Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio ir megztinio nėrimas/mezgimas

Labas rytas 4u.gif

numezgiau viena rankove iki pazasties, prasides nuleidinejimo linksmumas, taikymas, matavimas g.gif

Matre, rankovei is schemos abieju krastu prisidejau po 4 akis ir pasipaisiau jas pagal rasta per visa schema aukstyn, kad mezgant nereiktu galvot smile.gif dar va kas, man vistik ilgio truko,teks keleta eiliu dar pavaryt iki pazasties.
Atsakyti
QUOTE(smina @ 2011 01 25, 09:58)
Labas rytas 4u.gif

numezgiau viena rankove iki pazasties, prasides nuleidinejimo linksmumas, taikymas, matavimas g.gif

Matre, rankovei is schemos abieju krastu prisidejau po 4 akis ir pasipaisiau jas pagal rasta per visa schema aukstyn, kad mezgant nereiktu galvot smile.gif dar va kas, man vistik ilgio truko,teks keleta eiliu dar pavaryt iki pazasties.


Oho, dar ir piešei.... nu kažkaip nuotaika dingsta man jį megzt toliau.Galvojau rankovės bus baika doh.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2011 01 25, 11:26)
Oho, dar ir piešei.... nu kažkaip nuotaika dingsta man jį megzt toliau.Galvojau rankovės bus baika doh.gif


nu gi nebutna piest, man tik taip lengviau buvo. Nu gali pradet megzt kliom eilem auksciau, kur jau prideta akiu sonuose mirksiukas.gif pvz nuo 9tos eiles. paskui tikvirsui ilgesne pamegsi
Atsakyti
ne, nuo 9tos netikks, tik po 1 aki prisidetu is krastu, reiktu nuo auksciau 4u.gif
Atsakyti
Vakar dienos fryforminės sagės
Pradedu šią techniką nuo smulkmenų, nes apie paltą galiu tik svajot doh.gif , labai smagus nėrimas, benerdamas nunisinėriau į pievas lotuliukas.gif , nėriau bet kaip, garbanojau ir "kringelinau " kaip tik patiko biggrin.gif ...neveltui išvertus vadinasi "laisva forma " rolleyes.gif
Pirmąjį "blynelį" pačion pabaigon įdėjau ...kiti sudėti eilės tvarka : antras, trečias, ketvirtas, ir .t.t...

Sagės:

"Stichijos", 14x11cm, akrilas, karoliukai, medvilnė
user posted image

"Kriauklė", 12x10 cm, įvairūs siūlai, karoliukai
user posted image

"Širdies šauksmas", 17x15 cm, įvairūs siūlai, karoliukai
user posted image

"Saulėlydis", 10x16cm, viskozė, akrilas, medvilnė, karoliukas
user posted image

"Laukinė aguona", 20 x 16cm, medvilnė, akrilas, karoliukas
user posted image

"Melduose", 15x17 cm, akrilas, vilna, medvilnė, karoliukas
user posted image

"Gyvenimo labirintai", 25x 16cm, karoliukai, įvairūs siūlai
user posted image
Atsakyti
Nu juoda uoga labai gražu tai labai bigsmile.gif

Mažą tai gerai, gali kringeliuot kaip nori. O dideliam gaminy, reik tvarkos laikytis, kad nebūtų kringelis ant kringelio, o palto nematyt lotuliukas.gif
Atsakyti
Vat todėl ir griebiausi mažų dalykų lotuliukas.gif ...Tokius dalykus neriant galima išsidirbinėti kaip tik norisi lotuliukas.gif
Su paltu tokiu triukų neprikrėsi ax.gif

Papildyta:
Dabar kai pažiūriu i tuos savo nėrinius - kažkaip nesmagu darosi ... g.gif , nereikėjo tų savo " freeforminių nusipievinimų " čia dėt... schmoll.gif
Atsakyti
Forget, parodyk savo krapstaliuka freeformini...
Atsakyti
QUOTE(juodauoga @ 2011 01 25, 17:26)

Dabar kai pažiūriu i tuos savo nėrinius - kažkaip nesmagu darosi ... g.gif , nereikėjo  tų savo " freeforminių nusipievinimų "  čia dėt...  schmoll.gif


nu cia dabar ?!?! blink.gif kas per mintys nono.gif
dedam, demonstruojam ir dziaugiames viskuom, kas ir mums kelia dziugesi... grozio ir margumyno niekada nebuna per daug wub.gif
Atsakyti
juodauoga, net negalvok ka nors slept nuo musu biggrin.gif Pasirodyti BUTINA! Tik ne visi prisiruosia doh.gif
Man ypac "Kriaukle" ir "Melduose" patiko thumbup.gif Kazko ant zaliu atspalviu patrauke g.gif

o as savojo mezginio dar nebuvau siandien i rankas paemusi, nu bet juk dar ne vakaras bigsmile.gif
Atsakyti
jei jau kalbame apie marguma, ivertinkite, ar ne per daug cia visko blush2.gif

user posted image

ir is toliau

user posted image

nes man kazkaip nelabai...
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 01 25, 19:35)
Forget, parodyk savo krapstaliuka freeformini...


nieko nedariau schmoll.gif gal tik savaitgalį...


Vikse, man tai viskas gerai pas tave. Tamsini į apačią? Nenukirsk linijos tamsinant, eik palaipsniui, dar šviesaus įdėk siūlo kai kur, kad nebūtų kaip nukirsta. Bus tada gražus perėjimas mirksiukas.gif Tų plaukuotų per daug nepridėk ir pamatysi, kai pabaigsi bus labai gražu.
Atsakyti