Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio ir megztinio nėrimas/mezgimas

Didelės pagyros megztukui 4u.gif man spalva ypatingai graži, visai kaip mano medalių biggrin.gif O apie numezgimą, tai tyliu... idealiai ir tiek biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(juodauoga @ 2011 01 24, 19:53)
Asta, gražu labai thumbup.gif ...ar man tik taip atrodo, ar nugaroj ratas platesnis nei Tiklio ? g.gif ... Laužiau galvą kaip išdidint ratą, kiek pynių pridėt,  nes norisi, kad būtų megztukas priekyje didesnis , o čia labai gražiai ant priekio "rato" kraštai užsideda  bigsmile.gif


platesnis... bet nedidinau as jo... mezgiau ta pacia schema, kaip it Tiklis... tik pas mane 6 nr virbalai buvo... o siulai kaip ir visu 100 g - 200 m mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(smina @ 2011 01 24, 20:58)
cia visos taip noretu biggrin.gif
As su sakute nemazai saliku, saliu esu nunerusi ax.gif , bet kokiu sudetingesniu variantu (sukneliu ir pan.) nesu bandzius
Kaip graziai ziurisi wub.gif Ant sviesios spalvytes visos pynes taip graziai isryskeja, nu ka as galiu pasakyt - super super super thumbup.gif Ir nemazas toks gavosi, netrumpas, nu grazu, ner zodziu kaip grazu 4u.gif



QUOTE(juodauoga @ 2011 01 24, 21:00)
Jei kokią nuorodą žinai - dėk  mirksiukas.gif
Tuoj išbandysim drinks_cheers.gif

nu suskaiciau temas,kurios yra sm'e bet man vistiek klausimu kyla.bandziau kelias mamytes uzkalbint kas ja neria,bet viena niekada neatrase,kitos laukiu atsakymo,tikiuosi sulaukti,nes mirstu kaip noriu prisijaukint ja.
primeskit cia ir grebiam ka nors daryt,nes mane viena koma istiks be niekieno pakalbos lotuliukas.gif
http://www.supermama...?...482279&st=0
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 01 24, 19:30)
Na va... ir mano baigtasis ''ratuotasis''  ax.gif



Super 4u.gif Bet tas nertas krastas taip idomiai atrodo,net nesuprasi kaip cia daryta.Cia po eile aplink nerei?Vienas paprastas stulpelis,kitas apkabintas?
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2011 01 24, 21:17)
Super 4u.gif Bet tas nertas krastas taip idomiai atrodo,net nesuprasi kaip cia daryta.Cia po eile aplink nerei?Vienas paprastas stulpelis,kitas apkabintas?


abu apkabinami stulpeliai su uzmetimu mirksiukas.gif vienas is vienos puses apkabinamas, kitas is kitos smile.gif
Atsakyti
o mano planuose toliau va sitas. Jau ir siulus nusiziurejau -Vernito pusvilne (ta minkstesne, lyg su blizgesiu). Labai grazios violetines spalvos smile.gif Zinoma, jei nepersigalvosiu, kol Freeformini "damusiu" smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viksė: 24 sausio 2011 - 21:38
Asta, širdingai dėkui už atsakymus 4u.gif
dvynuke85, negundyk su šakutėm, reikia visus užsibrėžtus rankdarbius aprėpt lotuliukas.gif
Jei ryt fotoaparatas nestreikuos - parodysiu ką šįvakarą "fryforminau " wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 24, 18:17)
Tema yra apie medalius  bigsmile.gif  visokių rūšių bigsmile.gif

Reikia keisti temos pavadinimą,apie medalius žiūriu vis mažiau kalbam rolleyes.gif

QUOTE(asta30a @ 2011 01 24, 19:30)
Na va... ir mano baigtasis ''ratuotasis''  ax.gif

Tokie vaizdai kaip dopingas,paspartinti dirbamiems darbams ir imtis naujų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(juodauoga @ 2011 01 24, 22:55)
Asta, širdingai dėkui už atsakymus  4u.gif
dvynuke85, negundyk su šakutėm, reikia visus užsibrėžtus rankdarbius aprėpt lotuliukas.gif
Jei ryt fotoaparatas nestreikuos - parodysiu ką šįvakarą "fryforminau "  wub.gif

gundysiou,gundysiu man kompanijos reikia biggrin.gif
va pvz kokie groziai wub.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2011 01 24, 22:06)
Reikia keisti temos pavadinimą,apie medalius žiūriu vis mažiau kalbam  rolleyes.gif



kodel gi ? bigsmile.gif ''ratuotasi'' megztukas irgi is medalio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 01 25, 00:42)
kodel gi ?  bigsmile.gif  ''ratuotasi'' megztukas irgi is medalio  mirksiukas.gif

koks skirtumas kaip ta tema vadinasi,svarbiausia kokie groziai cia gimsta biggrin.gif
Atsakyti
Smina, pasakok kuriose vietose dadedi rankovėms akis. Pabandžiau vakar pagal schemą, nu mažoka.Kaip tik kaip tik,bet dar pynės patraukia tai mažoka. Tik va nesugalvoju kur įkišt papildomas akis.Nesu nieko dar mezgus su tiek pynių blush2.gif

O dėl medalių temos, tai vis dar yra neriančių medalius ir besiruošiančių tą daryt biggrin.gif Ir megztukus dar mezgam...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matre: 25 sausio 2011 - 09:21