Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio ir megztinio nėrimas/mezgimas

aciu smina 4u.gif ...didziuotis savim g.gif -sakykim taip-patenkinau sportini malonuma biggrin.gif ...nesu visiskai patenkinta-noreciau ilgesnio biggrin.gif ...

o krastukas-15 cm ramybes busenoj,o istemptas ir visi 20 lotuliukas.gif ...
Atsakyti
isiterpsiu smile.gif

eilinis "prisidavimas" smile.gif Priekis
user posted image

nugara
user posted image

Ziuriu ziuriu- ir neapsisprendziu. Viena diena atrodo grazu, kita-nelabai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 01 21, 22:30)
user posted image

user posted image

user posted image

na ,o is nugaros tik tokia foto- doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif nu niekaip nesimato rasto-blizga ir vsio...reik kampu fotkint doh.gif ..mano berniuks niekaip nepagauna blush2.gif ...nu bet ir taip jau ta nugara zinot mintinai mirksiukas.gif

o ir uzsegimas kol kas toks,o veliau gal ka geriau sugalvosiu blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif ...

vsio-daugiau fotosesijos nebus-nebent laaabai ups uzeis smile.gif

user posted image
Papildyta:
truputi paaiskinimo-priekis sueina kuo puikiausiai,tik sitas uzsegimas duoda laisvuma blush2.gif ...kazkaip norejau kad truputi laisvesnis butu biggrin.gif ...nemegstu smarkiai aptemptu rubu blush2.gif

kaip grazu wub.gif dar sako pas ja figura neideali lotuliukas.gif
Atsakyti
vikse-nu man tai grazu bigsmile.gif ...kaip beziureciau-grazu...o isivaizduoju kaip atrodo gyvai essen.gif ....pirmyn mergyt mirksiukas.gif

dvynuke- lotuliukas.gif nu cia tau tep atrodo,kad jin ideali-o man doh.gif ...nu bet kokia turiu-tokia turiu biggrin.gif ...
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 01 21, 22:47)

o krastukas-15 cm ramybes busenoj,o istemptas ir visi 20 lotuliukas.gif ...


Oho bigsmile.gif , tikrai nemazas, tai man dar megzti ir megzti rolleyes.gif Tikiuos jau bent ta pagrindini apskritima siandien pabaigt, o tai vis visokie sveciai trukdo unsure.gif - diena uosviene, dabar vyro sesuo, nesupranta jie, kaip man rankos niezti biggrin.gif
Atsakyti
Tikli, megztinis nerealus thumbup.gif kaip iš katalogo thumbup.gif
Vikse, matosi, bus nuostabus paltukas bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juodauoga: 22 sausio 2011 - 15:22
Tikli, super megztukas 4u.gif .O kraštelį kaip čia darei?Mezgei su valiniais virbalais?

Vikse,šauniai einasi tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 01 21, 22:30)

Oooooo mama man jau devyniolikaa yahoo.gif
Oi, nepyk lotuliukas.gif nu pirma mintis pamacius sia fotke friends.gif
O, jei rimtai, tai labai labai grazu wub.gif , nu laaaaabaaaai thumbup.gif tik susegimas tai man schmoll.gif Geriau ilgesnes virvutes nusinertum ir susiristum bantika g.gif

Vikse - cia bus paltas????? bigsmile.gif O my God doh.gif As nerciau metus, ne, jauciu kokius 3 cool.gif Isivaizduoju rezultata, bus nerealus ok.gif

Forget kai pamaciau tavaja suknele, stalcius nukrito ant rasomojo stalo karsta.gif as tikrai nepadlaiziaujant schmoll.gif sitoks vaizdas first.gif galiu pasakyti viena - rase nesamones tos, kurios is pavydo krito kaip muses mirksiukas.gif labai grazios spalvos, netgi labai vestuvines thumbup.gif

@asta tikrai labai gaila, jog taip nutiko verysad.gif labai puikiai zinau ta jausma mirksiukas.gif ir suprantu jusu liudesi. Laikykites 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Tikli,kaip fainai atrodo wub.gif ale tu kūūūdena bigsmile.gif

QUOTE(Viksė @ 2011 01 21, 21:51)

eilinis "prisidavimas" smile.gif


Oho kiek jau padarei thumbup.gif šaunuolė,fainai žiūrisi 4u.gif

QUOTE(smina @ 2011 01 21, 21:55)
vis visokie sveciai trukdo unsure.gif 

lotuliukas.gif pažįstamas jausmas,prie svečių megzt nenori? lotuliukas.gif

QUOTE(poeme @ 2011 01 22, 16:46)
Laikykites  4u.gif  4u.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
nerodo man vestuvinės cray.gif cray.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2011 01 22, 18:46)
lotuliukas.gif  pažįstamas jausmas,prie svečių megzt nenori?  lotuliukas.gif

Oi įsivaizduoju vaizdeli lotuliukas.gif Svečiai ateina, o čia motera mezga, galvos nepakelia lotuliukas.gif Tai prašom prašom, užeikit, sėskitės....ir toliau mezga.....tai prašom, gal kavos, arbatos? pasidarykit, ten spintelėj kava, arbata prie dujinės....cukrus va čia ant stalo.....toliau mezga......tai prašau - įsidėkit ką nors...gal mišrainės? oi, sorry, nespėjau, nepadariau...ten duoninėj duona, batonas, šaldytuve sviestas, pasiimkit kas ką vartosit....dešra, sūris ten pat.... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(poeme @ 2011 01 22, 18:19)
Oi įsivaizduoju vaizdeli  lotuliukas.gif Svečiai ateina, o čia motera mezga, galvos nepakelia  lotuliukas.gif Tai prašom prašom, užeikit, sėskitės....ir toliau mezga.....tai prašom, gal kavos, arbatos? pasidarykit, ten spintelėj kava, arbata prie dujinės....cukrus va čia ant stalo.....toliau mezga......tai prašau - įsidėkit ką nors...gal mišrainės? oi, sorry, nespėjau, nepadariau...ten duoninėj duona, batonas, šaldytuve sviestas, pasiimkit kas ką vartosit....dešra, sūris ten pat.... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti