Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio ir megztinio nėrimas/mezgimas

Forget, thumbup.gif Be zodziu. Man mano dabar jau visai nebegrazus. Jau sestadieni buvau numetusi. Paskui sugalvojau isplauti ir paziureti kas gausis. Vaizdas lyg ir pasitaise-bent jau forma geresne igavo. Dar paneriau. Bet dabar kai pamaciau Forget vaizdeli, tai nebezinau... Man toks "siukslynas" pas mane gaunasi. Gal per daug visko... sad.gif
Atsakyti
na ir darbingos nuo pat pirmadienio blink.gif

o as jau ir pabaigiau savo megztuka tongue.gif tik nera dabar kam nufotkinti... vakare, kai grys didcke is mokyklos - padarysiu fotosesija mirksiukas.gif

QUOTE(matre @ 2011 01 24, 08:37)
Asta, tu mezgei pagal schemą rankoves? Ar ten viskas normaliai gaunasi, plotis,ilgis.  g.gif


mezgiau tiksliai pagal schema... tik isemima dariau ne pagal jas...
ir... mano rankos ir taip ilgos - o mezgant pagal ta schemute, vistiek net i ilgaja puse gavosi rankoves... bet man patinka, kai rankoves ilgesnes wub.gif
bet, nepamirskim, kad as mezgiau 6 nr virbalais mirksiukas.gif

QUOTE(tiklis @ 2011 01 24, 10:05)
zekit ka dabar mezgu blush2.gif ..nu nesusilaikiau doh.gif



uuuuuj ujjjjuuuuj... noooriuuuu doh.gif
bet... negaliuuuu unsure.gif
esu uzsibrezusi pabaigti visus pradetus darbukus cool.gif

QUOTE(saulxx @ 2011 01 24, 10:38)
Sveikutes, nu ir as prisiduodu su savo medaliais


wub.gif graaazi bus panelyte thumbup.gif

QUOTE(Forget @ 2011 01 24, 10:45)

Nu ką išstoju jūs teismui


oj blink.gif kaip graaazuuu bigsmile.gif tikraaaai graaaaaazus vaizdelis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 01 24, 14:09)

oj  blink.gif


Kodėl toks nustebimas rolleyes.gif

Vikse, nedurniuok ir nemesk schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 24, 13:15)
Kodėl toks nustebimas  rolleyes.gif



nes... nes tikrai nesitikejau, kad ir musu rankytes gali taip dailiai isnerti blink.gif galvojau kataloginis modeliukas tikrai labai zavus, bet naturoj toli grazu nebus imanoma to grozio perteikti... klydau blush2.gif
tau sauniai pavyko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 01 24, 14:17)
nes... nes tikrai nesitikejau, kad ir musu rankytes gali taip dailiai isnerti  blink.gif  galvojau kataloginis modeliukas tikrai labai zavus, bet naturoj toli grazu nebus imanoma to grozio perteikti... klydau  blush2.gif
tau sauniai pavyko  bigsmile.gif


susigėdau labai blush2.gif

aš tai daug kliauzusų matau, bet kai bus didelis daiktas, nesimatys ax.gif
Atsakyti
Nerealūs Jūsų nėriniai thumbup.gif , pagarba už kantrybę ir auksines rankas mirksiukas.gif bus labai gražūs paltukai wub.gif

Idėjos: http://picasaweb.goo...m/Mirysik2/519#
Atsakyti
QUOTE(juodauoga @ 2011 01 24, 14:30)


Nu kam tu mane skaudini doh.gif lotuliukas.gif mano nauja meilė tas freeformas wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 24, 15:35)
Nu kam tu mane skaudini  doh.gif  lotuliukas.gif  mano nauja meilė tas freeformas  wub.gif


