Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio ir megztinio nėrimas/mezgimas

QUOTE(Forget @ 2011 01 20, 14:33)
aš vis išsitraukiu ir pasimatuoju  bigsmile.gif  gal dukrą kada turėsiu  wub.gif 


vat vat... o pas mani dvi dukros... maza kas... gali ir noretu ir savo vestuves atsokt su mamos nerta suknele rolleyes.gif
bet... tadu jau man tektu ja nertis balta g.gif ...
Atsakyti
aš irgi noriu tokois sukneles tik, kad nei vestuvių nei krikštinių nenusimato schmoll.gif o gal trumpa ant vasaros nusinerti g.gif gal galite skemute pasidalinti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 20, 15:01)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Bijau  lotuliukas.gif  nes vestuvinių suknelių temoj, tai gavau labai daug pomidorų dėl akcentų spalvos lotuliukas.gif
neprivalo būt gražu  biggrin.gif

ir dar labai pampuška buvau  doh.gif

trumpam:
user posted image
user posted image
Papildyta:
niekur nerandu iš arti  doh.gif

va
user posted image

vauuuu koks grozis,super duper thumbup.gif kazkaip mane uzknisa tos jaunamartes su savo komentarais del akcentu,jeigu pasirinkai kazka kito negu tuo metu kiekvienas vestuviu salonas turi,tai jau vsio,jokio orginalumo pas jas.viskas ka zino-pronovias hihihi.gif .nerealiai grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lolanta @ 2011 01 20, 15:53)
aš irgi noriu tokois sukneles tik, kad nei vestuvių nei krikštinių nenusimato schmoll.gif o gal trumpa ant vasaros nusinerti g.gif gal galite skemute pasidalinti blush2.gif


man rodos vakar SM suknelių temoje mačiau g.gif Aš tai neturiu, bet ji iš interneto.

Viskas jau trinu rolleyes.gif
Atsakyti
Mergaites !!!! radau tos sukneles schemutes wub.gif wub.gif

http://www.liveinter...amp;tagid=36955

gal kuri susigundysit ax.gif
Atsakyti
Mane įsivaizduokit, su šita suknele, tos princesinės nuotakos į "nevykusiai apsirengusias nuotakas" ar kažkokia panaši tema, buvo įdėję... doh.gif tai vos neapsižliumbiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 20, 17:37)
Mane įsivaizduokit, su šita suknele,  tos princesinės nuotakos į "nevykusiai apsirengusias nuotakas" ar kažkokia panaši tema, buvo įdėję...  doh.gif  tai vos neapsižliumbiau  doh.gif


Nu bet žiaurių žmonių yra doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 20, 19:37)
Mane įsivaizduokit, su šita suknele,  tos princesinės nuotakos į "nevykusiai apsirengusias nuotakas" ar kažkokia panaši tema, buvo įdėję...  doh.gif  tai vos neapsižliumbiau  doh.gif

Pabūgo konkurencijos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 20, 18:37)
Mane įsivaizduokit, su šita suknele,  tos princesinės nuotakos į "nevykusiai apsirengusias nuotakas" ar kažkokia panaši tema, buvo įdėję...  doh.gif  tai vos neapsižliumbiau  doh.gif

nu ir mandagumas doh.gif
Atsakyti
forget- friends.gif eee-kas cia per asaru laistymas blink.gif ...neeee mergyt-tavo suknele labai grazi..labai labai...
ir isvis-as negaliu ziureti i pustas ''sindarelines'' tortines suknias,su sleifais 10 m.... doh.gif

o tavo stilius gi kitoks mirksiukas.gif mergyt...o isrinko garantuotai tos ''paksaitisko'' stiliaus gerbejos lotuliukas.gif ....pakaba su papuuustais petukais..ir papuuugiska sukuosena lotuliukas.gif ...nu negrazu juoktis,bet pacios prisiprase ax.gif ...

ne,nu sakes doh.gif -man net nepikta ant ju-net keista- g.gif ..man ju NUOSIRDZIAI GAILA blush2.gif ...aukos,kurios vardan ''standartisku tortiniu vestuviu'' pasiryzusios visa gyvenima vergauti bankams ir t.t....ai ,nesiplesiu cool.gif ...

Atsakyti
Merginos,
suprantu, kad Forget buvo įdėjusi stilingą suknelę rankų darbo. Tik aš taip dažnai pas jus užsuku, kad nespėjau jos pamatyti. Gal kas kokią nuorodą duotų, juk aš molteriška ir dar smalsi. blush2.gif (Na jau ištekėjusi, bet vistiek ax.gif )
Atsakyti
pazek astulkos nuorodoj mirksiukas.gif ..tik forget virsus irgi buvo gelytem wub.gif ..ir aksesuarai kaspinas ir bateliai ir t.t. buvo oranzines wub.gif spalvos wub.gif ...o joms POOONIOOMS nepatiko doh.gif
Atsakyti