Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio ir megztinio nėrimas/mezgimas

QUOTE(<Indriuska> @ 2011 01 20, 21:43)
Mergaites o jus medalioninius salius isplovet ir istampet po to? 

Aš kiekvieną medaliuką išvirkščioje pusėje pagarinau,tada jau siuvau.


Forget,tavo suknė nereali ir tie oranžiniai akcentai kaip tik labai gražiai atrodė.Davė išskirtinį puošnumą wub.gif Buvai tikrai išskirtinė.

Va radau pavyzdėlį kaip darosi bangelės apie kurias klausei.Kaip sekasi nerti?

user posted image


O man žinokit taip liūdna,taip liūdna ir sunku sad.gif vakar užmgdėm šunį,su kuriuo pragyvenom 10 metų
Atsakyti
asta- console.gif console.gif console.gif ....jau kaip sauprantu tavo liudesi unsure.gif ... console.gif console.gif

Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 21, 01:08)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

kaip tokias garbanas padaryt? maždaug?
[


Vienas is variantu toks kaip @asta ikele
Arba kitas- nezinau kaip cia paaiskiti. Kai yra pries tai buvusios eiles nerinio akis (kilpute) , i kiekviena kilpele ineri po 3-4 stulpelius su uzmetimu, bet kabini tik uz priekinio akies siuliuko. Uz kitos dalies kabini nerdama sekancias detales.
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2011 01 21, 11:04)


Ačiū už schemą 4u.gif Visai nieko sekasi, gražiai atrodo, tik prisirinkau per daug spalvų g.gif su mažiau gražiau atrodo. Parodyt tik pirm galėsiu, iš darbinio kompo

Tiesa to apsukto stulpelio taip ir nepadariau. Su šiaudeliu sunku kažkaip, o tokios didelės adatos, kad tilptų vašelis, neturiu schmoll.gif

Laikykis console.gif

Suknelė, visoms labai dėkoja 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Viksė @ 2011 01 21, 11:37)
Vienas is variantu toks kaip @asta ikele
Arba kitas- nezinau kaip cia paaiskiti. Kai yra pries tai buvusios eiles nerinio akis (kilpute) , i kiekviena kilpele ineri po 3-4 stulpelius su uzmetimu, bet kabini tik uz priekinio akies siuliuko. Uz kitos dalies kabini nerdama sekancias detales.


Ačiū, supratau ir šitą. Kažkaip panašiai galvojau g.gif kaip tu sekasi? Man tai reikia iškarpą pasidaryti. Nes darysiu su plačiu kraštu, stačiu kaklu, visai retro stiliaus paltuką. Kas pamušalą padarys, net neįsivaizduoju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 21, 11:43)
Tiesa to apsukto stulpelio taip ir nepadariau. Su šiaudeliu sunku kažkaip, o tokios didelės adatos, kad tilptų vašelis, neturiu  schmoll.gif

Papildyta:
Ačiū, supratau ir šitą. Kažkaip panašiai galvojau  g.gif  kaip tu sekasi? Man tai reikia iškarpą pasidaryti. Nes darysiu su plačiu kraštu, stačiu kaklu, visai retro stiliaus paltuką. Kas pamušalą padarys, net neįsivaizduoju  doh.gif


apsukti stulpeliai ir man nesigavo. O su adata labai nepatogu. Nusprendziau nesikankinti

As irgi dariau ant iskarpos. Tik reikia labai daznai matuoti, nes visai nepastebimai ima ir isplateja (bent jau man smile.gif ). Letokai einasi, bet jau sujungiau prieki ir nugara po pazastimis smile.gif Dar reikes kakla pataisyti. Bet cia jau paskui, kai galesiu normaliai apsirengti ir apsitampyti smile.gif
Ir dar-pas mane is viso gaunasi visokiu stiliu kratinys smile.gif Nes paneriu gabaliuka, ziuriu-tustokai atrodo, tai imu ir prineriu ka nors ant virsas-pynele is "zolytes" ar kvarbatkele. Arba is viso pasiuvineju smile.gif Manau, kai jau bus pilnesnis vaizdas, dar reikes tokiu budu "taisyti"

Forget, labai lauksiu pasirodant nors maza gabaleli smile.gif Bet tikiu, kad mane aplenski thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 01 21, 09:27)
asta30a - negražiai atrodo priekis tos tavo išsirinktos suknelės... daryčiau priekį iš gėlyčių, kaip nugara padaryta, o nugarą kažkaip kitaip  ax.gif

Sijonas man labai gražus - ypač apačia nugaroj  wub.gif


gal, tadu... tiesiog sukeist nugara su priekiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif

jooo... butent sijono dalis man ir patinka laaaabai ax.gif

Asta 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 01 21, 13:56)

Forget, labai lauksiu pasirodant nors maza gabaleli smile.gif Bet tikiu, kad mane aplenski  thumbup.gif


Nu kur jau tau lotuliukas.gif
aš iš karto bandžiau kuo "navatniau", kad nebūtų plokščia, tai dabar kai žiūriu, manau, kad persistengiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Puse siūlų kuriuos nusipirkau, nepanaudosiu. Nes margumynas per didelis. Geriau su mažiau rudų, bet burbuliukias visokiais, nei plokščia ir rudų daug wink.gif
Dabar gaunasi, kad naudoju 6 spalvas, bukle tamsią įskaičiuojant. Turiu ir melanžinę r dar kelias rudas, bet nesižiūriu niekaip schmoll.gif O bele kaip tai nenoriu schmoll.gif

