Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio ir megztinio nėrimas/mezgimas

QUOTE(smina @ 2011 01 25, 20:01)

o as savojo mezginio dar nebuvau siandien i rankas paemusi, nu bet juk dar ne vakaras bigsmile.gif


O aš dar nesugalvojau kaip persipiešt rankovę. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2011 01 25, 20:09)
O aš dar nesugalvojau kaip persipiešt rankovę. ax.gif


as jos neperpiesinejau, cia grandiozinis darbas butu doh.gif atsispausdinau ir is abieju sonu dapaisiau akiu su tusiuku ir ant ju susizymejau rasta, cia uztruksi tik kelias minutes
Atsakyti
QUOTE(smina @ 2011 01 25, 20:14)
as jos neperpiesinejau, cia grandiozinis darbas butu doh.gif  atsispausdinau ir is abieju sonu dapaisiau akiu su tusiuku ir ant ju susizymejau rasta, cia uztruksi tik kelias minutes


o tai kokį raštą dėjai,nes šita kaip suprantu koriuku baigias?

Juoda uoga, Vikse labai gražu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matre: 25 sausio 2011 - 20:22
QUOTE(Viksė @ 2011 01 25, 21:02)
jei jau kalbame apie marguma, ivertinkite, ar ne per daug cia visko  blush2.gif
ir is toliau

Jazau kokis gražums bigsmile.gif Kasdien laukiu šitų vaizdelių ax.gif
Atsakyti
Matre, tai ta pati rasta, kuris koriuku ir baigiasi. Turi rankoves schema? Tai pradinese eilese koriuko dar nera, nera nei tos paprastosios pynes, bet jei pasiplatini pridedama is sono akiu, tai ir dasipiesi pagal rasta - is pradziu pyne ta paprastaja, toliau platejant jau koriuka palaipsniui pridedi, o paskui jau tik blogasias akis. Nu lygiai taip kaip duotoj schemoj, tik anskciau, pvz, paprastosios pynes pirmas persukimas scemoj parodytas tik 23cioj eilej(cia parodytos tik gerosios eiles), o as kadangi pridejau po 4 geras akis is abieju sonu, ta persukima pirmaji dariau jau 7toj eilej
Atsakyti
Dėkui, Merginos už gražius žodelius 4u.gif mirksiukas.gif
Vikse, kažkas fantastiško !!!! bigsmile.gif ,....Nieko nerašysiu, žodžių trūksta bigsmile.gif , tik jau matau, kad tamsiu paros metu su tokiu paltu jokiu būdu negalima į gatvę eit schmoll.gif ...ATIMS tokius grožius, nė mirktelt nespėsit g.gif ...
Atsakyti
GRYZTUUU biggrin.gif ...
sveikos kas dar sveikos cool.gif ...nu pagaliau ir MAN RODOD ASTOS MEGSTINI cool.gif ...nu ka as galiu pasakyt-BLOOOGAI doh.gif ...laaabai blogai.... doh.gif doh.gif visai blogai..........
MAN blogai-NES NORIU TOOOKIOS SPALVOS megstuko triniti.gif ,o astulka gyvana toooli,tai ''atimimo'' veiksmo negalesiu panaudot unsure.gif ,o taip noras buvo kiles ph34r.gif ...einu bifki pasinervuosiu kur nors angel_sadangel.gif ...

apie sages-nu as ta ''sirdgelos skausma'' visai priglausciau....siaip nenesioju sagiu,bet tokia kokia nors nesiociau ax.gif ...

vikse-nu man tai labai grazu...ir tas tamsejimas kaip ''cioktai''(taip sako mano dukryte biggrin.gif ) atrodo thumbup.gif ...nu jau beveik ir as labai noriu...tik kokio labai retro biggrin.gif ..su 3/4b rankovem ir platejancio truputi i apacia biggrin.gif ..kazko panasaus kaip ''briliantines rankos'' tos blondines ''suvedziotojos'' chalatuko lotuliukas.gif ...supratot apie koki kalbu?nesupratot?....ai,tiektio...
Atsakyti
Nu blem, panos, Jūs čia su tuo freeeeee foooorm pametėjot genialią mintį siūlų naikinimui. A tai narplioju narplioju, o vyras sako kur dėsi po matkleį likučius? Niekaip nenuperku tip top siūlų, vis bijau, kad pritruks doh.gif lotuliukas.gif Tai ir guli po matkiuką, po pusę.
Atsakyti
Tikli... tai, kaip supratau... geriau man tylet ir neissiduot kada i Lietuvele atostogu zadu gryzt tongue.gif arba... bent jau to megztuko nesivezt - o tai kur tamsiam skersgatvyje nurengta busiu blink.gif
lotuliukas.gif

Vikse... labai graziai ziurisi... tikrai puikus darbukas... tik...
busiu ziauri ir pareiksiu savo nuomone - nedeciau tu margu siuliuku pomidorai2.gif tai TIK MANO NUOMONE ax.gif
Atsakyti
QUOTE(smina @ 2011 01 25, 20:26)
Matre, tai ta pati rasta, kuris koriuku ir baigiasi. Turi rankoves schema? Tai pradinese eilese koriuko dar nera, nera nei tos paprastosios pynes, bet jei pasiplatini pridedama is sono akiu, tai ir dasipiesi pagal rasta - is pradziu pyne ta paprastaja, toliau platejant jau koriuka palaipsniui pridedi, o paskui jau tik blogasias akis. Nu lygiai taip kaip duotoj schemoj, tik anskciau, pvz, paprastosios pynes pirmas persukimas scemoj parodytas tik 23cioj eilej(cia parodytos tik gerosios eiles), o as kadangi pridejau po 4 geras akis is abieju sonu, ta persukima pirmaji dariau jau 7toj eilej


Ačiū. 4u.gif Nu aš tikrai tundra, atrodo visai paprasta,bet va kol kas nepasako,tai ir nesugalvoju doh.gif Bandysiu pradžioj gal su 34,nes 38 man jau daugokai atrodo. O platinimą darai pagal schemą, ten kur parodyta,ten ir pridedi akių?
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Nu vakar viena rankove istaciau ax.gif(ne galutinai, tik pridygsniavau) , kaip ir nieko atrodo mano akim g.gif Tik kazin ar siandien bus laiko pamegzti, tiek reikalu priplanuota doh.gif Na, nebent velai vakare unsure.gif

QUOTE(matre @ 2011 01 26, 09:14)
Bandysiu pradžioj gal su 34,nes 38 man jau daugokai atrodo. O platinimą darai pagal schemą, ten kur parodyta,ten ir pridedi akių?


Matre, tai jo pasibandyk pridejus tik 4 akis, gal tau uzteks. Is pradziu ir man atrode 4 pridejus plocio per akis, bet kai pradejau daugiau tu pyniu persukimu daryt, susiaurejo iskart biggrin.gif Rankove platinau tose paciose eilese kaip schemoj parodyta, tik nuleidinejau kitaip, matuodama pagal savo rankoves skyle
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 01 26, 01:32)
busiu ziauri ir pareiksiu savo nuomone - nedeciau tu margu siuliuku  pomidorai2.gif  tai TIK MANO NUOMONE  ax.gif


Pareiksta nuomone-labai gerai 4u.gif Vertinu smile.gif
Margu -tai cia turejai omenyje tu melanziniu (juoda/balta)?

Man tai labiau "akis bado" tie gelsvo atspalvio. Nevykusiai as juos ten idejau. Nors atskirai siulas neatrode toks geltonas, kaip mezginyje salia visiskai balto
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viksė: 26 sausio 2011 - 12:09