Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio ir megztinio nėrimas/mezgimas

QUOTE(rolandas. @ 2011 01 24, 19:15)
sveikos,mergytes.truputi sunku suprast apie ka si tema biggrin.gif Tikli,saunus rudas megztinukas.man kaip papugai irgi tokio reikia smile.gif .is kokio jis siulo?

aciu 4u.gif ..teksrenos pusvilne...sunaudota 800 gr...jei apnerima daryt ne vasiuku,o virbalais-tai kokiu500-600 per akis biggrin.gif ..virbalai-4,5nr. ...

vos savo batu ismieros isismaginus neparasiau lotuliukas.gif ..gerai papyliau,ania?
Papildyta:
QUOTE(Forget @ 2011 01 24, 19:17)
Tema yra apie medalius  bigsmile.gif  visokių rūšių bigsmile.gif

ania?.... angel_sadangel.gif ...tai ta tadu man su sava liemeni cia ner jau ka veikt?... verysad.gif ''as isvaziuoju,..daugiau negrysiu....''' angel_sadangel.gif ...vat tik savo zaisliukus susirinksiu...
Atsakyti
as tai pajuokavau.tiesiog. biggrin.gif nes kokiu cia groziu tik ner bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 01 24, 19:58)
ania?.... angel_sadangel.gif ...tai ta tadu man su sava liemeni cia ner jau ka veikt?... verysad.gif ''as isvaziuoju,..daugiau negrysiu....''' angel_sadangel.gif ...vat tik savo zaisliukus susirinksiu...


Nu tamstytė nebaigtas eiles iš ko išmoko megzti? bigsmile.gif iš medalio megztinio! taip, kad niekur neik schmoll.gif nebent, žaislus atimsim ir galėsi eit lotuliukas.gif
Atsakyti
Reikia sugalvot, kaip temos pavadinimą papildyt, nes mes jau įsismaginom su grožybėm drinks_cheers.gif
Nebūčiau aptikus šio jakaus kampelio, jei ne kitoj temoj netikėtai Tikliuko mesteltas "ratuotojo " megztuko pavyzdėlis wub.gif
Siūlykim variantus temos pavadinimui, Tiklis tegu parenka tinkamiausią mirksiukas.gif

Atsakyti
nu ir groziai pas jus gimsta,kaip noriu,kad paras butu bent 48 valandu ir kad vaikai miegotu bent 40val per para biggrin.gif
jus cia visu galu meistres,ar kuri nors sakute uzsiima? ax.gif
Atsakyti
Na va... ir mano baigtasis ''ratuotasis'' ax.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 01 24, 21:30)
Na va... ir mano baigtasis ''ratuotasis''  ax.gif



Komentarų nebus user posted image
Atsakyti
QUOTE(juodauoga @ 2011 01 24, 20:39)
Komentarų nebus user posted image

blink.gif drinks_cheers.gif swoon.gif
Atsakyti
Pasiulymas merginoms, kurios megsit si megztuka dideliais virbalais, kaip as ... vietoj ''koriuko'' darykit paprasta pynute... nes ja labai ''zergia'' ax.gif tiesiog dideli tatpeliai gaunasi tarp ''koriuko'' vingeliu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta30a: 24 sausio 2011 - 19:46
Asta, gražu labai thumbup.gif ...ar man tik taip atrodo, ar nugaroj ratas platesnis nei Tiklio ? g.gif ... Laužiau galvą kaip išdidint ratą, kiek pynių pridėt, nes norisi, kad būtų megztukas priekyje didesnis , o čia labai gražiai ant priekio "rato" kraštai užsideda bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dvynuke85 @ 2011 01 24, 20:25)
kaip noriu,kad paras butu bent 48 valandu ir kad vaikai miegotu bent 40val per para biggrin.gif
jus cia visu galu meistres,ar kuri nors sakute uzsiima? ax.gif


cia visos taip noretu biggrin.gif
As su sakute nemazai saliku, saliu esu nunerusi ax.gif , bet kokiu sudetingesniu variantu (sukneliu ir pan.) nesu bandzius

QUOTE(asta30a @ 2011 01 24, 20:30)
Na va... ir mano baigtasis ''ratuotasis''  ax.gif


Kaip graziai ziurisi wub.gif Ant sviesios spalvytes visos pynes taip graziai isryskeja, nu ka as galiu pasakyt - super super super thumbup.gif Ir nemazas toks gavosi, netrumpas, nu grazu, ner zodziu kaip grazu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dvynuke85 @ 2011 01 24, 21:25)
nu ir groziai pas jus gimsta,kaip noriu,kad paras butu bent 48 valandu ir kad vaikai miegotu bent 40val per para biggrin.gif
jus cia visu galu meistres,ar kuri nors sakute uzsiima? ax.gif


Jei kokią nuorodą žinai - dėk mirksiukas.gif
Tuoj išbandysim drinks_cheers.gif
Atsakyti