Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio ir megztinio nėrimas/mezgimas

QUOTE(smina @ 2011 01 26, 11:57)

Nu vakar viena rankove istaciau ax.gif(ne galutinai, tik pridygsniavau) , kaip ir nieko atrodo mano akim g.gif Tik kazin ar siandien bus laiko pamegzti, tiek reikalu priplanuota doh.gif Na, nebent velai vakare unsure.gif
Matre, tai jo pasibandyk pridejus tik 4 akis, gal tau uzteks. Is pradziu ir man atrode 4 pridejus plocio per akis, bet kai pradejau daugiau tu pyniu persukimu daryt, susiaurejo iskart biggrin.gif Rankove platinau tose paciose eilese kaip schemoj parodyta, tik nuleidinejau kitaip, matuodama pagal savo rankoves skyle


Vakar pabandžiau su 38,tai platoka pasirodė,bet aišku iki pynių kryžiavimų nedavariau. ax.gif O aš savo ratą bijau sujungt,tokia nuojauta,kad kažkas bus nepavykę, toks nedidelis jis man atrodo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2011 01 26, 12:15)
Vakar pabandžiau su 38,tai platoka pasirodė,bet aišku iki pynių kryžiavimų nedavariau. ax.gif  O aš savo ratą bijau sujungt,tokia nuojauta,kad kažkas bus nepavykę, toks nedidelis jis man atrodo unsure.gif


mano apskritimas irgi mazas gavosi, atrode kaip zaislinis doh.gif lotuliukas.gif kol rankoves neistaciau, bet dabar panasu kad kazkas gausis biggrin.gif Mazas tik atrodo, juk apvado apmegsi kiek noresi plocio ir padides
Atsakyti
QUOTE(smina @ 2011 01 26, 13:08)
mano apskritimas irgi mazas gavosi, atrode kaip zaislinis doh.gif  lotuliukas.gif  kol rankoves neistaciau, bet dabar panasu kad kazkas gausis biggrin.gif Mazas tik atrodo, juk apvado apmegsi kiek noresi plocio ir padides


Ką tik sudygsniavau. Nu kol rankovių nėra sunku spręst, bet tempia jis man biški, norėtųsi gal laisvesnio. Gal pradžioj kiečiau mezgiau. Ir kraštai biški banguojas ax.gif Daar galvoju ar nepermegzt su didesniais virbalais g.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 01 26, 12:06)
Pareiksta nuomone-labai gerai  4u.gif Vertinu smile.gif
Margu -tai cia turejai omenyje tu melanziniu (juoda/balta)?

Man tai labiau "akis bado" tie gelsvo atspalvio. Nevykusiai as juos ten idejau. Nors atskirai siulas neatrode toks geltonas, kaip mezginyje salia visiskai balto


taip, apie tuos ax.gif jie man atrodo kaip ne is tos ''parapijos'' smile.gif
o del gelsvu... krito i aki... bet sunku pasakyti matant tik foto... kazkaip pagalvojau, gal naturoj jie nera tokie gelsvi g.gif
siaip nerinukas labai puikiai padarytas... ir tie pukuotieji ten labai tinka wub.gif

Atsakyti
QUOTE(matre @ 2011 01 26, 13:45)
Ką tik sudygsniavau. Nu kol rankovių nėra sunku spręst, bet tempia jis man biški, norėtųsi gal laisvesnio. Gal pradžioj kiečiau mezgiau. Ir kraštai biški banguojas ax.gif Daar galvoju ar nepermegzt su didesniais virbalais g.gif


Nu nezinau, as mezgu su dar plonesniais virbalais, o Forget berods mezge isvis 3,5nr, nu ir gerai buvo g.gif Man irgi banguoja, bet manau, kai uzsides rankoves, apvadas, viskas susitemps. Tu gal mums kokia foto imesk. Negi dabar permezginesi visa g.gif
Atsakyti
QUOTE(smina @ 2011 01 26, 16:16)
Nu nezinau, as mezgu su dar plonesniais virbalais, o Forget berods mezge isvis 3,5nr, nu ir gerai buvo g.gif  Man irgi banguoja, bet manau, kai uzsides rankoves, apvadas, viskas susitemps. Tu gal mums kokia foto imesk. Negi dabar permezginesi visa g.gif


Nu gal nėra taip baisu kaip buvau sumasčius ax.gif Dar kartą pasimatavau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2011 01 26, 20:59)
Nu gal nėra taip baisu kaip buvau sumasčius ax.gif Dar kartą pasimatavau smile.gif


Na va ir gerai smile.gif Mezgam tik rankoves ir viskas bus ok drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mergyyynos !!! ploja.gif A ko taip tylu ?? unsure.gif
kur jusu darbuku foto ??? mes norim matyti ir ivertinti jusu pazanga... cool.gif

taip visos... taip inirtingai i savo darbukus inykusios bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 01 25, 22:54)
...nu jau beveik ir as labai noriu...tik kokio labai retro biggrin.gif ..su 3/4b rankovem ir platejancio truputi i apacia biggrin.gif ..kazko panasaus kaip ''briliantines rankos'' tos blondines ''suvedziotojos'' chalatuko lotuliukas.gif ...supratot apie koki kalbu?nesupratot?....ai,tiektio...

Supratom smile.gif
Va, tau kas nors is tokiu tiktu:
rastas
user posted image
arba toks
user posted image

o cia modeliukas
user posted image
user posted image
Atsakyti
Jau kokie gražūs pirmi du. Kad ta para nors 48 valandas turėtų. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 01 27, 19:03)
Supratom smile.gif
Va, tau kas nors is tokiu tiktu:
rastas
user posted image
arba toks
user posted image

o cia modeliukas
user posted image
user posted image

Kox grožis... noriu pirmų 2 rolleyes.gif
O čia viskas iš 1 žurnalo?

Gal galima būtų gauti schemas?

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
ziurekite stai cia
http://www.supermama...howtopic=519853
cia Anastra surinko-aciu jai smile.gif
Atsakyti