Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio ir megztinio nėrimas/mezgimas

QUOTE(aaagnex @ 2011 01 08, 14:28)
tik dek cia - gal kas pamates irgi susigundys  mirksiukas.gif

Cia visos draugiskos, del informacijos papildomos - tikrai niekas nesupyksta cool.gif

drinks_cheers.gif ...mes nepykstam...gal uztai ir kimba visokios bacilos g.gif ..... tongue.gif ...

o vat zinok jei kas pradetu-tai TIKRAI ATSIRASTU DAUGIAU NORINCIU mirksiukas.gif ..taip su saliu,margute suknute,ir megstuku gavosi mirksiukas.gif
oi,dar skaras wub.gif pamirsau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 08 sausio 2011 - 13:32
QUOTE(Viksė @ 2011 01 08, 11:44)
Superinis budas sunaikinti net ir maziausiems siulu galiukams. Darbo daug-bet vaizdas tai atperkantis.. Nors gal cia tik man vienai taip grazu smile.gif


na... paltukas ir man nelabai... kietokas atrodo... o mano puse gyvenio masinoje cool.gif neturesiu kada jo deveti ax.gif
bet... vat kirba mintis sijonuka tokiu budu nusinerti g.gif iki keliu... gal ir nieko butu wub.gif

bet... kai pabaigsiu savo medalionini megstuka, kai uzbaigsiu dukrai sarafana ir kai numegzsiu dvi skaras jubiliejams doh.gif taigi... greiciausiai, kad tik pavasario pirmaji menesi uzsiimciau blink.gif
bet, nerimo budas tikrai idomus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2011 01 08, 13:17)
labos.  biggrin.gif
Tikli aš tai rankovę mezgiau pagal gatavą schemą. kol kas ją vieną ir teturiu. pas rusaites berods radau

Papildyta:
Vikse visai norėčiau. kaip tik vakar apie freeformą dairiausi, čia kažkas panašaus

zinok paprasciusias variantas butu taip numegst doh.gif ..bet as neisivaizdavau,kaip mano megstini ta siule reiks susiut ir kaip atrodys doh.gif ...nes pas mane didzioji pyne,kuri labjausiai traukia gavosi ant paciu menciu doh.gif ...ir toj vietoj traukia rankoviu skyles i vidu blink.gif ...visaip bandziau ir vat ka ''isburiau'' blush2.gif ..ka manot? g.gif ( kai as apsirengiu viskas labjau pasitemps blush2.gif nu bet nors mazdaug vaizda susidarysit blush2.gif ) blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 08 sausio 2011 - 14:02
QUOTE(Viksė @ 2011 01 08, 12:05)
Fasonas-irgi ne mano. Darysiu kitoki. Bet pats principas

Jop pats principas ir spalvų suderinimas wub.gif

QUOTE(tiklis @ 2011 01 08, 13:09)
...nu as  iskart savo mergytei

Dar kartą užpavydėjau toms,kas augina mergytes blush2.gif

QUOTE(Viksė @ 2011 01 08, 13:25)
Jei cia sudesiu, gali supykti tos, kurioms neaktualu. Tema smarkiai uztersiu smile.gif

Niekas čia nepyks smile.gif

QUOTE(asta30a @ 2011 01 08, 13:45)

bet... kai pabaigsiu savo medalionini megstuka, kai uzbaigsiu dukrai sarafana ir kai numegzsiu dvi skaras jubiliejams 


unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 01 08, 14:00)
...visaip bandziau  ir vat ka ''isburiau'' blush2.gif ..ka manot? g.gif ( kai as apsirengiu viskas labjau pasitemps blush2.gif  nu bet nors mazdaug vaizda susidarysit blush2.gif ) blush2.gif



vaizdelis puikus thumbup.gif tikrai viskas atrodo ciki, tik... ta pyne, kuri yra peciu virsuje nelabai graziai pereina i rankove... butent, ta viena vieta ir uzkliuva... as buciau bandziusi pradedama rankove is kart sukryzminti ta pyne... arba dabar bandyciau kaip nors su adata ir tokiu pat siulu ja kaip nors ''susukti''... ax.gif
Papildyta:
Beje,,, Tikli, kiek dabar pas tave ten akiu ant virbalo ? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 01 08, 15:11)
vaizdelis puikus  thumbup.gif  tikrai viskas atrodo ciki, tik... ta pyne, kuri yra peciu virsuje nelabai graziai pereina i rankove... butent, ta viena vieta ir uzkliuva... as buciau bandziusi pradedama rankove is kart sukryzminti ta pyne... arba dabar bandyciau kaip nors su adata ir tokiu pat siulu ja kaip nors ''susukti''...  ax.gif
Papildyta:
Beje,,, Tikli, kiek dabar pas tave ten akiu ant virbalo ?  rolleyes.gif

mirksiukas.gif tep ir darysiu biggrin.gif ...nes su sitom rankovem as pazaliuosiu blink.gif ...jau ardyt nebegaliu doh.gif doh.gif
Papildyta:
astut-78 akys blush2.gif ..dabar nieko nesiaurinsiu ir taip megsiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 08 sausio 2011 - 14:16
gerai, kol atrinksiu ka cia sudeti, gal galite uzmesti aki i Margu sukneliu tema. Man ir ten reikia patarimo blush2.gif
Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
o gal žinai iš kurio žurnalo tas modelis.man panašu į ŽM arba DUPLET stiliuką.
Atsakyti
http://olvasko.gallery.ru/
Čia palto autorės puslapis...
Atsakyti
unsure.gif a nu....iš naujausio žurnalo čia. nelabai randu dar intike tą numerį. šiandie ruošiuos siūlus.
Atsakyti
aha-principas aiskus rolleyes.gif .bet ar reik sitam budui kokio pagrindo? g.gif nerto,megsto ar siuto g.gif ...ta prasme ar r g.gif ik ji prie ko nors prisiut? g.gif ar tiesiog detales tarpusavy... unsure.gif ....as jau sugalvojau sarafana daryt mergiukui savo blush2.gif ...bet tik po medalinio megstuko ax.gif ..ir ne i tema,bet siandien sugalvojau kad man reik mezgimo masinos biggrin.gif ....
Atsakyti
biggrin.gif ania? cool.gif
Atsakyti