Na negi viena žiūrėsiu ir niekam nerodysiu ? lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

nu jus ir pavarot nuo ryto bigsmile.gif
Tiklis kaip visada su naujais uzkratais thumbup.gif Reik isikibt i ka nors, kad vel pasroviui nenunestu lotuliukas.gif Gerai, kad dar sio megztuko megzt daug liko, nes kol as ji pabaigsiu, Tiklis bus jau ir ta liemene pabaigus ir dar kitu desimt, tai man gal jau ir nebereiks g.gif

QUOTE(matre @ 2011 01 24, 09:37)

Asta, tu mezgei pagal schemą rankoves? Ar ten viskas normaliai gaunasi, plotis,ilgis.  g.gif



Tu 4nr virbalais mezgi? As 4to, tai zinok man pagal schema rankove per siaura, 30 akiu mazoka, bandziau is 34 megzt - irgi mazai buvo, dabar treciakart mezgu is 38, manau bus pats tas. O siulas mano irgi 100g-200m. Del ilgio - dar nedamezgiau, negaliu pasakyt ax.gif Bet mano irgi rankos ilgos biggrin.gif

QUOTE(saulxx @ 2011 01 24, 11:38)
Sveikutes, nu ir as prisiduodu su savo medaliais, gavosi tik tokia skraiste, nes neradau daugiau tokiu siulu, sunaudojau 300gr, ir isejo 3-5metu mergytei skraiste, cia tik mano manikenui truputi ji didoka blush2.gif


labai puiki skraiste thumbup.gif Dailiai sujungti medaliukai, labai labai darbelis wub.gif

Forget, gaila tik kad to rusvumo nesimato ant foto, o siaip, labai dailiai atrodo 4u.gif . Graziai suderinta, as buciau daugiau spalvu primakaliavus ir aisku butu per marga, ziuriu, kad pas tave tikrai spalvu pats tas thumbup.gif

asta30a, nu jau labai laukiam tu foto bigsmile.gif

Einu ir as rankove pamegzts, bo niekad nebaigsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(juodauoga @ 2011 01 24, 13:30)


neee.. nu... nu neimanoma nuo sio viruso (mezgimo) issigydyti doh.gif
na, merginos... imkites proto !!! nebemeskit tu ideju... nes norai ir poreikiai auga beziurint blink.gif negana, kad ir taip seima nukencia... greitu laiku ir maitintis pamirsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(smina @ 2011 01 24, 13:38)

Gerai, kad dar sio megztuko megzt daug liko, nes kol as ji pabaigsiu,
Tu 4nr virbalais mezgi? As 4to, tai zinok man pagal schema rankove per siaura, 30 akiu mazoka, bandziau is 34 megzt - irgi mazai buvo, dabar treciakart mezgu is 38, manau bus pats tas. O siulas mano irgi 100g-200m. Del ilgio - dar nedamezgiau, negaliu pasakyt ax.gif Bet mano irgi rankos ilgos biggrin.gif



Vėliau už mane pradėjai, o jau lenki.Tai tikrai greit pabaigsi. 4u.gif Nu, kad ne tokia atsilikus būčiau, tai va jau 5medalius šaliui turiu blush2.gif

Aš 4,5 virbalais varau. smile.gif

saulxx, stilinga mergytė bus nuo mažų dienų 4u.gif

Forget, nu nerealiai gerai atrodo.Bet išvis kokiais tempais merginos varot? Jūs namie daugiau nieko nedarot tik mezgat ar miegot pamirštat nueik.

Tikli, atsimink savo žodžius apie nemokėjimą paprastai megzt kai kitą kartą sakysi,kad laikai save nemokančia megzt. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2011 01 24, 14:52)

Forget, nu nerealiai gerai atrodo.Bet išvis kokiais tempais merginos varot? Jūs namie daugiau nieko nedarot tik mezgat ar miegot pamirštat nueik.



Nea, dar į darbą einam bigsmile.gif ir dar papuošalus darau lotuliukas.gif dar knygas skaitau :lotuliukas:kol vaikų neturiu, galiu pasiplėšyt. Bet už tai neįsivaizduoju savęs sėdinčios tuščiom rankom lotuliukas.gif
Atsakyti