Ai, garbanas darau pagal tavo nupasakojimą, mažiau darbo, nei pagal schemą biggrin.gif

O šitas freeform, plie medalių prisiskaito aniaaaa? bigsmile.gif bigsmile.gif nes į jokią kitą temą, tai nenoriu schmoll.gif Čia tai, patarimai labai objektyvūs ir šiaip viską mokat ir žinot biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forget: 21 sausio 2011 - 13:22
Sveikutes 4u.gif

@asta 4u.gif labai skaudu netekti mylimo "seimos nario", laikykis 4u.gif

nu man taip letai einasi su tuo megztuku doh.gif vakar 6ta skiltele nuraizgiau, kazkaip reikia susiimt g.gif

asta30a, laukiam vaizdu, jau kaip smalsu, negaliu bigsmile.gif

Panos, kurios darot ta freeform paltuka, tuos ale apsuktus stulpelius kaip jus sakot manau galima pakeist isvis darant su adata, netgi ant virsaus jau kokio pabaigto fragmento, lygiai numegzto. Vaikystej esu kazka siuvinejus, tai panasiai gaunasi - duri adata su ivertu siulu kiaurai per mezgini, kad islystu gerojoj pusej, apvynioji pacia adata kiek nori kartu(na kaip ir vaseli ir duri i mezgini pertraukdama per ta apyniojima ir prisiuni tuos apsukimus. Nu paaiskint nemoku, bet gal suprantat apie ka cia as rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(smina @ 2011 01 21, 14:23)
Sveikutes 4u.gif

@asta 4u.gif labai skaudu netekti mylimo "seimos nario", laikykis 4u.gif

nu man taip letai einasi su tuo megztuku doh.gif  vakar 6ta skiltele nuraizgiau, kazkaip reikia susiimt g.gif

asta30a, laukiam vaizdu, jau kaip smalsu, negaliu bigsmile.gif

Panos, kurios darot ta freeform paltuka, tuos ale apsuktus stulpelius kaip jus sakot manau galima pakeist isvis darant su adata, netgi ant virsaus jau kokio pabaigto fragmento, lygiai numegzto. Vaikystej esu kazka siuvinejus, tai panasiai gaunasi - duri adata su ivertu siulu kiaurai per mezgini, kad islystu gerojoj pusej, apvynioji pacia adata kiek nori kartu(na kaip ir vaseli ir duri i mezgini pertraukdama per ta apyniojima ir prisiuni tuos apsukimus. Nu paaiskint nemoku, bet gal suprantat apie ka cia as rolleyes.gif


Aha, supratau, tokį kirminą, kaip užbaigiant siūlą užsuki 3 kartus, tai čia galima daug bigsmile.gif
Ai, bet jau pas mane ir taip vieni birbiziukai lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forget: 21 sausio 2011 - 13:31
QUOTE(Forget @ 2011 01 21, 14:29)
Aha, supratau, tokį kirminą, kaip užbaigiant siūlą užsuki 3 kartus, tai čia galima daug bigsmile.gif
Ai, bet jau pas mane ir taip vieni birbiziukai  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif aha lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , dar prisiuk prie paltuko lapu prikritusiu ir tu kirminu juos edanciu thumbup.gif lotuliukas.gif busi tikrai originali ir nepakartojama biggrin.gif
Atsakyti
Ai dar norėjau pasakyti, kad tiek medalijonis, tiek margutė, megztinis o ypatingai šitas freeformas yra mano mezginiai wub.gif Kadangi nėrime ar mezgine man labiausiai patinka pats procesas. Kaip vyras sakė: "tau ne rezultato, o iššūkio reikia". Tai tikra tiesa. Nenuobodu, neri, galvoji, dėlioji ir spalvas derini.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forget: 21 sausio 2011 - 14:26
QUOTE(Forget @ 2011 01 21, 14:20)
O šitas freeform, plie medalių prisiskaito aniaaaa?  bigsmile.gif  bigsmile.gif  nes į jokią kitą temą, tai nenoriu  schmoll.gif Čia tai, patarimai labai objektyvūs ir šiaip viską mokat ir žinot  biggrin.gif


manau, kad drasiai galima skirti prie medaliu-juk ir susideda is mazu medaliuku smile.gif
Siaip tai ir man sita palata mieliausia ax.gif

QUOTE(smina @ 2011 01 21, 14:23)
Sveikutes 4u.gif
Panos, kurios darot ta freeform paltuka, tuos ale apsuktus stulpelius kaip jus sakot manau galima pakeist isvis darant su adata, netgi ant virsaus jau kokio pabaigto fragmento, lygiai numegzto. Vaikystej esu kazka siuvinejus, tai panasiai gaunasi - duri adata su ivertu siulu kiaurai per mezgini, kad islystu gerojoj pusej, apvynioji pacia adata kiek nori kartu(na kaip ir vaseli ir duri i mezgini pertraukdama per ta apyniojima ir prisiuni tuos apsukimus. Nu paaiskint nemoku, bet gal suprantat apie ka cia as rolleyes.gif

As tai prikringeliavau tokiu adatiniu, kai vaseliu nesigavo. Ten kur per tuscia atrode smile.gif
Atsakyti