Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio ir megztinio nėrimas/mezgimas

Kadangi sita tema darosi universali-ne tik medaljoniniams saliams, be to cia renkasi "nestabilios" busenos moterys (nepykite, as cia geraja prasme, kurios neatsilaiko pries grozius), tai gal ir man pavyks... smile.gif Noriu tokio. Ir noriu kompanijos smile.gif Turiu susirinkusi visa info nuotraukomis apie sita paltuka ir jo detales-mielai dalinsiuosi. Temoje "mezgame kartu"-niekas kol kas "neuzkibo". Gal ten atsparesnes...

user posted image

Superinis budas sunaikinti net ir maziausiems siulu galiukams. Darbo daug-bet vaizdas tai atperkantis.. Nors gal cia tik man vienai taip grazu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viksė: 08 sausio 2011 - 11:46
QUOTE(Viksė @ 2011 01 08, 12:44)
Superinis budas sunaikinti net ir maziausiems siulu galiukams. Darbo daug-bet vaizdas tai atperkantis.. Nors gal cia tik man vienai taip grazu smile.gif

Pats paltas man negrazus, bet padarymo principas ir spalvu suderinimas - superiniai ax.gif
Man paltai patinka iliemenuoti ir kalnieriu kitoki daryciau...

Bet prisijungt negaliu - nes milijonas darbu priplanuota iki kitu metu doh.gif o ir ne mano kantrybei bei sugebejimam toks darbas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 01 08, 13:02)
Pats paltas man negrazus, bet padarymo principas ir spalvu suderinimas - superiniai  ax.gif
Man paltai patinka iliemenuoti ir kalnieriu kitoki daryciau...

Bet prisijungt negaliu - nes milijonas darbu priplanuota iki kitu metu doh.gif o ir ne mano kantrybei bei sugebejimam toks darbas cool.gif


Fasonas-irgi ne mano. Darysiu kitoki. Bet pats principas
Atsakyti
labos. biggrin.gif
Tikli aš tai rankovę mezgiau pagal gatavą schemą. kol kas ją vieną ir teturiu. pas rusaites berods radau

Papildyta:
Vikse visai norėčiau. kaip tik vakar apie freeformą dairiausi, čia kažkas panašaus
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 01 08, 13:05)
Fasonas-irgi ne mano. Darysiu kitoki. Bet pats principas

principas pasakiskas, bet nu niekaip as nespesiu... gal kada kitais metais biggrin.gif Gal ir plonesnė būsiu, mažesnį reiks nert cool.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 01 08, 13:17)
principas pasakiskas, bet nu niekaip as nespesiu... gal kada kitais metais biggrin.gif Gal ir plonesnė būsiu, mažesnį reiks nert cool.gif


Va tai mane asmeniskai ir palaiko, kad esu tik 156 ugio ir XS-S dydzio lotuliukas.gif
ir dar tai, kad namuose turbut surinksiu siulu-nereikes nauju pirkti arba jei reikes, tai nedaug. Nes gali buti iv storio ir teksturos smile.gif Tik spalvas atitaikyti...
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 01 08, 13:56)
Va tai mane asmeniskai ir palaiko, kad esu tik 156 ugio ir XS-S dydzio  lotuliukas.gif
ir dar tai, kad namuose turbut surinksiu siulu-nereikes nauju pirkti arba jei reikes, tai nedaug. Nes gali buti iv storio ir teksturos smile.gif Tik spalvas atitaikyti...

blink.gif nu bliam grazu g.gif ...tik jauciu darbo doh.gif ...bet gal koki maza darbuka sita ''technika'' ir susigundyciau g.gif ...nu as iskart savo mergytei(maziau darbo lotuliukas.gif ) paltuka isivaizdavau lotuliukas.gif ...ir rankine...toki sali-pelerina(tokio stiliaus kaip meskute is rozyciu ir kailio ikelus buvo wub.gif )...sijona thumbup.gif ...
vat kiek galimybiu bigsmile.gif
Papildyta:
dar pagalveliu uzvalkaliukas thumbup.gif ...ar net visas paveikslas bigsmile.gif ...nu sakes-laisve fantazijai ir kurybai bigsmile.gif bigsmile.gif ...ir spalvoms biggrin.gif ...
Atsakyti
gundykites bet kokiam darbeliui smile.gif Turiu kirbanti jausmeli, kad is mano didelio paltinio noro, pradejus darba, gali iseiti tik liemene... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 01 08, 14:56)
Va tai mane asmeniskai ir palaiko, kad esu tik 156 ugio ir XS-S dydzio  lotuliukas.gif
ir dar tai, kad namuose turbut surinksiu siulu-nereikes nauju pirkti arba jei reikes, tai nedaug. Nes gali buti iv storio ir teksturos smile.gif Tik spalvas atitaikyti...

paskolysiu jei reiks. dėk info
Atsakyti
gal az parasyk el, pasto adresa-sumesiu viska. Nes nuotrauku nemazai. Jei cia sudesiu, gali supykti tos, kurioms neaktualu. Tema smarkiai uztersiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 01 08, 14:25)
gal az parasyk el, pasto adresa-sumesiu viska. Nes nuotrauku nemazai. Jei cia sudesiu, gali supykti tos, kurioms neaktualu. Tema smarkiai uztersiu smile.gif

tik dek cia - gal kas pamates irgi susigundys mirksiukas.gif

Cia visos draugiskos, del informacijos papildomos - tikrai niekas nesupyksta cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 01 08, 15:25)
gal az parasyk el, pasto adresa-sumesiu viska. Nes nuotrauku nemazai. Jei cia sudesiu, gali supykti tos, kurioms neaktualu. Tema smarkiai uztersiu smile.gif

karaneckiene@marinet.lt

o dėl teršimo tai jei gamysim ką tai vistiek gi čia rodysimės. gausis irgi teršimas
Atsakyti