Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio ir megztinio nėrimas/mezgimas

jezau-aaagne-nu kam taip ziaurei? blink.gif blink.gif ...net sausainis istr blink.gif igo gerklej blink.gif ...o dar tie karoliai doh.gif doh.gif ...veeeee...veeee.viaukt...forget-NEBANDYK-nepazystu as tadu tavi jei nusimegsi swoon.gif bebe.gif
Atsakyti
Sveikos,

bigsmile.gif Nėr žodžių apsakyt Jūsų darbelių grožiui bigsmile.gif , kažkas nerealaus thumbup.gif
Tiklis vos užrodė šį šedevrą - kaip mat susigundžiau tokį grožį megzt biggrin.gif
Gal dar turit užvedę temą apie panašių šedevrų mezgimą ? 4u.gif
Praeitas temas visas perskaičiau wub.gif

Papildyta:
Čia norėjau tuos "ratuotus " megztinius pagirt biggrin.gif , kol parašiau - žiūriu jau ne viena žinutė parašyta biggrin.gif
Labai gražus visų megztukai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2011 01 19, 15:16)
jezau-aaagne-nu kam taip ziaurei? blink.gif  blink.gif ...net sausainis istr blink.gif igo gerklej blink.gif ...o dar tie karoliai doh.gif  doh.gif ...veeeee...veeee.viaukt...forget-NEBANDYK-nepazystu as tadu tavi jei nusimegsi  swoon.gif  bebe.gif


Nejuokauk lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 19, 15:24)
Nejuokauk  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

karsta.gif jeezau kaip palengvejo karsta.gif


juoda uoga- nu kaip ir neturim g.gif turim tik suknute margute g.gif ...o daugiau kazkaip sitoj temoj talpinames ax.gif
Atsakyti
Margutėj jau buvau 4u.gif , gražu tie margiai... drinks_cheers.gif
Reiks tada čia nuolat užeit thumbup.gif
Atsakyti
Nu, mergos !!! kad i prieki pasineset - man jusu nedagint doh.gif
pas mani taip ir stovi ta rankove nebaigta blush2.gif
siandien jos grieztai ir be atideliojimu imsiuosi pioneer.gif

taaaip... kas del megztuku...
... ale, groooozis wub.gif
kas del Forget megztuko... dailiai ir graziai suraizgyta thumbup.gif tik... mano nuomone, reikejo rankoviu isemimus siek tiek arciau centro daryt - tadu ir priekiui butu daugiau like apsigaubti ir nugaroje graziai patemptu... ten dabar lyg laisvoka ... neistempia viso rastuko... bent jau foto taip atrodo ax.gif

o del Tiklio... nu blogai... laaaabai blooogai !!! blink.gif
kur vaizdeliai is priekio ir nugaros ?!?!? parinko pati graziausia idealiausia profilio vaizdeli ir imete seilem pavarvinti... anuka !!! greitai vaizdu is priekio ir sono cool.gif

beje... Tikliuk... as toooli grazu ne mezgejele schmoll.gif rnakdarbius vel i rankas paemiau tik pries kokius metelius ax.gif taigi, man dar toooli i virbalu profiu blush2.gif
Atsakyti
astut- beee.gif ..visais rakursais gausi kai pabaigsiu liezuvis.gif ... tik biski foto...o ir kas nufotkina neturiu doh.gif ...o su taimeriu kol nustatai,kol pagauni-eina na..... doh.gif ...lauk kol pabaigsiu blush2.gif ...dabar tarpinis var blush2.gif iantas blush2.gif ...
Atsakyti
Ale kol jum nerodžiau, tai man labai gražiai tos rankovės buvo. O dabar iš vis nemielas tas megztinis doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 19, 15:59)
Ale kol jum nerodžiau, tai man labai gražiai tos rankovės buvo. O dabar iš vis nemielas tas megztinis  doh.gif  lotuliukas.gif

Nu žinai blink.gif
tai man atiduok mirksiukas.gif Aš biškį paplonėsiu ir bus pats tas pavasariui bigsmile.gif

o jei rimtai, tai kažkaip norisi man visada teisybę pasakyt, o vat kai pasakau, tai dažnai tenka nusivilt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 19, 13:54)
man reikia iššūkių Kavos atspalvių (nuo balintos iki šokoladinės) paltą free-form, su Vikse  nail.gif

Kokius siūlus pirkt?  g.gif


Pasakysiu jau iš patirties-nepirk labai storų, tokius vidutiniškus, nes ir taip tas visokių raštų ir visomis kryptimis nėrinys su suraišiotais ir sukaišiotais galiukas pakankamai storas ir kietas gaunasi. Reljefiniam raštui su visokiais apsukimais-plonesnius (labai tinka Lanoso kašmyras). Paprastiems stulpeliams -storesnius. "Kvarbatkėlėms" iš viso Maxi naudoju. Na, ir dar reikia buklė būtinai. Vieno matkiuko-retkarčiais įmegzti.
Va tokie mano patarimai, kurių nebūtina laikytis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 01 19, 16:03)

o jei rimtai, tai kažkaip norisi man visada teisybę pasakyt, o vat kai pasakau, tai dažnai tenka nusivilt doh.gif


Nu baik tu blink.gif esmė, kad gyvai nieko nepastebėjau. Ir net didžioji mezgėja sesuo nea. Tai vat galvoju, ar prastai užsidėjau foto (tiesiog patempt labiau į priekį reikėjo g.gif ) ar tokia akla esu lotuliukas.gif

skubėsiu namo, užsidėsiu ir pasakysiu biggrin.gif gal atiduosiu lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Viksė @ 2011 01 19, 16:07)
Pasakysiu jau iš patirties-nepirk labai storų, tokius vidutiniškus, nes ir taip tas visokių raštų ir visomis kryptimis nėrinys su suraišiotais ir sukaišiotais galiukas pakankamai storas ir kietas gaunasi. Reljefiniam raštui su visokiais apsukimais-plonesnius (labai tinka Lanoso kašmyras). Paprastiems stulpeliams -storesnius. "Kvarbatkėlėms" iš viso Maxi naudoju. Na, ir dar reikia buklė būtinai. Vieno matkiuko-retkarčiais įmegzti.
Va tokie mano patarimai, kurių nebūtina laikytis smile.gif


Oi ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
Aš turbūt irgi akla, arba nuo grožio apakau g.gif , nes viskas tiesiog idealu atrodė thumbup.gif , labai tinka megztukas mirksiukas.gif
Atsakyti