Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio ir megztinio nėrimas/mezgimas

QUOTE(poeme @ 2011 01 22, 18:19)
Oi įsivaizduoju vaizdeli  lotuliukas.gif Svečiai ateina, o čia motera mezga, galvos nepakelia  lotuliukas.gif Tai prašom prašom, užeikit, sėskitės....ir toliau mezga.....tai prašom, gal kavos, arbatos? pasidarykit, ten spintelėj kava, arbata prie dujinės....cukrus va čia ant stalo.....toliau mezga......tai prašau - įsidėkit ką nors...gal mišrainės? oi, sorry, nespėjau, nepadariau...ten duoninėj duona, batonas, šaldytuve sviestas, pasiimkit kas ką vartosit....dešra, sūris ten pat.... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif
o dabar mes zinom, kur ir kas pas tave sudeta tongue.gif kur kava, kur arbata lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(poeme @ 2011 01 22, 18:19)
Oi įsivaizduoju vaizdeli  lotuliukas.gif Svečiai ateina, o čia motera mezga, galvos nepakelia  lotuliukas.gif

Po tokio "priėmimo" svečių ilgai nesulauktum lotuliukas.gif tirėtum daaaug laiko mezgimui biggrin.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

panos, turiu klausima - kai susiuvi ta apskritima pagrindini, viduryje lieka skylute, ka su ja daret? vaseliu kazkaip "uzneret" ja ar tiesiog adata sutraukti? Jau man visokie susiuvimai tai patys baisiausi, vos ne vos ta apskritima susiuvau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(smina @ 2011 01 22, 18:37)
Labas 4u.gif

panos, turiu klausima - kai susiuvi ta apskritima pagrindini, viduryje lieka skylute, ka su ja daret? vaseliu kazkaip "uzneret" ja ar tiesiog adata sutraukti?  Jau man visokie susiuvimai tai patys baisiausi, vos ne vos ta apskritima susiuvau doh.gif


man jokios skylutes nebuvo g.gif matyt, blogai to krasto akis ismegzdavai, kai mezgei unsure.gif ... niekada nereikejo paskutines akies megzti/nukabinti... tiesios visada uz paskutines apukdavau siula pries gryzdama atgal...
o dabar.... galima ir su adata uztraukt... tikrai turetu dailiai susisiuti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 01 22, 20:28)
man jokios skylutes nebuvo  g.gif  matyt, blogai to krasto akis ismegzdavai, kai mezgei  unsure.gif ... niekada nereikejo paskutines akies megzti/nukabinti... tiesios visada uz paskutines apukdavau siula pries gryzdama atgal...
o dabar.... galima ir su adata uztraukt... tikrai turetu dailiai susisiuti  mirksiukas.gif


Nu va, aisku, kad ne taip mezgiau doh.gif , mezgiau taip kaip schemoj, kur jau parodyta visas ismegzt, ten ir ismegzdavau iki galo. Nu tikrai nebeardysiu dabar biggrin.gif Sutrauksiu su adata, paziurejau, gerai visai gaunasi. Aciu Asta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 01 22, 19:29)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
o dabar mes zinom, kur ir kas pas tave sudeta  tongue.gif  kur kava, kur arbata  lotuliukas.gif

Va va, prašom į svečius bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(poeme @ 2011 01 23, 11:26)
Va va, prašom į svečius  bigsmile.gif


tai jau patikek... as tikrai neisizeisiu, jei seimininke su virbalais mane priims rolleyes.gif susesim priesais viena kita ir virbaluosimes lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 01 23, 14:30)
tai jau patikek... as tikrai neisizeisiu, jei seimininke su virbalais mane priims  rolleyes.gif  susesim priesais viena kita ir virbaluosimes  lotuliukas.gif

gal galima ir man i svecius? ax.gif Noreciau ir as su virbalais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 01 23, 21:00)
gal galima ir man i svecius?  ax.gif Noreciau ir as su virbalais smile.gif

Oi laukiam laukiam.... yu.gif mes sveteliu laukiam mirksiukas.gif Visos tilpsit, su visais mezginiais thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, padekit !!!
gal zinot kokia nuorodele ar mergina, kuri gaminti medines arba odines sages... net nezinau kaip jos vadinasi doh.gif na... tam megztukui priekyje susegt... Lietuvoj ju buna pirkti rankdarbiu parduotuvelese, o cia nera verysad.gif tokios... na... toks ziedas, o per ji persiveria smaigalys... nemoku pasakyti blink.gif na... plaukams irgi buna tokie susegt...
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 01 23, 22:11)
Merginos, padekit !!!
gal zinot kokia nuorodele ar mergina, kuri gaminti medines arba odines sages... net nezinau kaip jos vadinasi  doh.gif  na... tam megztukui priekyje susegt... Lietuvoj ju buna pirkti rankdarbiu parduotuvelese, o cia nera  verysad.gif  tokios... na... toks ziedas, o per ji persiveria smaigalys... nemoku pasakyti  blink.gif  na... plaukams irgi buna tokie susegt...

O tai pas jus miestely nera jokios menu parduotuveles?Pas mus jos dvi reiketu paziuret ,nes jos ten visokiais rankdarbiais prekiauja
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2011 01 23, 21:58)
O tai pas jus miestely nera jokios menu parduotuveles?Pas mus jos dvi reiketu paziuret ,nes jos ten visokiais rankdarbiais prekiauja


pas mane labai mazas miestukas... iki Dublino netoli... visai salia... bet.... reikia zinot kur vykt ir kur ka rast ax.gif ne taip paprasta doh.gif
Atsakyti