Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio ir megztinio nėrimas/mezgimas

Forget, nu baisuliniai idomu, kaip tavo freeformas atrodo smile.gif Labai laukiu nuotraukeles to paties stiliaus skirtingu darbu ir spalvu palyginimui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 01 21, 16:26)
Forget, nu baisuliniai idomu, kaip tavo freeformas atrodo smile.gif Labai laukiu nuotraukeles to paties stiliaus skirtingu darbu ir spalvu palyginimui smile.gif


Vieni vikrentasai, va kaip atrodo lotuliukas.gif

Siūlų, tai reikia dar dasipirkti. Ir daug unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 21, 16:40)
Vieni vikrentasai, va kaip atrodo  lotuliukas.gif

Siūlų, tai reikia dar dasipirkti. Ir daug  unsure.gif


tai jau tiek daug sunaudojai? O kiek pirkais? Gal jau puse paltuko turi bigsmile.gif Nu man irgi labai knieti apziuret nors akies krasteliu, nors maaaaza skiautele. Man zinok irgi ne rezultatas svarbiausia. Pats mezgimo procesas wub.gif Kai tik atsisedu, atrodo rankos pacios prasosi, siaip sedet ir TV ziuret negaliu, bet jei mezginys rankoj, tai nors visa para galeciau sedet pries TV lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(smina @ 2011 01 21, 16:51)
tai jau tiek daug sunaudojai? O kiek pirkais? Gal jau puse paltuko turi bigsmile.gif  Nu man irgi labai knieti apziuret nors akies krasteliu, nors maaaaza skiautele. Man zinok irgi ne rezultatas svarbiausia. Pats mezgimo procesas wub.gif Kai tik atsisedu, atrodo rankos pacios prasosi, siaip sedet ir TV ziuret negaliu, bet jei mezginys rankoj, tai nors visa para galeciau sedet pries TV lotuliukas.gif


Ir as prie tu paciu procesiniu ligoniu. Buna, apsirengiu koki karta ir guli spintoje, kol kam nors iskisu uz siulu savikaina smile.gif Gal kas nors norite pyniuoto palto is 100% Teksrenos vilnos (pereinanciu spalvu pilka-juoda)

o as siulus kol kas dar naudoju ir likutiniu kamuoliuku. Tik zolytes ir bukle po matkiuka pirkau
Dukra mano darba ivertino kaip ir sakiau-kas cia? Kilimas bus? verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viksė: 21 sausio 2011 - 16:05
QUOTE(smina @ 2011 01 21, 16:51)
tai jau tiek daug sunaudojai? O kiek pirkais? Gal jau puse paltuko turi bigsmile.gif  Nu man irgi labai knieti apziuret nors akies krasteliu, nors maaaaza skiautele. Man zinok irgi ne rezultatas svarbiausia. Pats mezgimo procesas wub.gif Kai tik atsisedu, atrodo rankos pacios prasosi, siaip sedet ir TV ziuret negaliu, bet jei mezginys rankoj, tai nors visa para galeciau sedet pries TV lotuliukas.gif


man lygiai tas pats. Šian laisvadienis, tai telikas visą dieną, o aš neriu. O tik žiūrėti TV, tai negaliu jau senai schmoll.gif kokį rankdarbį vis tiek darau.

Oi ne, labai mažai dar turiu, bet matosi, kad valgo siūlus. Bendrai sudėjus, turėjau kilogramą, bet 250 liks nepanaudoti. Netinka man schmoll.gif

QUOTE(Viksė @ 2011 01 21, 17:03)

o as siulus kol kas dar naudoju ir likutiniu kamuoliuku. Tik zolytes ir bukle po matkiuka pirkau
Dukra mano darba ivertino kaip ir sakiau-kas cia? Kilimas bus?  verysad.gif

Mažai kas gali įsivaizduot kaip atrodys pabaigtas mirksiukas.gif

O su paltu, nenervuok...aš visada visko noriu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
aš irgi beveik nieko nenešioju, ką nusimezgu. Paltas tik rudeninis labai prilipo, kur daug spalvų ir norvegiški raštai.
Margutė irgi kartais limpa, o kitkas....
Laukiu kol ateis pavasaris, tada medalionus trauksiu
Atsakyti
Nu ir aš vakar susiėmiau ir pavariau 6 skiltelę ir dar pusę. O 8 skiltelėj vėl kažkaip reikia uždėt akių koriukui ir pynei ir daryt skylę rankovei ane? g.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

na ,o is nugaros tik tokia foto- doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif nu niekaip nesimato rasto-blizga ir vsio...reik kampu fotkint doh.gif ..mano berniuks niekaip nepagauna blush2.gif ...nu bet ir taip jau ta nugara zinot mintinai mirksiukas.gif

o ir uzsegimas kol kas toks,o veliau gal ka geriau sugalvosiu blush2.gif blush2.gif blush2.gif ...

vsio-daugiau fotosesijos nebus-nebent laaabai ups uzeis smile.gif

user posted image
Papildyta:
truputi paaiskinimo-priekis sueina kuo puikiausiai,tik sitas uzsegimas duoda laisvuma blush2.gif ...kazkaip norejau kad truputi laisvesnis butu biggrin.gif ...nemegstu smarkiai aptemptu rubu blush2.gif
Atsakyti
blink.gif blink.gif Tikli !!!! grooozis koooks blink.gif
Ale, kaip graazuuu wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta30a: 21 sausio 2011 - 21:32
aciu astust-nera jis idealus-bet puse bedos blush2.gif ..o atnarelis sueina,tik apsitempes buna biggrin.gif ..as labjau megstu truputi laisvesnius,tai paleidau laisvai biggrin.gif ...kad neverztu jei ka box.gif box.gif ...tai dabar jis beveik laisvai kabalioja biggrin.gif
Atsakyti
o as jau ir antra rankovyte istaciau rolleyes.gif

bet... nuardziau visa numegzta apnareli... truputi trauke... taigi siek tiek reikia dadeti papildomai akiu unsure.gif
Atsakyti
as penkias neriu ir tada i sesta pridedu dar viena blush2.gif ..tep dariau-ir tai dar reikejo keliose vietose platint blush2.gif ...
Atsakyti
Tikli, tikrai graziai atrodo megztukas thumbup.gif Nier prie ko prikibt biggrin.gif 4u.gif Jauciu ir pati esi patenkinta savo darbu ir tikrai turetum but mirksiukas.gif Nes ir modelis tinka ir numegztas kruopsciai ir dailiai wub.gif O krastas, kaip matau, irgi nemazas, kiek cm?
Atsakyti