Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio ir megztinio nėrimas/mezgimas

QUOTE(smina @ 2011 01 20, 14:36)

nu ir tau negeda sitiek laiko medaliu temoj sedet ir mums savo medaljonines vestuvines neparodyt blink.gif  Greit trauk ja is spintos ir demonstruok cia mums bigsmile.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif Bijau lotuliukas.gif nes vestuvinių suknelių temoj, tai gavau labai daug pomidorų dėl akcentų spalvos lotuliukas.gif
neprivalo būt gražu biggrin.gif

ir dar labai pampuška buvau doh.gif

trumpam:
user posted image
user posted image


Papildyta:
niekur nerandu iš arti doh.gif

va
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 20, 14:01)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Bijau  lotuliukas.gif  nes vestuvinių suknelių temoj, tai gavau labai daug pomidorų dėl akcentų spalvos lotuliukas.gif
neprivalo būt gražu  biggrin.gif



Labai gražu 4u.gif Pati nėrei? Nu čia dabar, kuo blogi akcentai? O kai ženijasi su juodom?
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2011 01 20, 15:04)
Labai gražu 4u.gif Pati nėrei? Nu čia dabar, kuo blogi akcentai? O kai ženijasi su juodom?


nevestuviški bigsmile.gif

Sesuo dovanų ta proga nunėrė. 1200g doh.gif prieš puse metų aš mokėjau nebent žemais stulpeliais ir vienu užmetimu nerti ax.gif tai nebūčiau gyvenime pati nunėrus biggrin.gif
dabar gal ir nunerčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 20, 14:01)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Bijau  lotuliukas.gif  nes vestuvinių suknelių temoj, tai gavau labai daug pomidorų dėl akcentų spalvos lotuliukas.gif
neprivalo būt gražu  biggrin.gif



oi bigsmile.gif ... kaip man patinka butent sis rastelis bigsmile.gif
kazkur giliai giliai, vis krebzda noras tokiu rasteliu sijona nusinerti... tik, bijau... kazi kaip sedeti... ar tie bumbuliukai nemaiso ? rolleyes.gif

saunuole tavo sese thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 01 20, 15:15)
oi  bigsmile.gif ... kaip man patinka butent sis rastelis  bigsmile.gif
kazkur giliai giliai, vis krebzda noras tokiu rasteliu sijona nusinerti... tik, bijau... kazi kaip sedeti... ar tie bumbuliukai nemaiso ?  rolleyes.gif

saunuole tavo sese  thumbup.gif


nea, tie bumbulai tikrai nemaišo schmoll.gif kol neparašei, net nepagalvojau, kad maišyt gali g.gif

čia iš rusės Lelu
originalas toksai, bet man netiko padalinimas per puse, nes iš vis kubiliukas buvau lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 20, 14:26)

originalas toksai, bet man netiko padalinimas per puse, nes iš vis kubiliukas buvau  lotuliukas.gif


aga... jau seniai ja uzmaciusi esu wub.gif
taip ir knieti savo vestuven nusinerti blush2.gif bet... o kur paskui ja deti g.gif
Velniassss !!! kooookia ji grazi man wub.gif
Atsakyti
cray.gif cray.gif kaip susigraudinau..is grozio...nooooo vestuviuuuuu....su savooo nerta sukneleeee cray.gif cray.gif ...
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 01 20, 14:29)
cray.gif  cray.gif  kaip susigraudinau..is grozio...nooooo vestuviuuuuu....su savooo nerta sukneleeee cray.gif  cray.gif ...


nusinerk vestuviu sukaktuvems thumbup.gif
Atsakyti
Forget, laaabai grazi suknele wub.gif wub.gif wub.gif O aksesorai tai cia kiekvienos skonio reikalas drinks_cheers.gif Bet tai sesuo tavo pavare, nu ner zodziu, 100 balu!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 01 20, 15:28)
aga... jau seniai ja uzmaciusi esu  wub.gif
taip ir knieti savo vestuven nusinerti  blush2.gif  bet... o kur paskui ja deti  g.gif
Velniassss !!! kooookia ji grazi man  wub.gif


aš vis išsitraukiu ir pasimatuoju bigsmile.gif gal dukrą kada turėsiu wub.gif o gal į kokį balių aukštuomenės eisiu, tai ir pasipuošiu lotuliukas.gif su kokiu juodu bolero, neatrodys kaip vestuvinė.


Žinokit nėrė, tai nuo vasario...o vestuvės gegužės 29 buvo doh.gif o ji tikrai gera mezgėja, ne iš lėtų biggrin.gif
Atsakyti
Forget wub.gif Ir aš tokios noriu cray.gif

Kiba vyrą keist - vėl būtų vestuvės, vėl suknelės reiktų g.gif biggrin.gif

O gal man vaikų krikštynoms nusinert g.gif Kaip tik niekaip neprisiruošiu suorganizuot blush2.gif Būtų suknelė, tai ir ceremonija gal išeitų biggrin.gif

Nugi nebūtinai balta - ane? cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 20 sausio 2011 - 14:38
Iš pradžių visi labai visi skeptiškai vertino, o kai sužinojo, kad batai oranžiniai ir mano ir jaunikio lotuliukas.gif bet kai pamatė, tai vis sužavėti buvo wub.gif Čiupinėjo tą suknią visi biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(aaagnex @ 2011 01 20, 15:37)
Forget  wub.gif Ir aš tokios noriu  cray.gif

Kiba vyrą keist - vėl būtų vestuvės, vėl suknelės reiktų g.gif  biggrin.gif

O gal man vaikų krikštynoms nusinert g.gif Kaip tik niekaip neprisiruošiu suorganizuot blush2.gif Būtų suknelė, tai ir ceremonija gal išeitų biggrin.gif

Nugi nebūtinai balta - ane?  cool.gif


gali bigsmile.gif mano irgi ne balta, o stipriai šampaninė biggrin.gif Žydra kokia, kaip gražu būtų wub.gif Jūros bigsmile.gif
Atsakyti