Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio ir megztinio nėrimas/mezgimas

QUOTE(saulxx @ 2011 01 24, 11:38)


Labai gerai atrodo 4u.gif

Nu ką išstoju jūs teismui:

user posted image
vakare dar panėriau:
user posted image
user posted image
user posted image


spalvos tai išsikraipę truputi ax.gif tamsiausia yra šokoladinė, o šviesiausia kiaušinio lukšto. Ta kur atrodo pilka, realybėje rudesnė.

Tik sąžiningai surašot ką manot biggrin.gif
Į apačią nutamsės, į viršų šviesės. Panašiai kaip originale.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forget: 24 sausio 2011 - 10:46
Forget, muškit, pjaukit, bet nieko nerašysiu wacko.gif , iki žemės lenkiuosi už tokia kantrybę: šitokį rankdarbį apsiimt thumbup.gif , ir dar tokio nerealus grožio thumbup.gif ...
Nebepamenu ka prieš tai mačiau : susisuka galva nuo grožių , ir komentuok, kad nori doh.gif
Atsakyti
Wau kokių vaizdų iš pat pirmadienio thumbup.gif

QUOTE(saulxx @ 2011 01 24, 10:38)
Sveikutes, nu ir as prisiduodu su savo medaliais, gavosi tik tokia skraiste, nes neradau daugiau tokiu siulu, sunaudojau 300gr, ir isejo 3-5metu mergytei skraiste, cia tik mano manikenui truputi ji didoka blush2.gif


Labai šauniai žiūrisi,mergytė išskirtinai atrodys wub.gif

QUOTE(tiklis @ 2011 01 24, 10:40)
taip cool.gif -siulai ''troicos''morozko g.gif  atrodo biggrin.gif -tai 100gr-200m.. mezgu krastelio gumyte 4 nr. o pati mezgini-5 nr....dejau 130 akiu-nu o bet taciau-jauc bus ilgesnis uz sita-nu bet as ir noriu ilgooos biggrin.gif

Aškumėlis drinks_cheers.gif Man tai dar ir rankovių 3/4 norisi .Blyn paskleidei virusą biggrin.gif O pynę kelių akių darai? Kiek aš įskaičiuoju,tai lyg 16 g.gif

QUOTE(Forget @ 2011 01 24, 10:45)

Nu ką išstoju jūs teismui:


Kolkas margumynas smile.gif gražus margumynas,kuris jau aiškiai persipina tarpusavy ir po truputį kažkuo gimsta. Man fainai žiūrisi thumbup.gif
Atsakyti
Kai nusinersit tokius paltus, tik neikit į gatvę tamsiu paros metu - garantuotai atims g.gif

Atsakyti
cool.gif sakau ka galvoju-man suuuuuper thumbup.gif .nieko nereik keist ir pridet thumbup.gif ...laaabai liuks thumbup.gif thumbup.gif

pyne daraiau is 10 akiu...o virsutine-8...na zinok jei didesne-tai jau laaabai issikisus atrodo blink.gif blink.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2011 01 24, 11:54)

Kolkas margumynas smile.gif gražus margumynas,kuris jau aiškiai persipina tarpusavy ir po truputį kažkuo gimsta. Man fainai žiūrisi  thumbup.gif


Tai vat čia ir bus vidurinioji margoji dalis, paskui mažiau margumo darysiu schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(tiklis @ 2011 01 24, 12:00)



Ai tai čia taip aplink kūną mezgasi bigsmile.gif be jokios siūlės. Fainai labai rolleyes.gif

Pagaliau turiu namie naują kompą, tai galėsiu jum dažniau vaizdų paduot cool.gif nes seniau...naminis fotiko laido nepriima, o dirbu aš tik 3 d per savaitę


Laukiu Viksės bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 01 24, 11:00)
pyne daraiau is 10 akiu...o virsutine-8...na zinok jei didesne-tai jau laaabai issikisus atrodo blink.gif  blink.gif


O kaklo priekyje neišiminėji? g.gif

QUOTE(Forget @ 2011 01 24, 11:05)
Tai vat čia ir bus vidurinioji margoji dalis, paskui mažiau margumo darysiu  schmoll.gif


Tada labiau išryškės margumas ir spalvų perėjimas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2011 01 24, 12:38)
Sveikutes, nu ir as prisiduodu su savo medaliais, gavosi tik tokia skraiste, nes neradau daugiau tokiu siulu, sunaudojau 300gr, ir isejo 3-5metu mergytei skraiste, cia tik mano manikenui truputi ji didoka blush2.gif


Kokia graži skraistytė gavosi thumbup.gif

Tikli, labai gražų modeliuką užrodei bigsmile.gif .
Žiūrėdama į jį medituosiu ir ugdysiu valią geležinę : " Man tokio nereikia rolleyes.gif , (ne) reikia.... ax.gif ...nereikia.... wacko.gif "
Išvada : ir man tokio reikia biggrin.gif

Panašų va tokį nusižiūrėjau, ir nagus pasigalandau nail.gif - labai gražu šonu megzti megztukai :
user posted image



Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2011 01 24, 12:10)
O kaklo priekyje neišiminėji? g.gif
Tada labiau išryškės margumas ir spalvų perėjimas  wub.gif

neisiminejau,bet mezgu nebeigtom eilem mirksiukas.gif ...
Papildyta:
o jezau ka praziopsojau doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif

sauliux-nu viskas-mane uzbuuure tavo salis bigsmile.gif ....nu kaip grazuuu toks mazas bigsmile.gif ...
Atsakyti
Tilkli, bus labai gražu thumbup.gif




Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 01 24, 12:20)
neisiminejau,bet mezgu nebeigtom eilem mirksiukas.gif ...



Kieta dabar po megztinio lotuliukas.gif lotuliukas.gif paprastai ne lygis megzti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 24, 12:33)
Kieta dabar po megztinio  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif paprastai ne lygis megzti  lotuliukas.gif

o tai ne,galvoji cool.gif ....as jau jauc ir nebemoku paparastai megst lotuliukas.gif ....
Atsakyti