mastau smile.gif
user posted image
user posted image

O cia dar siandien "poniu laimeje" tokia rankine uz 3 litus isigijau, kuria taip pat zadu kazkaip mazdaug taip-papuosti

user posted image

Laukiu pastabu, gal-ideju ir geru pasiulymu, kurie man i galva nesove smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2011 01 30, 13:07)
va ir mano pagaliau užbaigtas medaljonas  biggrin.gif  doh.gif


Wau bigsmile.gif labai šauniai atrodo wub.gif šaunuolė thumbup.gif

QUOTE(Viksė @ 2011 01 30, 15:05)
Atsiduodu Jusu teismui is naujo smile.gif Gal si karta daugiau airiskas, negu freeforminis.

O tai dabar jau šitaip darysi? g.gif Nebe Free... ? O kur anas? g.gif
Atsakyti