Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio ir megztinio nėrimas/mezgimas

Ne nu šakės, išeinu ir nebegryšiu... Jau kokie grožiai, kaip dailu viskas....Jetau,kad man taip gražiai išeitų.... rolleyes.gif Ir dar su sarafanais gundot...bet ne man, nors labai labai norėčiau.... ech... nu nėr gyvenimo... doh.gif
Atsakyti
pravėdinau medalioninį
nu eilinį kartą moteros nučiupinėjo biggrin.gif
ir toks lengvas pavydas akyse cool.gif
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

gundot oi kaip vėl gundot cool.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2011 01 19, 19:19)
pravėdinau medalioninį
nu eilinį kartą moteros nučiupinėjo biggrin.gif
ir toks lengvas pavydas akyse cool.gif
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


siandien kaip tik ir as i darba buvau nusinesus pravedinti, tai buvo kaip ir tu rasai, akys ant kaktos pas moteriskes lipo...ui kaip sirdele pagloste, net man labiau patikti pradejo lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
okey-siaudukes- box.gif nenervuokit...kur sazine jusu doh.gif ...o sau tai as neturiu verysad.gif ...eikit kaku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 01 19, 20:01)
okey-siaudukes- box.gif nenervuokit...kur sazine jusu doh.gif ...o sau tai as neturiu verysad.gif ...eikit kaku doh.gif


teks brangioji greit greit ir sau nusinerti hihihi.gif a ir dar savo dryzuota "chalata" buvau nunesus irgi patiko, ale apsileidau i margiukiu tema vis dar neikeliau blush2.gif pazadu pasitaisyti ant dienu ax.gif
Atsakyti
sakes kaip graziai mergiotes dirbat,taip pavydu blush2.gif
gal jau ir matet,o gal dar ir ne,tesiant medaliu tema biggrin.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 19, 12:43)
Nu ką, ateinu  ax.gif

Ne nu šakės su visais šakiukais doh.gif Sako nepatinka,negražus, nenešiosiu blink.gif Sąžinės reikia turėt frusty.gif Be proto graži spalva wub.gif Ir numegzta taip kruopščiai wub.gif Man gal tik norėtusi kad rankovės labiau aptemptos būtų, bet čia toks menkniekis doh.gif Tikrai labai labai labai labai labai gražu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(tiklis @ 2011 01 19, 14:19)
labu dienu biggrin.gif .
dabar de mirksiukas.gif l mano vaizdu-prasom-tik sori uz nuotraukas-pati savi su taimeriu fotkinau blush2.gif

Ne, nu bet figūros merginų bigsmile.gif Idealios tokiems mezginiams thumbup.gif Aš irgi susinervinau kad ne iš visų rakursų matosi tooooks groooožis gun_bandana.gif
Papildyta:
QUOTE(dvynuke85 @ 2011 01 19, 21:58)
gal jau ir matet,o gal dar ir ne,tesiant medaliu tema biggrin.gif

Nu daba viskas, reikia būtinai ženytis alc.gif
Atsakyti
QUOTE(poeme @ 2011 01 19, 22:26)
Nu daba viskas, reikia būtinai ženytis  alc.gif

nu uztektu ir gero baliaus,tik tegu prie kokius metus perspeja su mano tempais biggrin.gif
Atsakyti
Grįžau ax.gif O vakar vakare jau parinaus kaip, nu kaip man sunku megzt toliau,kai dalies didžiosios pynės nereikia mezgt. Kokia val. mezgiau skiltelę ir ją vistiek ardyt jaučiu teks nes kažką netaip sukryžiavau doh.gif Jau buvo panika,kad taip ir nebaigsiu to megztuko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(poeme @ 2011 01 19, 22:26)

Ne, nu bet figūros merginų  bigsmile.gif Idealios tokiems mezginiams  thumbup.gif Aš irgi susinervinau kad ne iš visų rakursų matosi tooooks groooožis  gun_bandana.gif
[b]Papildyta:

unsure.gif nu jau baikit apie figuras, blush2.gif ...toli grazu maniske idealo neprimena doh.gif ....oi toli grazzzuuu doh.gif doh.gif ..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 20 sausio 2011 - 10:15
QUOTE(poeme @ 2011 01 19, 22:26)


Nu daba viskas, reikia būtinai ženytis  alc.gif


Ne nu velnias, kaip tik pernai tai padariau doh.gif ir su kitokia, bet vis tiek medaljonine suknele bigsmile.gif Tarp kitko, gaila, kad tos žalios tada nemačiau. Nors mano irgi graži laugh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

na pagaliau vakar nuraizgiau 5ta skiltele su ta rankoves skyle. Is pradziu bandziau pagal rusaiciu schema, nors taip ir zinojau, kad bus per maza, bet gi reikejo butinai paciai pabandyt doh.gif Ir aisku buvo per maza biggrin.gif Nes ten gi jos virbalai buvo 7,5nr ir pagal ta pacia schema jai normali skyle gavosi, o man tokia, kad vos vos ranka ispraudziau lotuliukas.gif Tai paskui permezgiau paprastai, bet ta isemima dariau trumpesni, pradejau tik nuo 11 eiles, tai vel bijau, kad nebutu mazas, bet lyg ir gerai tilpau si karta

QUOTE(Forget @ 2011 01 20, 13:07)
Ne nu velnias, kaip tik pernai tai padariau  doh.gif  ir su kitokia, bet vis tiek medaljonine suknele  bigsmile.gif  Tarp kitko, gaila, kad tos žalios tada nemačiau. Nors mano irgi graži  laugh.gif


nu ir tau negeda sitiek laiko medaliu temoj sedet ir mums savo medaljonines vestuvines neparodyt blink.gif Greit trauk ja is spintos ir demonstruok cia mums bigsmile.gif
Atsakyti