Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio ir megztinio nėrimas/mezgimas

QUOTE(asta30a @ 2011 01 23, 12:30)
tai jau patikek... as tikrai neisizeisiu, jei seimininke su virbalais mane priims  rolleyes.gif  susesim priesais viena kita ir virbaluosimes  lotuliukas.gif


o kas arbatą virs? lotuliukas.gif atsiprašau, nesusilaikiau blush2.gif poster_offtopic.gif
Atsakyti
labas rytas biggrin.gif

nu gryztu-ks ti nmani kudenom ispravardziavo biggrin.gif ?o tai tu mani kokia isivaizdavai? lotuliukas.gif ....

poeme- irnesakyk.gif o as ir mezgu kartais prie sveciu biggrin.gif -o jei man labai reik,?a?...as galiu ir sneket ir megst lotuliukas.gif ...jei koks kaimynas uzsuka pas vyra papliaukt-tai man megst del to negalima? irnesakyk.gif ....o ir svecius reik bifki prie darbo pratint-o tai dabar tik sok aplink juos-patys tegu pakruta nail.gif

aha-astulka- lotuliukas.gif as savaite sukau d :lotuliukas:galva ka cia sugalvot su uzsegimu lotuliukas.gif ....kolkas bus taip-o paskui gal pakeisiu i ka nors kita biggrin.gif ...nu o tu pasidaryk pati-paimk zieda koki-apsuk odos juostele...paimk kinieciu lazdele-ir vualia- uzseimas biggrin.gif ....

piglet-ant arbatos neuzsidirbom dar lotuliukas.gif

Atsakyti
Labas rytas,

Siandien laukiam Forget freeforminio paltuko pasirodymo smile.gif Labai jau man smalsu smile.gif
Atsakyti
Labas rytas,

oho kokios ankstyvos su mezginiais biggrin.gif Aš jau kaip ir pabaigiau savo apskritimą, bet žinokit bijau siūt, nes nuojauta,kad bus blogai unsure.gif

Asta, tu mezgei pagal schemą rankoves? Ar ten viskas normaliai gaunasi, plotis,ilgis. g.gif

Tikli, kokiu būdu megztuko kraštą darei? g.gif
Atsakyti
matre-taigi as nuo astulkos nuziurejau blush2.gif -vaseliu apkabinamais stulpukais ax.gif ...nu bet ziinok siulo suejo blink.gif ...400 gr blink.gif vien apnerimui..o visa likusi su nepilnais 400 numezgiau doh.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Piglet @ 2011 01 24, 00:38)
o kas arbatą virs?  lotuliukas.gif atsiprašau, nesusilaikiau  blush2.gif  poster_offtopic.gif

lotuliukas.gif Trauksim degtukus,kaip vaikystėj...kam teks nulaužtas,ta..... cool.gif

QUOTE(tiklis @ 2011 01 24, 07:49)
nu gryztu-ks ti nmani kudenom ispravardziavo biggrin.gif ?o tai tu mani kokia isivaizdavai? lotuliukas.gif ....


biggrin.gif nu kūdena ir įsivaizdavau,kai pasakei kokį dydį nešioji,pati tokia pat blush2.gif ale smagu gi kai pastebi mirksiukas.gif

QUOTE(Viksė @ 2011 01 24, 08:31)
Labas rytas,

Siandien laukiam Forget freeforminio paltuko pasirodymo smile.gif Labai jau man smalsu smile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
zekit ka dabar mezgu blush2.gif ..nu nesusilaikiau doh.gif
http://www.otto.de/i...i...1&gsselect=

tik pilkos spalvoos blush2.gif ...jau viena puse priekio turiu biggrin.gif ...
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 01 24, 10:05)
zekit ka dabar mezgu blush2.gif ..nu nesusilaikiau doh.gif

tik pilkos spalvoos blush2.gif ...jau viena puse priekio turiu biggrin.gif ...


Wow koks grožis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 01 24, 09:31)
Labas rytas,

Siandien laukiam Forget freeforminio paltuko pasirodymo smile.gif Labai jau man smalsu smile.gif


Tuoj bigsmile.gif jau foto kraunu.

Tikli, labai gražus megztukas ir kraštas labai ir spalva ir figūra labai 4u.gif 4u.gif

Nu ir kam man tu tą žydrą parodei doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 01 24, 10:05)
zekit ka dabar mezgu blush2.gif ..nu nesusilaikiau doh.gif


tik pilkos spalvoos blush2.gif ...jau viena puse priekio turiu biggrin.gif ...

bigsmile.gif Kaip gražuuu ir aš noriu wub.gif taip ir mezgi,per visą ilgį? Koks siūlas,virbalai,kiek akių uždėjus?? Jaučiu imsiuos šio reikalo ir aš...turiu labai gražios Vernito pilkos pusvilnės wub.gif
Atsakyti
Sveikutes, nu ir as prisiduodu su savo medaliais, gavosi tik tokia skraiste, nes neradau daugiau tokiu siulu, sunaudojau 300gr, ir isejo 3-5metu mergytei skraiste, cia tik mano manikenui truputi ji didoka blush2.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
taip cool.gif -siulai ''troicos''morozko g.gif atrodo biggrin.gif -tai 100gr-200m.. mezgu krastelio gumyte 4 nr. o pati mezgini-5 nr....dejau 130 akiu-nu o bet taciau-jauc bus ilgesnis uz sita-nu bet as ir noriu ilgooos biggrin.gif
Atsakyti